مغلوب ساختن پیشی جستن پشت از پرتاب از زمین در بازی یانکی ها

توسط: نیویورک تایمز | منتشر شده در تاریخ: جولای 27, 2020 2:00:19 pm مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد انت

توسط NEWSATROPAT در 6 مرداد 1399
توسط: نیویورک تایمز | منتشر شده در تاریخ: جولای 27, 2020 2:00:19 pm
Trump backs out of throwing pitch at Yankees game, white house, Boston Red Sox, world news, indian express مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد انتقاد از محلی نیویورک چهره های سیاسی از جمله شهردار, بیل د Blasio. (AP Photo/الکس Brandon)

نوشته شده توسط جیمز Wagner

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دیگر نمی خواهد پرتاب کردن تشریفاتی زمین برای اولین بار قبل از بازی نیویورک یانکیز در اوت 15 روز پس از او گفت که او خواهد بود به انجام این کار باعث سیاسی هیاهو.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر نوشت: در بعد از ظهر یکشنبه که او نمی خواهد در نیویورک زمانی که یانکی ها را بازی Boston Red Sox چرا که خود را "تمرکز قوی" در coronavirus همه گیر "از جمله برنامه ریزی جلسات واکسن اقتصاد ما و بسیاری دیگر." او افزود: "ما آن را بعدا در این فصل!"

در طی یک رویداد در کاخ سفید در روز پنج شنبه که برجسته Mariano ریورا سابق ستاره نزدیک برای یانکی ها مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که او خواسته شده است به پرتاب کردن تشریفاتی اول بشه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دعوت شده بود توسط یانکی ها' رئیس جمهور سفت لوین استفاده می شود که کار را برای مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی در طول جولیانی زمان تصدی به عنوان شهر نیویورک شهردار. مغلوب ساختن پیشی جستن یک دیرین Yankees fan شد و دوستان نزدیک با یانکی ها' مالک سابق جورج Steinbrenner که در سال 2010.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد انتقاد از محلی نیویورک چهره های سیاسی از جمله شهردار, بیل د Blasio. او در توییتر نوشت در روز شنبه "پس از محکوم کردن نژادپرستی گام بعدی دعوت نمی شود آن را با پارچ موند. برای بازیکنان که زانو برای پل جنبش ما شما را تحسین می کنم. به مدیران است که باید در تراز وسط قرار دارد با نفرت شما در طرف اشتباه تاریخ و اخلاق است."

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتوانه بیرون می آید کمتر از یک روز پس از Giancarlo استانتون و هارون هیکس, ستاره outfielders برای یانکی ها به زانو در طول سرود ملی قبل از بازی روز شنبه.

اگر چه یانکی ها تصمیم گرفت به عنوان یک تیم به زانو زدن در طول یک leaguewide لحظه از وحدت قبل از پنج فصل بازکن اما به ایستادن برای سرود هیکس و استانتون زانو طول سرود قبل از بازی دوم از فصل به منظور بالا بردن آگاهی در مورد نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده گفتند. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم به انتقاد از ورزشکاران برای زانو طول سرود ملی.

پس از چهار بازی هیکس و استانتون کاهش یافته است به نظر برنامه ریزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به پرتاب از زمین در ماه آینده استانتون اشاره کرد که آن را در سنگ تنظیم نشده.

استانتون گفت که او آماده برای هر گونه واکنش احتمالی خود را در مورد زانو.

"من نمی بینم هر کسی که آن را تجربه و با تجربه دلایل که چرا ما در حال انجام آن باید یک مشکل با آن," او گفت:. اگر چه هیکس و استانتون نمی شد در این زمینه قبل از روز یکشنبه بازی آنها گفت که آنها برنامه ریزی برای ادامه زانو را در طول فصل.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب