مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل اعلام به حالت تعلیق H-1B ویزای دیگر تا پایان سال

توسط: PTI | واشنگتن | به روز شده: 23 ژوئن 2020 6:06:24 am

Puri rath yatra, puri rath yatra allowed, sc allows puri rath yatra, coronavirus threat, indian express رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک دستور اجرایی که تعلیق صدور ویزای H-1B. (عکس)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است اعلام به تعلیق صدور ویزای H-1B است که محبوب در میان است حرفه ای همراه با دیگر خارجی ویزای کار برای بقیه سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گام ضروری برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بحران اقتصادی کنونی.

صدور بیانیه پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است نصب مخالفان به منظور های مختلف کسب و کار سازمان های قانونگذاران و حقوق بشر ،

اعلام می آید که به اثر در 24 ژوئن انتظار می رود که تاثیر تعداد زیادی از آن حرفه ای و چند آمریکایی و شرکت های هندی بودند که با صدور ویزای H-1B توسط دولت ایالات متحده برای سال مالی 2021 آغاز اکتبر 1.

آنها در حال حاضر به صبر کنید حداقل تا پایان سال جاری و قبل از نزدیک شدن به ما ماموریت های دیپلماتیک به مهر. این امر نیز تاثیر تعداد زیادی از این حرفه ای که به دنبال تجدید خود ویزای H-1B.

“در دولت از ملت ما سیستم مهاجرت ما باید متوجه این تاثیر از کارگران خارجی در ایالات متحده بازار کار به ویژه در زمان فوق العاده ای محیط زیست از بالا داخلی و بیکاری افسرده تقاضا برای کار” گفت: بیانیه صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به طور کلی نرخ بیکاری در ایالات متحده نزدیک به چهار برابر شده بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 تولید برخی از افراطی ترین نرخ بیکاری تا کنون ثبت شده توسط اداره آمار نیروی کار.

در حالی که ممکن است میزان 13.3 درصد نشان دهنده مشخص شده کاهش از مارس میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار.

در این اعلامیه همچنین گسترش تا پایان سال قبلی خود را اجرایی جهت است که تا به حال ممنوع صدور سبز جدید کارت های قانونی اقامت دائم.

دارندگان کارت سبز پس از اعتراف به موجب مهاجرت ویزا اعطا “باز-بازار” اشتغال مجوز اسناد اجازه می دهد آنها را فوری واجد شرایط برای رقابت برای تقریبا هر شغلی و در هر بخش از اقتصاد است.

“کارگران آمریکایی رقابت در برابر اتباع خارجی برای شغل در هر بخش از اقتصاد ما از جمله در برابر میلیون ها نفر از بیگانگان که وارد ایالات متحده به انجام کار موقت. کارگران موقت اغلب همراه با همسران و فرزندان بسیاری از آنها نیز رقابت در برابر کارگران آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تحت شرایط عادی به درستی تجویز کارگر موقت برنامه ها می تواند ارائه مزایای به اقتصاد است. اما تحت شرایط فوق العاده اقتصادی انقباض ناشی از COVID-19 شیوع برخی non-immigrant visa برنامه اجازه چنین اشتغال مطرح غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی,” او گفت:.

برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بین ماه های فوریه و مارس از سال 2020 بیش از 17 میلیون در ایالات متحده آمریکا شغل از دست داده بودند در صنایع است که در آن کارفرمایان به دنبال پر کردن کارگر موقعیت به H-2B ویزای غیرمهاجرتی.

“در طی این دوره بیش از 20 میلیون, ایالات متحده کارگران شغل خود را از دست در صنایع کلیدی که در آن کارفرمایان در حال حاضر درخواست H-1B و L کارگران برای پر کردن موقعیت,” او گفت:.

“همچنین ممکن است نرخ بیکاری برای جوانان آمریکایی که در رقابت با برخی J ویزای غیر مهاجرتی متقاضیان شده است به خصوص بالا — 29.9 درصد برای 16-19 ساله و 23.2 درصد برای 20-24 سال, گروه,” او گفت:.

“ورود کارگران اضافی از طریق H-1B, H-2B, J و L ویزای غیر مهاجرتی برنامههای بنابراین ارائه یک تهدید قابل توجهی به فرصت های شغلی برای آمریکایی ها تاثیر فوق العاده ای اقتصادی اختلالات ناشی از COVID-19 شیوع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاهده شده است که بیش از حد کار عرضه مضر است به خصوص برای کارگران در حاشیه اشتغال و بیکاری — کسانی که به طور معمول “آخرین” در طول توسعه اقتصادی و “اولین” در طول یک انقباض اقتصادی.

در سال های اخیر این کارگران شده اند نامتناسب نشان داده در طول تاریخ گروه های محروم از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت های کسانی که بدون مدرک دانشگاهی و آمریکایی ها با معلول, او گفت:.

اعلام تعلیق و محدودیت ورود به آمریکا از H-1B, H-2B و L ویزا و وابستگان خود را تا 31 دسامبر 2020. این همچنین شامل دسته خاصی از J ویزا مانند یک کارآموز کارآموز, معلم, کمپ مشاور یا تابستان کار برنامه سفر.

قانون جدید اعمال می شود تنها به کسانی که در خارج از ما ندارد معتبر non-immigrant visa و یک سفر رسمی سند دیگر از ویزا برای ورود به کشور است.

با توجه به اعلام آن را ندارد تاثیر مقیم دائم قانونی ایالات متحده و اتباع خارجی است که زن و شوهر و یا فرزند یک شهروند آمریکایی.

اتباع خارجی به دنبال ورود به ایالات متحده به ارائه موقت کار و یا خدمات ضروری به مواد غذایی زنجیره تامین نیز معاف از آخرین اعلام.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de