کامیون درایو از طریق فلوریدا معترضان بدون آسیب های جدی

توسط: AP | فورت لادردیل (us) | منتشر شده در تاریخ: 31 مه سال 2020 9:10:51 am در این تصویر گرفته شده

توسط NEWSATROPAT در 11 خرداد 1399
توسط: AP | فورت لادردیل (us) | منتشر شده در تاریخ: 31 مه سال 2020 9:10:51 am
Truck drives through Florida protesters; no serious injuries در این تصویر گرفته شده از از فیلم های ارائه شده توسط @alexisnscott._, یک وانت درایو را از طریق جمعیت از معترضان روز شنبه, مه 30 سال 2020 در تالاهاسی فلوریدا تالاهاسی پلیس گفت: راننده بازداشت و که هیچ کس به شدت مجروح شد. (@alexisnscott._ از طریق AP)

یک وانت سوار را از طریق جمعیت از معترضان روز شنبه در فلوریدا پایتخت ارسال برخی در حال اجرا و فریاد اعتراض در سراسر کشور فوران خشونت به خصوص در میامی که در آن پلیس موبایل سوزانده شد و مقامات پرتاب گاز اشک آور.

تصویری را نشان می دهد تالاهاسی معترضان راه رفتن در اطراف کامیون به عنوان آن را متوقف و در نور ترافیک در حالی که برخی از به نظر می رسد به صحبت با راننده. در یک ویدئو یک بطری ظاهرا شکست در برابر بیوه و کامیون و سپس به طور ناگهانی شتاب ضربه زدن چند نفر به طرف اما هیچ آسیب های جدی گزارش شده است.

روز شنبه در اعتراض و خواستار عدالت برای جورج فلوید یکی از چند در فلوریدا و ده ها تن در سراسر کشور. تظاهرکنندگان خشم بیش از فلوید مرگ مواجه خاموش در برابر شدت مسلح افسران در کشورهای دیگر جمعه با برخی از فوق العاده ماشین پلیس غارت کسب و کار و تنظیم آتش سوزی که smoldered از طریق شب.

یک افسر است که دیده می شود در فیلم فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس برای تهویه متهم شد جمعه در Floyd مرگ است.

لوکاس فون Hollen آن استاد در دانشگاه ایالتی فلوریدا شنیده متمایز جیغ ترس از جمعیت معترضان و دیدم کبود وانت از پنجره طبقه دوم جایی که او مشغول به کار بود

"کامیون revved آن موتور ... یک زن و شوهر از مردم رو از راه, اما برخی از افراد نمی, و آن را فقط سوار مستقیما از طریق جمعیت," او گفت:.

شاهدان گفت: یک گروه به دنبال کامیون وادار کردن آن به توقف. تالاهاسی پلیس بلافاصله دست به دستبند, راننده, بسته, پایین خیابان و هدایت معترضان به منطقه دیگر.

پلیس نمی انتشار نام راننده و یا می گویند که آیا او در صورت هر گونه اتهام و گفت: جزئیات خواهد بود فرستاده به دولت وکیل پس از تحقیقات کامل شد.

"این بسیار پر تنش عاطفی زمان در سراسر کشور" رئیس لارنس matt morris در بیانیه ای گفت. "احترام متقابل میان همه ما حیاتی است."

بیشتر در جنوب میامی چه آغاز شده به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز تبدیل خشونت به عنوان یک گروه کوچک آتش به چندین پلیس موبایل باعث پلیس برای مقابله با گاز اشک آور و آتش بازی برای متفرق کردن جمعیت شاهدان گفت. شهردار مجموعه 10 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در یک نقطه بین ایالتی 95 بود تعطیل در هر دو جهت به عنوان یک گروه از معترضان ایستاده بود و مشغول جاده. میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez هشدار داد در توییتر که بزرگراه اعتراض "ایجاد یک وضعیت خطرناک برای خود و دیگران است. این محل یا راه را برای اعتراض."

ماموران پلیس بعد از استفاده از دوچرخه را به عقب براند به طور فزاینده ای داد و بیداد کن جمعیت پرتاب سنگ. اتومبیل نیز تخریب و از جمله کسانی که متعلق به داعش است.

"آن آغاز شده صلح آمیز و ما فقط راه رفتن در اطراف مناجات مسائل تلاش به همه صدای ما شنیده می شود و هنگامی که ما به اداره پلیس که زمانی که همه چیز شروع به گرفتن کمی داد و بیداد کن" گفت: Savano Wilkerson یک 22 ساله وست پالم بیچ ساکن ،

او با غلبه بر گاز اشک آور همراه با دیگران در اطراف او.

"من تا به حال برای دریافت شیر ریخته در چشم من دو بار به خاطر من بود ضربه با گاز دو بار" او گفت:.

پلیس صادر پراکندگی منظور هشدار به معترضان آنها را دستگیر و برای خاطی در صورتی که منطقه را ترک می کنند.

"اگر شما مقاومت در برابر دستگیری شما ممکن است موضوع را به پلیس دیگر که ممکن است شامل استفاده از کمتر کشنده مهمات است که می تواند قابل توجه خطر و یا آسیب" میامی-Dade پلیس گفت در توییتر.

Liseth حتا یک زن 27 ساله دانشجو در دانشگاه بین المللی فلوریدا گفت: این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز با بسیاری از جمعیت حدود 500 آواز و اصرار هر یک از دیگر به شکستن پنجره ها و یا صدمه دیده و کسب و کار.

اما زمانی که آنها وارد ایستگاه پلیس گروهی دیگر از معترضان نیز همگرا وجود دارد و همه چیز را تشدید کرد در عرض چند دقیقه.

"وجود دارد یک تک تیرانداز در پشت بام با رئیس پلیس در کنار او ایستاده و آنها شروع به پرتاب بمب های دود به جمعیت. بسیاری از آنها بچه بودند. آنها نمی توانست بیش از 21. همه فرار, فریاد," او گفت:.

آنها سعی در فرار و با عجله به ایستگاه قطار به سر منزل اما پلیس تعطیل ورودی.

"بسیاری از مردم سعی به عقب بر گردیم در قطار را ترک کنند و از آنها اجازه ما," او گفت:. "آنها اساسا به دام ما."

میامی رئیس پلیس Jorge Colina تایید برخی از دستگیر شدند اما گفت: "این یک عدد بزرگ."

"محدودیت ماموران نشان داده اند من فوق العاده با افتخار از تلاش های خود را," او گفت: محکوم فلوید مرگ و اضافه کرد او باید هنوز هم زنده است.

او گفت: پلیس به معترضان روشن منظور پراکنده کردن و فرصتی برای اطاعت اما پاسخ خواهد داد اگر آنها را نادیده گرفت ،

"ما بیمار می شود," او گفت:. "ما درک می کنیم مردم عصبانی هستند, اما برای اکثر, اکثر مردم مسالمت آمیز است اما متاسفانه وجود دارد بد بازیگران و بسیاری از آنها آمده اند از دیگر اماکن ... و آنها می خواهند به تقسیم ما به عنوان یک جامعه است."

در ضمن در تمپا, فلوریدا, معترضان شکست فروشگاه ویندوز و مجموعه پمپ بنزین به آتش کشیده شنبه شب. برخی از شکست را به AT&T در فروشگاه و فروشگاه طلا و جواهر پس از تظاهرات در روز قبل از آن بوده و صلح آمیز است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن