تیمبرولوز حمایت از بازیکنان پیشرو در مبارزه برای عدالت اجتماعی

Okogie کمک به سازماندهی و ترویج giveback صورتی که ارائه کالاهای ضروری برای کسانی که در جنوب مینیاپولیس جامعه ا

توسط NEWSATROPAT در 26 خرداد 1399

Okogie کمک به سازماندهی و ترویج giveback صورتی که ارائه کالاهای ضروری برای کسانی که در جنوب مینیاپولیس جامعه است. ملک Beasley بود در میان کسانی که در این مراسم توزیع کالا به کسانی که نیاز دارند. جیک روحانی بود بسته بندی وعده های غذایی در یک تیمبرولوز و سیاهگوش رویداد هفته گذشته است.

تیمبرولوز بازیکنان شده اند در خط مقدم جبهه نبرد برای عدالت اجتماعی و نژادی عدالت و تلاش برای بازسازی جوامع آسیب دیده در چند هفته گذشته زیر جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

"بزرگترین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که ما می خواهیم برای کمک به جامعه ما" Okogie گفت: در هفته گذشته. "اتفاقاتی که رخ داده در هفته گذشته آن را بسیار ناگوار و غیر قابل قبول است اما ما باید شروع به ساخت یک تغییر یک محله در یک زمان."

تیمبرولوز و سیاهگوش به تازگی پیوست تا با Sacramento Kings برای یک PSA صحبت کردن در برابر بی عدالتی اجتماعی نظير عدالتی و نژادپرستی نظاممند بسته بندی غذا و اسنک بسته به بازگشت به کسانی که در نیاز و همکاری با مینیاپولیس بنیاد و توسعه صندوق امن جوامع به "آدرس سیستمیک بی عدالتی و ترجمه جامعه خشم به اقدامات."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"ما واقعا احساس می کنم به عنوان یک سازمان و به عنوان یک گروه ما آمده ایم با هم به مقابله با این کار در یک راه است که ما که هستیم" تیمبرولوز جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas گفت. "این فرصت ها شما باید آنها را در آغوش. آن را سخت و دردناک است این غم انگیز ... اما ما می خواهیم به یک جرقه یا یک سازمان است که هل می دهد تغییر مثبت و ما با افتخار از این واقعیت است که بچه های ما در حال ایستادن برای آنچه آنها باور دارند و به عنوان یک سازمان ما در حال اجرای مولد و مثبت گام برای حرکت در این جهت است."

بلافاصله پس از مرگ فلوید تیمبرولوز برگزار شد تیم تماس تصویری. گنجانده شده بود Tru Pettigrew یک سخنران عمومی که کمک می کند تا سازمان ها رویکرد نژادی و مسائل فرهنگی. این سازمان یک نقطه به مکالمات است که رسس گفت: "نیاز بود." و بازیکنان در زمان منجر شود.

"آنها در حال باز کردن آنها صادق بودن آنها در حال شفاف با آنها چگونه احساس کنید و چگونه آنها احساس" سر مربی Ryan ساندرز گفت. "ما به بازیکنان ما تمام اعتباری که در حال باز و صادقانه تمام راه را به کارکنان است."

ساندرز گفت: NBA است "همیشه یک انجمن است که می خواهد بازیکنان و پشتیبانی از بازیکنان به ایستادن برای عدالت اجتماعی و ایستادن برای آنچه حق است."

در خط با آن تیمبرولوز سازمان ساخته شده است که یک نقطه را به حمایت از بازیکنان خود را در هر راه ممکن است به خصوص در حال حاضر. آنها می خواهند به عنوان یک سیستم پشتیبانی برای بازیکنان خود در این مبارزه است.

که ممکن است در قالب ارائه فرصت ها و منابع برای بازیکنان فعال در جامعه به ادامه گفتگو در مورد بی عدالتی اجتماعی و یا نگه داشتن بازیکنان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در حالی که آنها در مبارزه برای آنچه آنها باور دارند که در.

مینه سوتا آگاه است خطرات ناشی از کوروناویروس هنوز هم بسیار شایع است. رسس گفت: دکتر رابی سیککا این تیم را نایب رئیس بسکتبال عملکرد و فن آوری نگه داشته است پیگیری از بازیکنان و نگهداری آنها مطلع شده از خطرات. مینه سوتا پروتکل های در محل برای نگه داشتن بازیکنان و دیگران در این سازمان به عنوان امن و سالم به عنوان امکان پذیر است.

پرسید که چه کسانی پروتکل هستند Rosas گفت: این تیم پس از لیگ و دولت هدایت و اشاره کرد که مینه سوتا تحت فشار قرار دادند تا به مطمئن شوید که هر کسی که شده است یک بخش از تجمع جرم آزمایش می شود.

"به طوری که ما داده منابع قادر به پشتیبانی از بچه های ما در بازار و دیگر بچه ها در خارج از بازار است. هر وضعیت متفاوت است اما ما در حال حمایت از آنها را در هر راه ممکن است به مطمئن شوید که آنها هر گونه منابع که آنها نیاز به" Rosas گفت. "این یک وضعیت که در آن ما باید هوشمند باشد ما باید به تحصیل شد و ما رو به مطمئن شوید که ما در حال حمایت از بازیکنان ما به عنوان بهترین ما می تواند نه تنها از طریق این دوره بلکه از نظر جسمی و سلامت-دانا است. بنابراین آن چیزی که قطعا بالای ذهن ما است."

ساندرز اشاره کرد که موضوع را با جوان تیم است که اغلب بچه ها نیست به عنوان مایل به صحبت می کنند تا زمانی که مورد نیاز است. که شده است در مورد این تیم در این لحظه.

"ما بسیار جوان فهرستی از بازیکنان که در حال رشد هستند تا قبل از چشم ما. آن را می گوید زیادی در مورد آن می گوید زیادی در مورد بلوغ عاطفی خود IQ به درک که در آن ما در هستی به درک آنچه اتفاق می افتد و به درک مسئولیت خود را به بازی بخشی خود را در یک زمان که در آن ما نیاز به آنها را" Rosas گفت. "ما به آنها نیاز به گام تا ما منجر شود و ما نشان دادن راه است."

آنها انجام داده ایم تا به تاریخ. رسس گفت: وجود دارد بسیاری از درد در حال حاضر در گرگ " بازیکنان — نه تنها به خاطر این مسائل شده اند تا ثابت برای مدت طولانی, اما به دلیل آن را به تازگی آمار خیلی نزدیک به خانه.

"وجود دارد یک حس مسئولیت برای انجام کاری" Rosas گفت. "ما می خواهیم به یک نماینده از جهان ما می خواهیم به زندگی می کنند و که با ما شروع می شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن