توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 29 ژوئن 2020 4:23:13 pm

US PRESIDENT DONALD TRUMP, russia, Taliban-linked militants, american troops in afghanistan, world news, indian express وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا تهمت آگاه بود از روسیه ، (AP/الکس Brandon)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است که او ساخته شده بود آگاه اطلاعاتی ایالات متحده مقامات گیری که روسیه مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین شد به مختصر انتخاب اعضای کنگره در این باره در روز دوشنبه.

هوش ارزیابی آمد در میان مغلوب ساختن پیشی جستن را با فشار به عقب نشینی آمریکا از افغانستان و پیشنهاد کرد که روسیه و پیشنهادهای به داعش به آمریکا و طالبان در مورد برگزاری مذاکرات برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ. ارزیابی شد و برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید به آسوشیتد پرس آمریکا و مقامات اطلاعاتی و دو نفر دیگر با آگاهی از این موضوع است.

وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا تهمت آگاه بود از روسیه ، این مقامات اطلاعاتی گفت: AP که رئیس جمهور بود در جریان این موضوع در اوایل سال جاری; تهمت را رد کرده که به tweeting در روز یکشنبه که نه او و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس شده بود جریان. خواه رئیس جمهور توییتی یکشنبه شب بود که او فقط گفت که مقامات اطلاعاتی نیست گزارش این اطلاعات به او چون آنها را پیدا کند آن را معتبر.

این مقامات اطلاعاتی و دیگران با آگاهی از این موضوع اصرار بر گمنامی به منظور بحث بسیار حساس و مهم است.

کاخ سفید و شورای امنیت ملی را نه تایید ارزیابی اما گفت که ایالات متحده دریافت هزاران نفر از اطلاعاتی گزارش های روزانه که مشمول دقیق موشکافی.

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. که golfed با مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی یک روز قبل از آن که آن را “ضروری کنگره به پایین از گزارش های رسانه ای اخیر که روسیه به GRU واحد در افغانستان ارائه داده اند به پرداخت طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی با هدف فشار آمریکا برای خروج از منطقه است.”

Rep. لیز چنی از وایومینگ, شماره 3 جمهوریخواه در کاخ به نام کاخ سفید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر با کنگره گفت: اگر درست قانونگذاران نیاز به دانستن “که می دانند و هنگامی که?” و با اشاره به پوتین, ولادیمیر پوتین “آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید پوتین پاسخگو?”

دموکراتیک presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت: گزارش هایی که از مغلوب ساختن پیشی جستن آگاه بود از نعمت خواهد بود “واقعا تکان دهنده وحی” در مورد فرمانده کل قوا و شکست خود را به محافظت از نیروهای ایالات متحده در افغانستان و ایستادن به روسیه است.

روسیه در این گزارش به نام “بی معنی است.”

“این ساده لوح گیاه به وضوح نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان اطلاعاتی آمریکا که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل قبول به این خزعبلات” وزارت خارجه روسیه گفت.

یک سخنگوی طالبان گفت که شبه نظامیان “به شدت رد این اتهام” هستند و نه “مدیون احسان هر اطلاعاتی ارگان یا خارجی کشور است.”

جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی که مجبور شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در سپتامبر گذشته و در حال حاضر نوشته شده است بگو همه کتاب در مورد وقت خود را در کاخ سفید گفت: “این بسیار قابل توجه رئیس جمهور را به بیرون رفتن از راه خود را به می گویند که او شنیده نمی هر چیزی در مورد آن. یکی می پرسد چرا او را چیزی شبیه به آن؟”

بولتون گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که او فکر می کند پاسخ “ممکن است دقیقا به این خاطر فعال کشور بود که در برابر آمریکا خدمات اعضای یک موضوع بسیار جدی است و هیچ چیز انجام شده است در مورد آن اگر آن را درست برای این گذشته چهار یا پنج ماه پس از آن ممکن است مانند نگاه او غفلت بود. اما البته او می تواند طرد همه چیز اگر هیچ کس تا کنون گفت: او را در مورد آن.”

مجلس نانسی پلوسی یکی از معدود رهبران کنگره در جریان حساس هوش امور گفت: ABC “این هفته” است که او تا به حال نشده در مورد گزارش نعمات و درخواست گزارش به کنگره در این موضوع.

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره را انکار می کند در حال جریان. آیا او یا نه خود دولت می داند و متحدان ما — برخی از متحدان ما است که با کار ما در افغانستان در حال جریان شده و قبول این گزارش,” او گفت:.

در حالی که روسیه دخالت در افغانستان یک پدیده جدید نیست برای چاشنی آمریکا مقامات اطلاعاتی و نظامی کماندوهای گفته مقامات روسی فعالان شد تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی است که تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان بود که تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012. روسیه عملیات گفت: به ملاقات با رهبران طالبان در دوحه قطر و در داخل افغانستان; با این حال مشخص نیست که اگر این جلسات به بحث گرفته شده است.

مقامات AP به صحبت کرد گفت: جامعه اطلاعاتی شده است تحقیق مارس 2019 حمله آمریکایی کاروان که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی ایالات متحده پس از یک اتومبیل تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها سفر به پایگاه هوایی بگرام که بزرگترین ارتش ایالات متحده و نصب و راه اندازی در افغانستان است. سه نفر دیگر از ایالات متحده خدمات اعضای زخمی شدند در این حمله همراه با یک افغان پیمانکار است. طالبان مسئولیت این حمله را بر روی توییتر. مقامات AP به صحبت کرد نیز گفت: آنها به دنبال از نزدیک در حملات خودی — گاهی اوقات به نام “سبز بر آبی” حوادث — از سال 2019 به تعیین اگر آنها نیز مربوط به روسیه گرفته شده است.

در اوایل سال 2020 اعضای نخبگان Naval Special Warfare Development Group, شناخته شده به عنوان مهر تیم شش یورش طالبان به پاسگاه و بهبود حدود $500,000. بهبود بودجه بیشتر مستحکم سوء ظن جامعه اطلاعاتی آمریکا که روسها تا به حال ارائه پول به طالبان و سایر انجمن های مرتبط.

یک مقام مسئول گفت: دولت در مورد چندین بالقوه پاسخ اما کاخ سفید هنوز به اجازه هر مرحله.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بایدن در توییتر گفت: “روسیه را خوردند و اوباما ناهار در طول زمان خود را در اتاق”

بود اما دولت اوباما همراه با متحدان بین المللی که به حالت تعلیق روسیه از گروه هشت پس از آن یک طرفه الحاق کریمه از اوکراین — یک حرکت است که جلب گسترده محکومیت.

بایدن با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای “شرم آور مبارزات انتخاباتی از احترام و debasing خود را” قبل از پوتین. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “هیچ کس سخت تر شده است” در روسیه از دولت او.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de