مغلوب ساختن پیشی جستن شیفت شعارهای او خواستار ماسک-پوشیدن, هشدار نسبت به وخیم تر شدن بیماری همه گیر

در اولین نشست خبری در سال متمرکز بر شیوع تهمت خواست افراد جوان برای جلوگیری از رفتن به شلوغ میله و نگهداری می

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399

در اولین نشست خبری در سال متمرکز بر شیوع تهمت خواست افراد جوان برای جلوگیری از رفتن به شلوغ میله و نگهداری می شود که این ویروس خواهد ناپدید می شوند در برخی از نقطه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات یک تغییر در استراتژی خود را از قوی تاکید بر بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پس از آن ویروس ناشی از خاموش کردن و به نمایندگی اولین اخیر اذعان چقدر بد مشکل تبدیل شده است.

"این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود - چیزی است که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما راه آن این است که" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

تقریبا 142,000 که مردم در ایالات متحده از بسیار مسری تنفسی بیماری COVID-19 بیشتر از هر کشور است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

خواه رئیس جمهور که به عنوان ویروس در مراحل اولیه آن و یک بار مراجعه به ماسک-پوشیدن به لحاظ سیاسی درست شده است و تمایلی به پوشیدن چهره و پوشش خود.

او عینک یک برای اولین بار در طول سفر اخیر خود به یک بیمارستان نظامی است اما در غیر این صورت اجتناب از قرار دادن یکی در مقابل فشار دهید.

ماسک-پوشیدن تبدیل به یک مسئله حزبی با برخی از حامیان رئیس جمهور این استدلال که نیاز به پوشیدن یک تجاوز خود به آزادی های مدنی. تعداد کمی از مردم عینک ماسک در مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع پس از همه گیر در Tulsa, اوکلاهما در اوایل این تابستان.

به عنوان coronavirus موارد به موشک وار رفتن در سراسر کشور از جمله در سیاسی مهم ایالات آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتهایی دموکرات جو بایدن در نظر سنجی پیش از نوامبر. 3 انتخابات در روز سه شنبه به نمایش یک موقعیت جدید در مورد اهمیت پوشش دهان و بینی.

"ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک یک ماسک. این که آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد. آنها را یک اثر. و ما باید همه چیز را ما می توانیم" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مورد استفاده قرار گرفتن به ماسک و پوشیدن یک خود را در گروه و یا زمانی که در یک آسانسور.

"من از آن استفاده خواهد شد و با کمال میل" او گفت:. "هر چیزی که به طور بالقوه می تواند کمک به ... چیز خوبی است."

یک بایدن سخنگوی کمپین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که دولت او تا به حال یک "بی امان تمرکز" در COVID-19 مضحک بود.

مجلس نمایندگان ایالات متحده سخنران نانسی پلوسی دموکرات گفت: در مصاحبه ای با سی ان ان که مغلوب ساختن پیشی جستن جدید آغوش از ماسک-با پوشیدن یک شناخت اشتباهات خود را در برخورد با کروناویروس.

"این یک جعل است - آن است که یک بیماری همه گیر است که بدتر قبل از آن بهتر خواهد شد چرا که از خود انفعال و در واقع واضح است که مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس" پلوسی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به این ویروس به عنوان "چین virus." رمان coronavirus شیوع آغاز شد و در چین در شهر ووهان.

استراتژی تغییر

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده جلسه خود را بدون پزشکان یا سایر اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. خود را مقهور تن در تقابل با قبلی خود خواستار بازگشایی اقتصاد همراه با ستایش برای فرمانداران جمهوریخواه که پس از نقد و دموکراتیک فرمانداران که اجرا دشوار محدودیت در کشورهای خود را.

استراتژی شیفت آمده در میان تنش در کارکنان ارشد خود را در مورد بهترین راه برای بحث در مورد این ویروس با آمریکا و سرخوردگی در میان پزشکان در نیروی کار است که آنها توصیه نمی شود.

بازگشایی رفته است به سرعت بیش از حد در برخی از کشورها منجر به خوشه در موارد و روزافزون تعداد مرگ و میر. پس تهمت اولیه و سرب و برخی از فرمانداران جمهوریخواه نیز در برابر قوانین نیاز است که جمعیت خود را ماسک می پوشند.

"ما در حال ... درخواست آمریکایی ها برای استفاده از ماسک های اجتماعی فاصله و استخدام شدید بهداشت - شستن دست های خود را در هر فرصتی به شما در حالی که پناه در معرض خطر جمعیت. ما درخواست جوان آمریکایی برای جلوگیری از میله های بسته بندی شده و دیگر شلوغ داخل سالن اجتماعات. امن و هوشمند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ترک برخی از خوش بینی در مورد درمان و حتی به عنوان او اذعان گریم اعداد در حال حاضر.

"من فکر می کنم شما در حال رفتن به چیزی بیش از دوره نسبتا کوتاه از زمان - شاید دوره بسیار کوتاه از زمان نیاز به درمان و واکسن است که بسیار خوب," او گفت:.

(گزارش شده توسط Alexandra Alper و جف میسون; گزارش های اضافی توسط دیوید Brunnstrom, Timohty Ahmann محمد Zargha اریک راش و جان Whitesides; ویرایش توسط Alistair بل و پیتر کونای)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب