شفافیت است که به عنوان مهم به عنوان همیشه

ثروتمند منافع خاص صرف میلیون ها نفر شما را متقاعد به رای دادن در راه خود را. اگر شما آنها را احترام و اعتقاد خود را راه نیز برای شما خوب خود را به اجبار به کار خواهد کرد. اگر نه آنها به هدر رفته پول خود را در شما. اما بسیاری از اهدا کنندگان از جمله شرکت های بزرگ ترجیح می دهند ناشناس برای کسب و کار سیاسی و یا دلایل دیگر. که به نام تاریک پول است. خوشبختانه داکوتای شمالی قانون پشتیبانی از حق ما را به دانستن و نیاز به گزارش تقریبا تمام مبارزات انتخاباتی منابع مالی است. تقریبا.

مورد در نقطه: رژیم صهیونیستی است. بورگوم به نزدیک به 2 میلیون دلار به او داکوتای رهبری تایید شده و استفاده از آن در کمپین تبلیغات برای انتخاب جمهوری خواهان در حال اجرا در برابر دیگر خواهان. این است که نه تاریک پول; این نشان می دهد که چگونه شفافیت کمک می کند تا دموکراسی کار می کنند. شفافیت اجازه می دهد تا ما را به یک بحث عمومی در مورد اهداف خود تاثیر زیادی کمک های مالی سیاسی و غیر معمول خود را صرف برنامه ریزی. با شفافیت میتوانیم مسائل بحث آنها و تصمیم گیری بهتر.

فرماندار ندارد خود را خارج وجود دارد. با تشکر به یک راه گریز در مالی مبارزات انتخاباتی قانون او می تواند عمل کرده اند ، او می تواند به جای آن باید با تشکیل یک سیاسی غیر انتفاعی با توجه به جذاب نام مثل صدای دولت و یا عادلانه مالیات جمع آوری شده و صرف پول نامحدود و گزارش این اطلاعات به هیچ عنوان طولانی به عنوان گروه قرار داده و نام خود را در تبلیغ و نه هماهنگ با نامزد یا رای گیری کمپین. به نام سوپر پکس مستقل هزینه های کمیته و یا C4 C6 یا کمیته اهدا کنندگان خود را در حال گزارش نشده است. هر چند خارجی کمک های مالی غیر قانونی آنها ممکن است هرگز شناخته شده است. تاریک پول در واقع.

اگر رای دهندگان هوشیار در ماه نوامبر گریز در شفافیت قانون بعد از Jan. 4, 2022. همه مستقل از هزینه های کمیته های فعال در داکوتای شمالی پس از آن باید خود را فاش “نهایی و منبع واقعی از بودجه” بی درنگ و آنلاین. ماده 14 اخلاق اصلاح امور خارجه قانون اساسی که مورد تایید رای دهندگان به اندازه 1 در سال 2018 انتخابات به آن نیاز دارد.

اما گرفتن وجود دارد. 2019 مقننه قوانین ساخته شده در خانه لایحه 1521 که خرابکاری شفافیت مورد نیاز است. آنها باید رفع این مشکل در سال 2021 برای جلوگیری از بیشتر نیازی دعاوی در مالیات دهندگان هزینه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای باز کردن پرده سیاسی اثرگذارندهها و جلوگیری از هدر رفتن دلار مالیات خود را, حمایت از داوطلبانی که تعهد را تاریک پول های غیر قانونی به عنوان قانون اساسی و سوگند خود از دفتر نیاز دارد. مطمئن شوید که آنها می دانند که چه شفافیت کامل به این معنی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de