فرانسه معترضان نگرانی نژادپرستی دیگر سیستمیک بی عدالتی

توسط: AP | پاریس | منتشر شده در تاریخ: 21 ژوئن 2020 1:08:14 pm مردم در طول یک تظاهرات در پاریس شنبه,

توسط NEWSATROPAT در 1 تیر 1399
توسط: AP | پاریس | منتشر شده در تاریخ: 21 ژوئن 2020 1:08:14 pm
French protesters decry racism, other systemic injustices مردم در طول یک تظاهرات در پاریس شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس از آسوشیتدپرس)

صدها نفر از مردم در اعتراض روز شنبه در پاریس علیه نژادپرستی و خشونت پلیس و در حافظه مردان سیاه پوست که فوت پس از برخورد با پلیس و یا تحت شرایطی مشکوک.

معترضان راهپیمایی به خانه سابق لامینه Dieng 25 ساله فرانسه و سنگال بازداشت مرد در سال 2007 که در یک ون پلیس. هزاران نفر از معترضان در راهپیمایی روز شنبه در پاریس و شهرهای اطراف فرانسه در حمایت از مهاجران مستند نشده.

"من امیدوارم که این فقط یک لحظه کوتاه آگاهی" دینگ خواهر Ramata Dieng آسوشیتدپرس گفت. "ما برای مدت زمان طولانی خواب از دیدن این بسیاری از مردم بسیج در این موضوع است."

"این می تواند به توقف در مصر ، آن را خوب به خشمگین اما ما باید حرکت به مرحله بعدی و گام بعدی این است برای قرار دادن اجرای این ابزار باید قوانین رای دادند به طوری که پلیس دیگر بالاتر از قانون" او گفت:.

دولت فرانسه موافقت کرد در اوایل این ماه به پرداخت 145,000 یورو ($162,000) به Dieng بستگان در یک حل و فصل از طریق دادگاه اروپایی حقوق بشر پس از خانواده تلاش برای بیش از یک دهه به نگه پلیس مسئول مرگ او.

بسیاری از در روز شنبه در اعتراض به آن را مرتبط با مورد جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که مرگ در مه 25 در ایالات متحده در شهر مینیاپولیس گالوانیزه معترضان در سراسر جهان به تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

"جورج فلوید بود که پشت شتر را شکست در ایالات متحده, اما آن را فقط به جورج فلوید" نشان دهنده Lylia Boukerrouche.

"در فرانسه هر چند آن را متفاوت آن را یک وضعیت مشابه است. آن را از استعمار و ما می بینیم که امروز خشونت های پلیس علیه سیاه پوستان رخ می دهد و اعراب فرزندان مهاجران" Boukerrouche اضافه شده است.

برخی از تظاهرکنندگان انجام پلاکارد تحمل کلمات "عدالت برای Ibo" یک مرجع به ابراهیم Bah, 22 که در اکتبر تصادف موتور در حومه پاریس از Villiers-le-Bel بطمع انداختن به اتهام تلاش برای فرار از پلیس چک کنید. Bah خانواده مقصر پلیس برای مرگ او.

تظاهرات روز شنبه در پاریس برای Dieng و مستند نشده مهاجران بودند مجاز توسط مقامات فرانسوی شده اند که احتیاط بیش تظاهرات در هفته های اخیر به عنوان کشور ظهور از coronavirus محدودیت.

دیگر تظاهرات در روز شنبه در پایتخت فرانسه ممنوع شد, از جمله ضد نژادپرستی تظاهرات در نزدیکی سفارت آمریکا توسط مردم سیاه و سفید جنس دفاع لیگ و دیگری اعتراض مربوط به خشونت های اخیر مربوط به چچن در شهر دیژون. فعالان جمع آوری شده به هر حال.

به طور جداگانه یک گروه کوچک از فعالان صحنه یک فلش اعتراض روز شنبه در خارج از فرانسه وزارت بهداشت در حمایت از دولت های پزشکی کارگران که خواستار پرداخت بالاتر و بیشتر کارکنان بیمارستان پس از فرانسه پس از مشهور سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با این ویروس در بحران سال های پس از کاهش هزینه.

معترضان اسپری قرمز رنگ در ساختمان وزارت نماد خون و مسخره مدال.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن