سه ماه پس از خاموش کردن مینه سوتا, نرم افزار ورزش پشت در افق

آماده یا نه متحده را آغاز کرده اند اعلام خود را باز برای ورزشی. چند لیگ های حرفه ای برنامه ریزی در رفتن به فلو

توسط NEWSATROPAT در 24 خرداد 1399

آماده یا نه متحده را آغاز کرده اند اعلام خود را باز برای ورزشی. چند لیگ های حرفه ای برنامه ریزی در رفتن به فلوریدا که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis گفته آنها خوش آمد حتی به عنوان موارد سنبله. ایالت فلوریدا گزارش 1,902 فتح کرد گرفته شد موارد جدید COVID-19 روز جمعه بیشترین تعداد موارد جدید در یک روز شکستن یک رکورد فقط یک روز زودتر.

هنوز لیگ های حرفه ای در حال برنامه ریزی برای انجام با برنامه های خود را. در اینجا این است که نگاهی که در آن هر کدام از مینه سوتا طرفدار تیم های ورزشی ایستاده با بازگشت به بازی برنامه:

دوقلوها

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد گفت: قبل از چهارشنبه شب پیش نویس که وجود دارد خواهد بود بیس بال در سال 2020 است. وقتی که اتفاق می افتد ممکن است باقی می ماند حدس میزنن. اصلی پیشنهاد آن را به حال MLB بازگشت جولای 4, اما به عنوان لیگ و بازیکنان MLB انجمن مبادله پیشنهادات که امکان آمده است و رفته است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اگر چه مقدار از پیشنهادات گذشت در هفته گذشته به نظر می رسد نشان می دهد برخی از پیشرفت های اولیه نقطه چسبیده باقی می ماند بازیکن جبران. بازیکنان می خواهید نرم افزار تاریخ حقوق برای طول هر فصل و صاحبان' آخرین پیشنهاد گزارش ESPN کارل Ravech روز جمعه است برای 80-85 درصد بیش از به عنوان بسیاری از 75 بازی.

اگر دو طرف نمی تواند به مقابله لیگ می تواند دستور کوتاه فصل — حدود 48 بازی یا بیشتر — در یک حرکت است که به احتمال زیاد محبوب با بازیکنان.

وحشی

لیگ ملی هاکی و بازیکنان اتحادیه پنج شنبه اعلام کرد که آموزش رسمی اردوگاه ممکن است رزومه در تاریخ 10 جولای به عنوان بخشی از لیگ فاز 3 مشترک بازگشت به بازی طرح بین لیگ و اتحادیه.

طول اردوگاه آموزشی است هنوز مشخص نشده اما انتظار می رود که حدود دو هفته با توجه به آسوشیتد پرس. فاز 4 خواهد بود یک راه اندازی مجدد برای فصل قرار میگیرد مارس 12. که می تواند به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه جولای.

NHL در حال برنامه ریزی در آینده با 24 تیم postseason مسابقات که شامل وحشی در دو hub شهرستانها. سنت پل است در میان 10 شهر که به عنوان مرکز سایت.

تیمبرولوز

NBA را تایید کرده است یک راه اندازی مجدد طرح اما تیمبرولوز' فصل به پایان رسید که در لیگ حکام تصویب طرح ارسال 22 تیم به اورلاندو فلوریدا., به نتیجه گیری در این فصل به طور منظم قبل از حرکت برگشتی.

در 19-45 دوم-بدترین رکورد در کنفرانس غرب تیمبرولوز را شامل نمی شود. برای این تیم که سر به فلوریدا لیگ است گفت: متخلفان تاریخ شروع خواهد شد ژوئیه 31 با امید به پایان رساندن نهایی NBA توسط Oct. 12.

وایکینگ ها

همانطور که در حال حاضر NFL به نظر می رسد برای سپتامبر. 10 شروع همانطور که قبلا برنامه ریزی شده. اما NFL و بازیکنان NFL ارتباط هستند و بنا به گزارش ها در مورد امکان کوتاه 2020 پیش فصل با توجه به NFL شبکه تام paul allen, که می تواند به این معنی است که تیم در دو بازی پیش فصل بازی به جای چهار.

اکثر تیم ها انتظار می رود به گزارش به اردوگاه های آموزشی در جولای 28 و nfl.com گزارش شده وجود خواهد داشت و هیچ فرد مینی اردوگاه. تیم را گزارش می شود مجاز به ادامه مجازی خود را offseason برنامه های آموزشی از طریق ژوئن 26.

United FC

این Loons خواهد سر به اورلاندو به رقابت در leaguewide مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی شروع 8 جولای و با پایان دادن به یک قهرمانی بازی Aug. 11.

ایالات بازی خواهد کرد سه نفر دیگر از کنفرانس غرب تیم در مرحله گروهی و پس از آن وجود خواهد داشت یک حذفی دور از 16 تیم. پس از مسابقات پیچد MLS تیم امید خواهد بود و مجاز به بازگشت به خانه و بازی کردن بقیه فصل به طور منظم در شهرهای مربوطه می باشند.

این Loons انجام شده است گروه های کوچک تمرینات در ورزش های ملی مرکز در بلین و می تواند حرکت به سوی بازگشت به full-تیم جلسات آموزشی اگر آنها تایید دولت.

سیاهگوش

مانند NBA و لیگ, به نظر می رسد ممکن است WNBA ممکن است سر به فلوریدا برای فصل. یک پیشنهاد گزارش ESPN Mechelle Voepel در اوایل این ماه بود WNBA به عنوان IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا به بازی 22 بازی فصل به طور منظم شروع و در اواخر ماه جولای.

Lynx برنامه ریزی شده برای شروع در 15 مه و بازی و 36 بازی. Voepel گزارش هفته گذشته که این طرح هنوز "آزمایشی" و بازیکنان بود نه توافق به آن به عنوان ژوئن 4.

پرستاران

انجمن آمریکایی ابراز تمایل به کوتاه فصل جریان در اوایل ماه جولای در صورت امکان و پرستاران — چه کسی برنده اول خود را در مسابقات قهرمانی لیگ در فصل گذشته — منتشر کرده اند یک برنامه آمادگی برای CHS زمینه است. هیچ به روز رسانی های اخیر داده شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن