Trumps استفاده از مالاریا مواد مخدر به احتمال زیاد استقبال در هند

توسط: AP | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 1:46:41 pm هند در ابتدا ممنوع هیدروکسی کلروکی

توسط NEWSATROPAT در 31 اردیبهشت 1399
توسط: AP | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020 1:46:41 pm
Trumps use of malaria drug likely to be welcomed in India هند در ابتدا ممنوع هیدروکسی کلروکین صادرات اما لغو این ممنوعیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید "تلافی". (AP Photo/الکس Brandon)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام می کند که او یک مالاریا مواد مخدر مشکوک اثربخشی برای کمک به دفع کردن coronavirus خواهد شد به احتمال زیاد استقبال در هند .

Trumps قبلی حمایت از هیدروکسی کلروکین کاتالیز یک تغییر فوق العاده ای در جنوب کشور آسیایی ترغیب بزرگترین تولید کننده مواد مخدر را بسیار بیشتر از آن را تجویز آن برای خط مقدم بهداشت درمان ویروس و استقرار آن به عنوان یک ابزار دیپلماتیک با وجود نصب شواهد در برابر استفاده از مواد مخدر برای COVID19.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اندازه گیری از حفاظت در برابر ویروس سازمان غذا و دارو با این حال هشدار داد در برابر استفاده از آن در خارج از بیمارستان ها به دلیل خطر ابتلا به مشکلات قلبی جدی.

Suhhil Gupta یک داروساز در دهلی نو گفت: Trumps اعلام نباید حمل هر وزن در هند.

"او یک داروساز خود اظهارات مربوط به میدان" گوپتا گفت.

هنوز هم در هند سیاست در دهه مخدر استفاده می شود برای جلوگیری از مالاریا و درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید را به شدت تغییر کرده و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه مارس که مواد مخدر استفاده می شود به همراه یک آنتی بیوتیک می تواند تعویض بازی در مبارزه با این بیماری همه گیر در هند وزارت بهداشت به سرعت تصویب آن به عنوان یک پیشگیری کننده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در معرض خطر ابتلا به عفونت و به عنوان یک درمان برای بیماران بدحال.

مقامات در بمبئی و حتی به خود جلب کرد تا یک طرح به اداره هیدروکسی کلروکین به هزاران نفر از ساکنان زاغه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر ویروس.

هندی مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که درخواست های مکرر برای اظهار نظر محدود کردن ارتباطات به سلامت روزانه جلسات گذشته که رخ داده ممکن است 11.

قوانین می گویند که مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین استفاده می شود تنها پس از یک دقیق علمی و اخلاقی بررسی ادامه داد: نظارت توسط یک کمیته اخلاق و حصول اطمینان از رضایت آگاهانه _ هیچ یک از آن اتفاق افتاده است با هیدروکسی کلروکین به گفته دکتر Amar Jesani یک اخلاق پزشکی متخصص.

بمبئی پیشنهاد شد و در نهایت کنار گذاشته در میان گنجینه های اخلاق در اداره مالاریا مواد مخدر بدون آن معرض آزمایش های بالینی هنوز دولت هند توصیه می شود بیشتر و بیشتر مردم از آن استفاده contravening 2017, قوانین اضطراری استفاده از تست مواد مخدر Jesani گفت.

هند در ابتدا ممنوع هیدروکسی کلروکین صادرات اما لغو این ممنوعیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید "تلافی".

در همان زمان هند به دولت دستور داد تا تولید کنندگان به سطح شیب دار بالا تولید از 12 میلیون به 3 میلیون قرص در ماه باعث سهام شرکت به موشک وار رفتن از ما به استرالیا فروش شروع به پریدن کرد.

مقامات حتی گفت که هند مزارع می تواند به افزایش رشد ظرفیت cinchona درختان که پوست حاوی ترکیب گنه گنه که استفاده شده است برای درمان مالاریا پس از 1860s. گنه گنه نیز می تواند ساخته شده مصنوعی.

دولت هند خود را خریداری 100 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین با توجه به اطلاعات دولت برای توزیع متحده و کمک به کشورها از جمله افغانستان و میانمار و جمهوری دومینیکن است.

هند بزرگترین تولید کننده داروهای ژنریک یک صنعت رو به رشد سریع است که پایین آورده دارویی قیمت در سطح جهانی در طول HIVAIDs بحران هند ایفا نقش مشابه به عنوان در coronavirus همه گیر افزایش جهانی تامین داروهای نجات بخش.

مشکل این بار کارشناسان می گویند این است که هیدروکسی کلروکین اعتیاد به مواد مخدره است بر اساس یک مطالعه شل و ول با کمی به هیچ مدرکی وجود ندارد که مانع از آن یا رفتار COVID19.

هنوز هم یک افزایش شدید در تقاضا کاهش می یابد لوازم برای بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید.

هند با عجله ارشاد نیز مانع محاکمه علمی است که می تواند تعیین کند که آیا مزایای مصرف هیدروکسی کلروکین بیشتر از خطرات آن.

"ما باید یک محاکمه من فکر می کنم که راه درست برای رسیدن به جواب این سوال. اما دولت کار ما سخت تر گفت: Dr Bharath کومار که تیم پیشنهاد کرده است یک محاکمه.

در همین حال شواهد برابر با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای coronavirus در حال رشد است.

ما مطالعه 368 بيمار در جانبازان بیمارستان بزرگترین مطالعه در عین حال بررسی مالاریا مواد مخدر ارزش به عنوان یک coronavirus پادزهر پیدا کردم هیچ فایده ای ندارد و حتی مرگ و میر بیشتر در میان کسانی که با توجه به مواد مخدر است.

دولت هند ارزیابی خود را از 19 مواد مخدر یافت می شود که هیدروکسی کلروکین نبود بیشتر امیدوار کننده. یک نیروی کار اشاره کرد که در حالی که هیدروکسی کلروکین بود به راحتی در دسترس قدرت شواهد علمی برای مکانیسم عمل نسبتا کم است.

با بیش از 101000 موارد و 3163 مرگ و میر coronavirus هنوز غرق هند محدود سیستم مراقبت های بهداشتی. اما این شروع به تغییر در برخی از نقاط داغ به عنوان یک سختگیرانه هفته طولانی و مستند در سراسر کشور آغاز می شود به سهولت اجازه می دهد برای تحرک بیشتری از کشور را 13 میلیارد نفر است.

هیچ جا این واضح تر از در ماهاراشترا کشور ساحلی در مرکز هند تحمل یک سوم از هند ویروس caseload. ایالات آموزش پزشکی و تحقیقات آژانس بوده است تجویز هیدروکسی کلروکین به بیماران در بیمارستان ها و درمانگاه با توجه به سوابق دادگاه.

آژانس, رئیس Dr Tatyarao P Lahane گفت: پروتکل های تعیین شده توسط Indias دولت بودند که به دنبال کاهش یافته است و برای پاسخ به سوالات بیشتر.

Dr Shriprakash Kalantri از مهاتما گاندی موسسه علوم پزشکی در ماهاراشترا گفت: دولت توصیه هیدروکسی کلروکین برای "کردن برچسب یا تایید نشده استفاده کنید به این معنی که بیماران باید گفته شود که وجود کوچک اما قابل توجهی در معرض خطر است که آن را ممکن است به شما آسیب برساند."

"اگر وجود دارد هیچ مدرکی حمایت جامد آزمایش های بالینی پس چرا نهادهای علمی هل دادن این دارو و دادن یک تصور عمومی این است که یک گلوله سحر و جادو و این آخرین امید" Kalantri گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن