از طریق علمی لنز: کارشناسان محلی مقابله با اسطوره ها و مجادلات از واکسیناسیون به عنوان COVID-19 مسابقه در

FARGO — مینه سوتا انجمن پزشکی برآورد 70 ٪ تا 80 ٪ از مینه سوتا کودکان با تاخیر پزشک بازديد مهم واکسن های مزمن

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399

FARGO — مینه سوتا انجمن پزشکی برآورد 70 ٪ تا 80 ٪ از مینه سوتا کودکان با تاخیر پزشک بازديد مهم واکسن های مزمن و مراقبت های بهداشتی و درمان روتین روزمره به دلیل بیماری پدر و مادر نگران در مورد آوردن فرزندان خود به درمانگاه برای ترس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس.

روند مشابهی دیده می شوند در سراسر کشور, اما پزشکان اصرار پدر و مادر اجازه نمی دهید حیاتی در دوران کودکی واکسن گذشت.

"من می دانم که COVID-19 همه گیر است و بسیاری از بیماران عصبی, اما در حال حاضر زمان برای متوقف شدن مهم در واکسیناسیون," گفت: دکتر رنه Crichlow, MD, رئیس جمهور, مینه سوتا, آکادمی پزشکان خانواده. "همه ما باید خوب تمرین سلامت و برنامه ریزی واکسیناسیون برای شما و فرزندان خود را بسیار مهم است."

در حالی که واکسیناسیون نرخ کاهش یافته است از زمان شروع این بیماری همه گیر دانشمندان در حال کار اضافه کاری به منظور توسعه یک واکسن برای مبارزه با کروناویروس خود را. اما آنچه ما واقعا در مورد واکسن به عنوان یک کل برای COVID-19 و در غیر این صورت ؟ چگونه کار می کنند ؟ چرا آنها را تا زمانی به توسعه ؟ و چقدر موثر هستند ؟

در یک ماه-طولانی تحقیقات فروم ارتباطات مجموعه ای را برای دریافت حقایق از بالا, محلی, مقامات بهداشتی. موضوع واکسن بحث برانگیز باقی می ماند بنابراین محلی و پزشکان و متخصصان بیماری های عفونی, virologists, میکروبیولوژی و داروسازان بحث قابل اثبات حقایق مبارزه با برخی از رایج ترین-برگزار اسطوره ها و تصورات غلط.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن