دوقلوها استارت جیک Odorizzi و خش با خفیف کمر سفتی

هر چند همه ستاره پارچ قادر به برنامه ریزی تفرج در روز یکشنبه intrasquad بازی Baldelli گفت: این موضوع روز به رو

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399

هر چند همه ستاره پارچ قادر به برنامه ریزی تفرج در روز یکشنبه intrasquad بازی Baldelli گفت: این موضوع روز به روز و به اعتقاد او Odorizzi خواهد بود "فقط خوب" رفتن به اولین هفته از فصل. Baldelli گفت: او تعجب خواهد بود اگر Odorizzi بیش از یک روز زن و شوهر خود را در برنامه های عادی که صف او را به زمین در این تیم اولین سری در شیکاگو است.

"او ذکر آن به عنوان چیزی که او تا به حال در رفتن احتمالا برای یک زن و شوهر از روز و تقریبا به نقطه گفت: بار وجود دارد که من آن را احساس نمی در همه. من فکر می کنم من کاملا خوب است. آن را فقط در ذهن من?' هنگامی که شما دریافت کنید که در بین مرحله ای که آن را یک مسئله جزئی شما احساس می کنید چیزی و سپس آن را می رود برای کمی در حالی که من به طور کامل می تواند مربوط به آنچه او توصیف" Baldelli گفت. "من فکر نمی کنم این است که هر نوع دراز مدت در نظر میگیرد."

Chacin مردد کردن

با نقطه او در اصل رقابت در حال حاضر برای پر استارت Jhoulys Chacin تصمیم به انتخاب کردن از قرارداد خود را موثر یکشنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کهنه که امیدوار بود به مانع پنجم نقطه در چرخش اعطا شد آزادی او توسط دوقلوها و در حال حاضر یک عامل آزاد است. Chacin بود و نه در مسیر شکستن با دوقلوها در روز افتتاحیه خود فهرستی Baldelli گفت.

"او یک حرفه ای او یک پسر فوق العاده به اطراف و رک و پوست او را به دست آورده و این فرصت را به اطراف نگاه کنید برای پیدا کردن یک نقطه در لیگ های بزرگ," Baldelli گفت. "او بزرگ-لیگ پارچ. من هیچ شکی ندارم که ما در حال رفتن به دیدن او دوباره وجود داشتن تعداد زیادی از موفقیت است. من هرگز به هیچ وجه سرزنش یک مرد برای بیرون رفتن از در نظر گرفتن یک انتخاب کردن و نگاه کردن به اطراف."

تبادل مربی وس جانسون گفته بود قبلا در اردوگاه مورد تمایل به دو کشیده استارت همراه با آنها را برای شروع فصل "فقط در مورد ما نیاز به رفتن زود هنگام با برخی از بچه ها" و با Chacin رفته, سفت Dobnak, Devin Smeltzer, Lewis تورپ و شان Poppen هنوز هم گزینه های.

به طور خلاصه

Dobnak که آغاز شده و در محل Odorizzi انداخت چهار no-hit نوبت در حالی که راه رفتن چهار در تفرج.. ... Ehire Adrianza ارائه اولین (و تنها) آمار intrasquad بازی برای تیم کپلر پس از اینکه هیچ ضربه Dobnak, Jhoan Duran و زاک Bieber برای 6 2/3 نوبت. ... در اولین بازی تابستان اردوگاه میگوئل سانو زده از دو بار و یک بار راه می رفت. سانو از دست رفته آغاز اردوگاه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. سانو گفت: او از لحاظ جسمی احساس 100 درصد است اما هنوز هم کار بر روی گرفتن زمان خود را. ... جوراب سفید اعلام کرد که همه ستاره پارچ لوکاس Giolito شروع خواهد شد در روز جمعه روز افتتاحیه بازی برابر دوقلوها که شروع خوزه Berrios.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن