تهدید و بن بست یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین ملاقات کره شمالی کیم

توسط: رویترز | واشنگتن/سئول | به روز رسانی: 26 ژوئن 2020 11:25:33 am رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پ

توسط NEWSATROPAT در 7 تیر 1399
توسط: رویترز | واشنگتن/سئول | به روز رسانی: 26 ژوئن 2020 11:25:33 am
Trump Kim meeting, 70 years of Korean war, Korean war 70 years, Kim Trump meeting, Donald Trump Kim Jong Un meeting, World news, Indian Express رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم جونگ سازمان ملل متحد با رهبر کره شمالی, در کره شمالی از طرف منطقه غیرنظامی در Panmunjom, 30 ژوئن 2019. (فایل عکس/ارین Schaff/نیویورک تایمز)

نزدیک به یک سال پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در آخرین ملاقات کره شمالی بازگشته است به انجام برد کوتاه, موشک آزمون و صدور لفاظی در حالی که واشنگتن نشان می دهد که علاقه کمی در کاهش تحریم ها ،

رهبران دو کشور' آخرین جلسه در Demilitarised منطقه بین دو کره – آیا کمی برای شکستن بن بست در denuclearisation شد.

این امر منجر به حملات افزایش تنش هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن – که یک بار تمسخر کیم به عنوان "موشک های کوچک Man" – تا حد زیادی عنوان پیونگ یانگ ، در اینجا این است که یک جدول زمانی از این تحولات:

12 ژوئن 2018: اجلاس سران در سنگاپور نشان داده اولین بار یک رئیس جمهور آمریکا در دیدار با رهبر کره شمالی است اما این بیانیه که در جلسه بود نور در جزئیات به جای امید بستن به صورت کلی تعهدات.

پس از اجلاس سران کره شمالی نشان داده که هیچ ملموس نشانه هایی از تمایل به رها کردن آن به سلاح های هسته ای و کارشناسان باید گفت: اعتقاد بر این است که ادامه توسعه زرادخانه خود را. واشنگتن در همان زمان به دنبال حفظ تحریم ها دست نخورده, رهبری کره شمالی را متهم ایالات متحده چسبیده به سیاست های خصمانه.

Feb. 28 سال 2019: دومین اجلاس بین تهمت و کیم در ویتنام سقوط بیش از تحریم ها, بالا بردن سوال در مورد آینده denuclearisation دیپلماسی است.

30 ژوئن 2019: مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم پس از آن ملاقات دوباره در مرز میان کره شمالی و کره جنوبی و توافق برای راه اندازی مجدد مذاکرات, اما کار در سطح ایران در سوئد در ماه اکتبر را شکست.

Dec. 3, 2019: افزایش تنش ها در پایان سال پیونگ یانگ هشدار داد واشنگتن یک "هدیه کریسمس" پس از کیم به ایالات متحده تا سال 2020 به پیشنهاد جدید امتیازات در مذاکرات هسته ای باشد. فراتر از یک هشدار از کیم که جهان را به زودی ببینید "استراتژیک جدید سلاح" این مهلت گذشت uneventfully.

مارس سال 2020: کره شمالی راه اندازی شد یک سری از کوتاه برد موشک های خود را برای اولین بار این آزمون از سال است. این درو ایالات متحده و درخواست برای پیونگ یانگ برای بازگشت به مذاکرات, اما وجود دارد هیچ نشانه ای که هر گونه بحث محقق.

مارس/آوریل 2020: کیم ناپدید شدن از دید عمومی منجر به چندین هفته از fevered گمانه زنی ها در مورد سلامت خود سوخت و پرکن-نگرانی ها در واشنگتن و جاهای دیگر در مورد ثبات در شبه جزیره کره. وضعیت آرام در اوایل ماه مه زمانی که رسانه های دولتی گفت: Kim حضور داشتند اتمام یک کارخانه کود.

28 مه سال 2020: وزارت دادگستری ایالات متحده را متهم کرد کره شمالی دولتی به بانک مرکزی فرار از تحریم های ایالات متحده قوانین و متهم 28 کره شمالی و پنج تن از شهروندان چینی در بزرگترین سرکوب کره شمالی تحریم نقض.

16 ژوئن 2020: کره شمالی منفجر کردن یک دفتر رابط در Kaesong استفاده مشترک مذاکرات پس از اقدام به تهدید اگر جداشدگان ادامه داد: با یک کمپین ارسال تبلیغات جزوات به شمال.

24 ژوئن 2020: رسانه های دولتی اعلام کرد که کیم تا به حال تصمیم به تعلیق اقدام نظامی قصد دارد که کره شمالی تهدید کرده بود به انجام در برابر جنوب.

25 ژوئن 2020: مارک 70 سال پس از آغاز جنگ کره 1950-1953 کره شمالی وزارت امور خارجه منتشر شد گزارش دفاع از کشور سلاح های هسته ای برنامه و تعهد به "هرگز کوچک از این جاده ما را انتخاب کرده اند." رسانه های دولتی داشتند و گزارش هر گونه ضد آمریکا تظاهرات انبوه است که اغلب برگزار شده است که در سالگرد در گذشته است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن