بقای آمازون در خطر است

"پیام ما به رهبران سیاسی این است که هیچ وقت به هدر" گفت: کارلوس Nobre, Co-صندلی علم پنل برای آمازون. "مدل توسع

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399

"پیام ما به رهبران سیاسی این است که هیچ وقت به هدر" گفت: کارلوس Nobre, Co-صندلی علم پنل برای آمازون. "مدل توسعه جاری است سوخت جنگل زدایی و از دست رفتن تنوع زیستی منجر به ویرانگر و غیر قابل برگشت تغییر دهید. اگر آمازون است که برای زنده ماندن ما باید نشان دهد که چگونه می توان آن را تبدیل به تولید اقتصادی و مزایای زیست محیطی خواهد بود که نتیجه همکاری بین دانشمندان و دانش بومی دارندگان و رهبران آنها و دولت است."

سرعت جنگل زدایی در آمازون همراه با سال گذشته ویرانگر آتش سوزی جنگل ها است تحت فشار قرار دادند و بزرگترین جنگل نزدیک به یک نقطه اوج و افزود فوریت به این انگیزه که رهبری رهبران کلمبیا و بولیوی و اکوادور و پرو گویان هلند و برزیل به امضا Leticia پیمان سپتامبر گذشته در کلمبیا شهر Leticia. توافق مرتکب دولت از هفت سازمان ملل برای حفاظت از آمازون و زیستی گنجینه, احترام به حقوق از منطقه سنتی مردم و به کشف راه های ابتکاری برای توسعه پایدار این منطقه در حالی که حفظ جنگل ها ایستاده است.

"حفاظت از آمازون بسیار مهم است نه تنها برای بقا از 35 میلیون نفر و هزاران گونه که زندگی می کنند وجود دارد اما برای این سیاره گفت:" سانتوس جایزه صلح نوبل سال 2016 و رئیس جمهور سابق کلمبیا است. "تنها علم و دانش منحصر به فرد از جوامع بومی می تواند صرفه جویی در جنگل انبوه. اجازه دهید به یاد داشته باشید این بیماری همه گیر است هیچ چیز نسبت به انقراض سطح بحران که یک دست دادن آمازون را فرض کنید."

به اطلاع رهبران سیاسی در اجرای Leticia پیمان Nobre, Encalada و همکارانش در پنل علمی در حال توسعه ای منسجم برنامه ریزی برای آینده از آمازون خواهد شد که بر اساس بررسی کارشناسی و تحقیق و تولید و سیاست های مربوطه توصیه برای حفظ و پیشبرد توسعه پایدار جهان' بزرگترین جنگل انبوه.

"عظیم آتش سوزی که نشان داد به جهان آمازون در معرض خطر نیز کشف سطح بالایی از نگرانی در سطح جهانی برای مردم از آمازون و سلامت جنگل" گفت: Jeffrey Sachs استاد دانشگاه در دانشگاه کلمبیا و مدیر سازمان ملل متحد توسعه پایدار راه حل های شبکه. "هر قانونی و اخلاقی بخش—اعم از عمومی یا خصوصی—بهره مند از اقدام ما گزارش. ما قصد داریم به وسیله ای برای دولت و سرمایه گذاران و شرکت ها برای پاسخ به رشد ابراز همبستگی با آمازون و بومی جوامع که در آن زندگی می کنند و حفاظت از آن است."

پوشش هشت کشور و یک سرزمین و پناه دادن به بیش از یک دهم از همه گونه ها در زمین این اکوسیستم ارزشمند تهدید امروز با نابودی جنگل ها, آتش سوزی, معدن, نفت و گاز و توسعه سد بزرگ برای آبی نسل و تهاجم غیر قانونی. در ماه جولای سال 2019 به تنهایی نابودی جنگل ها و آتش سوزی باعث از دست دادن یک منطقه جنگلی به اندازه لوکزامبورگ. در ماه جولای سال 2020 با وجود ممنوعیت اعلام شده از سوی دولت برزیل سوزاندن فصل دوباره آغاز شده است.

ساختمان اقتصادی ارزش در حالی که جنگل های ایستاده

نقشه کشی در یک بررسی کارشناسی پژوهش از رشته های علوم محیط زیست, اقتصاد و فن آوری های جدید اطلاعات محور طرح حفاظت ازدواج با یک مدل توسعه پایدار است که به رسمیت می شناسد آمازون به عنوان یک حیاتی اکوسیستم به هم پیوسته و لازم فونت از منابع برای افرادی که زندگی در آن با توجه به Marielos پنا-Ro بولیوی نویسنده و عضو آبگرم علم کمیته راهبری.

"ما فقط در حال حاضر شروع به درک اهمیت جنگل آمازون برای غذایی که می خوریم آب نوشیدنی ما زندگی ما زندگی می کنند" پنیا-Claros گفت. "برای مثال آسمانی الگوی آمریکای جنوبی است که عمدتا با چرخه آب از جنگل آمازون. این به این معنی است که جنگل زدایی در آمازون همچنین دارای یک اثر منفی بر روی تولید محصولات کشاورزی از اروگوئه و یا پاراگوئه هزاران کیلومتر دور است."

Peña-Claros و محققان همکار می دانیم که کشاورزی و صنایع و دولت ها با تکیه بر منابع جنگلی برای حفظ اقتصاد و ایجاد ثروت و رفاه است. آنها ادعا می کنند که با نظارت دقیق و مدیریت توسعه در آمازون ندارد به معنی بهره برداری از یک چشم انداز است که جثه Gregorio دیاز Mirabal اصرار بر آوردن به نقش خود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب