مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید تصویب Infinite اوراکل معامله "در مفهوم"

واشنگتن سپتامبر 19 (العالم) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: "تصویب یک معامله د

توسط NEWSATROPAT در 30 شهریور 1399

واشنگتن سپتامبر 19 (العالم) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: "تصویب یک معامله در مفهوم" که اجازه خواهد داد که Infinite همچنان به کار در ایالات متحده آمریکا پس از تهدید به ممنوعیت چینی متعلق به برنامه در ماه اوت است.

او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید با او به مقابله با اوراکل "من برکت" است که آن را تا به حال خطاب ملی ایالات متحده نگرانی های امنیتی.

حدود 100 میلیون آمریکایی با استفاده از Infinite و مقامات ایالات متحده ابراز نگرانی کرده اند در مورد داده های کاربر و پتانسیل برای چین به دسترسی به داده ها.

"امنیت خواهد بود 100%," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "مفهومی آن را یک معامله بزرگ برای امریکا است."

گزارش رویترز در روز پنج شنبه شرکت جدید دوبله Infinite جهانی خواهد شد که اکثریت آمریکایی, مدیران, ایالات متحده مدیر اجرایی و کارشناس امنیتی در هیئت مدیره.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Newsletter signup for email alerts

اوراکل موافقت کرده است که در نهایت خود را 20 درصد سهام این شرکت با توجه به یک منبع. اگر خارج نیز با موفقیت مذاکره دستیابی به یک خطر آن مدیر عامل داگ McMillon می توانید یک صندلی در Infinite جهانی مدیره این منبع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت جدید Infinite شرکت خواهد بود "کاملا کنترل شده توسط اوراکل و خارج شده است."

(گزارش شده توسط Alexandra Alper; نوشتن توسط دیوید Shepardson; ویرایش توسط کریس ریس)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب