True crime پادکست داکوتای ویژه فصل شروع می شود به زودی

بعدی فصل داکوتای ویژه پادکست در حال آغاز است. شنوندگان را تشویق به خود را به سوالات و کنجکاوی به عنوان میزبان

توسط NEWSATROPAT در 10 مرداد 1399

بعدی فصل داکوتای ویژه پادکست در حال آغاز است. شنوندگان را تشویق به خود را به سوالات و کنجکاوی به عنوان میزبان جیمز Wolner بررسی یک جرم و جنایت که در آن وفاداری به حقیقت تبدیل به یک قربانی برای وفاداری دوستان است.

نه خود را استاندارد 'true crime' پادکست

در حالی که بسیاری از true crime پادکست تمرکز بر جرم خود Wolner طول می کشد یک رویکرد متفاوت با داکوتای کانون توجه است. در نظر گرفتن این موضوعات از داستان او با این نسخهها کار به باز کردن پرسیده نشده و سوالات پاسخ داده نشده از آنچه اتفاق افتاده است.

بررسی این فراموش جنایات Wolner با این نسخهها کار برای ردیابی افراد درگیر و اعمال خود انگیزه ها و خواسته ها با گزارش پلیس عکس, مدارک و مصاحبه. شما احساس می کنید مانند غیب ناظر به عنوان Wolner را غیر طبیعی استعداد با کلمات باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما در حال مشاهده وقایع آشکار.

فصل 3 از داکوتای نور افکن

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

فصل سه داکوتای ویژه در مورد غم انگیز و غم انگیز و تا حدودی عجیب و غریب رویداد رخ داده است که 22 سال پیش در بیسمارک N. D. باربارا و گوردون Erickstad به طرز وحشیانه ای به قتل در خانه خود با پسر 18 سال, برایان Erickstad و دختر 27 ساله رابرت Lawerence در سپتامبر سال 1998 است.

"آنچه جلب توجه من به این صورت بود که افتضاح جرم خود را تا آنجا که همه چیز را که اتفاق افتاده در اطراف آن" Wolner گفت. "من تصمیم گرفتم که من می خواستم به سعی کنید برای پیدا کردن آنچه این بود که همه چیز در مورد چگونه این اتفاق می افتد و چگونه می تواند بسیاری از مردم می دانند چه اتفاقی افتاده است و بدون رفتن به پلیس؟"

همین حالا یک سرنخ

کشف چگونه حقیقت اتفاق می افتد و نقش خود را در این تحقیقات هنگامی که شما ثبت نام برای داکوتای ویژه عضویت در خبرنامه. شما دریافت اطلاعیه زمانی که فصل 3 شروع می شود در ماه اوت سال 2020 همراه با بینش اطلاعیه زمانی که محتوای اضافی در دسترس است و یک فرصت برای پرسیدن سوالات خود در مورد بررسی است.

می خواهید دسترسی به تمام داکوتای ویژه پادکست فصل 3 در اولین روز ؟ تبدیل شدن به یک عضو امروز و ثبت نام برای عضویت در خبرنامه برای دریافت تمام این مزایا ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب