ماساژ تایلندی از دست می دهد و جذابیت خود را پشت ماسک اجتماعی فاصله

توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 12 سال 2020 10:48:45 am سالن ماساژ کارکنان نشستن در اجتماعی, فاصله صن

توسط NEWSATROPAT در 22 تیر 1399
توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 12 سال 2020 10:48:45 am
Thai massage loses its charm behind masks, social distancing سالن ماساژ کارکنان نشستن در اجتماعی, فاصله صندلی در اولین روز بازگشایی در بانکوک در تاریخ 1 ژوئن. (بلومبرگ)

راه رفتن به یک سالن ماساژ در تایلند و یک آشنا را در آغوش گرفت-دست "وای" تبریک به شما خوش آمد به عنوان یک اشاره از یاس پرسه در هوا. کمتر جذاب است بوی مواد ضد عفونی کننده و جیر جیر صدا از دستکش.

تای ماساژ سنتی است که مجبور به دوباره اختراع خود را در Covid-19 عصر است که در آن انسان را لمس کنید تا به موانع و ماسک پنهان کردن چهره درمانگران در کشور شناخته شده به عنوان زمین لبخند می زند. که پیامدهای برای هر دو درخواست تجدید نظر خود را به مشتریان و نقش خود را به عنوان کارفرما از رفت و آمد مکرر گذشته زمانی که صنایع دیگر شبهه در جنوب شرقی آسیا و دومین اقتصاد است.

"این است که مانند هر بحران ما تا کنون دیده ام" گفت: Wiboon Utsahajit رئیس سیام سلامتی گروه Pcl که دارای حدود 70 ماساژ مغازه ها و چشمه های معدنی در سراسر تایلند. "ما تا به حال به تغییر راه ما کار گیرند. ما نصب اشعه ماورای بنفش ضد عفونی تجهیزات در هر اتاق و لود کردن در سلامت و تمیز کردن وسایل. هزینه های بالاتر و مشتریان کمتری."

Thai massage loses its charm behind masks, social distancing یک کارمند پاک کردن یک جدول در یک سیام سلامتی آبگرم تسهیلات در بانکوک. (بلومبرگ)

بقای این صنعت مهم در کشور تایلند که در آن سلامتی گردشگری هزینه های تولید از 12 میلیارد دلار در سال 2017 بیش از ترکیب مقادیر در اندونزی و مالزی با توجه به گزارش های جهانی موسسه سلامتی. در مورد 530,000 تایلند به طور مستقیم شاغل در این بخش با توجه به Miami-بر اساس گروه. کسانی که در مجموع برابر با 1.4 درصد از تایلند به نیروی کار و 2.6 درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه.

ماساژ آبگرم درمانی و درمان های پزشکی انتگرال به سلامتی-صنعت گردشگری با تایلند 2,800 چشمه های معدنی لوکس به تنهایی حسابداری برای 1.3 میلیارد دلار. در سراسر کشور, وزارت بهداشت تخمین می زند وجود دارد حدود 10 ، 000, ماساژ, رسانه های.

"ماساژ بسیار کار فشرده و خدمات با مجموعه مهارت برای masseuses است که دشوار است برای انتقال به شغل دیگری گفت:" Somprawin Manprasert اقتصاددان ارشد در بانک مرکزی از Ayudhya Pcl. "رقابت در حال حاضر بسیار بالا به دلیل بسیاری از مغازه ها در سراسر کشور پس از آن خواهد بود برای به چالش کشیدن بسیاری برای زنده ماندن."

دولت تایلند تبدیل به ماساژ در بحران مالی آسیا در اواخر دهه 1990 با گسترش آموزش فنی و حرفه ای به ارائه بیکاری مردم بدون در نظر گرفتن سطح آموزش و پرورش با استخدام یک مهارت است. سیام سلامتی اولین خروجی از این فشار در سال 1998 است.

ماساژ نیز بسیار مهم در بحبوحه رکود بزرگ یک دهه بعد زمانی که تایلند با تشدید مبارزات برای ترویج چشمه های معدنی لوکس گردشگری پزشکی و سلامتی یک "ملی صادرات کسب و کار."

که فشار کمک سیام سلامتی تبدیل به یک ارز-شرکت ذکر شده با 44 میلیون دلاری از درآمد سال گذشته با چین حسابداری برای حدود 55 درصد از مشتریان. در حال حاضر Wiboon گفت: او قصد دارد بیشتر رسانه ها در چین به دلیل افت گردشگری تایلند.

ماساژ مغازه ها اجازه داده شد به بازگشایی ماه گذشته تحت تجدید نظر بهداشتی و اجتماعی-فاصله دستورالعمل پس از تایلند مستند پیشتر coronavirus انتقال است. اما بسیاری از مردم محلی هستند با احتیاط و مرزهای این کشور شد فقط باز در تاریخ 1 ژوئیه به انتخابی دسته از گردشگران خارجی است.

"بسیاری از ما masseuses رفت و برگشت به زادگاه خود پس از ما دستور داده شد بسته" گفت: Natthawipa Sangkakit که خانواده اجرا می شود Phikul ماساژ و اسپا در حومه بانکوک. "همه کارکنان خوش آمدید اما با کمتر مشتریان برخی ممکن است ترجیح می دهند به ماندن در مزارع خود و یا سعی کنید کارهای دیگر."

'کمتر مشتریان
تا همه چیز را بدتر تایلند قصد دارد به نوبه خود به دور از گردشگری انبوه و تمرکز در wooing غنی گردشگران برای سفر لوکس در یک پست-همه گیر جهانی است. که نمی خواهد کمک به صرفه جویی در بسیاری از مشاغل در ماساژ میباشد.

"محدودیت های مسافرتی را به محدود کردن تعداد خارجی ها در حالی که بازار داخلی خواهد بود فشرده با کاهش درآمد و محافظه کارانه تر صرف" با توجه به Somprawin.

اکثریت قریب به اتفاق از سالنهای ماساژ در تایلند در حال متواضع خیابان-سمت مغازه ها که در آن هزینه ها می تواند طیف وسیعی از $3 تا 10 دلار در هر ساعت — و که در آن بسیاری از مشتریان محلی. درآمد به طور معمول تقسیم بین صاحب فروشگاه و درمانگر با دومی اغلب پرداخت برای روغن و لوازم — که در حال حاضر شامل ماسک.

از این دسته از فروشگاه بیش از 140,000 درمانگران کاربردی برای کمک های بیکاری تحت "غیر رسمی کارگر" برچسب با توجه به دولت است. که شمارش مانع کسانی که اعمال تحت های مختلف شغلی رده دلایل حفظ حریم خصوصی خارجی masseuses و فوق حقوق و مزایای کارکنان در چشمه های معدنی لوکس در هتل ها و استراحتگاه.

اگر چه ماساژ مغازه ها داده شده است چراغ سبز برای بازگشایی ارائه آنها در حفظ حداقل 1.5 متر از فضای بین مشتریان و استفاده از اتاق های جداگانه برای برخی از درمان های بسیاری باقی می ماند قفل شده است و در میان سلامت و گردشگری موانعی که وجود نداشت در حال رکود.

برخی از بازدید کنندگان خارجی خواهد بود که به زودی تحت عنوان "سفر-حباب موافقت نامه" تایلند تنظیم با دیگر کشورها و مناطق. اما معلوم نیست چگونه با احتیاط گردشگران خواهد بود از یک درمان سنتی است که یونسکو به رسمیت شناخته شده به عنوان "میراث بشریت" در دسامبر 2019 فقط به عنوان Covid-عصر شروع میشد.

"ماساژ قرار است برای سلامت خوب" گفت: گائو ز هوی بشر-منابع متخصص در پکن که بازدید چند آبگرم و درمانگاه در طول دو سفر به تایلند. "در حال حاضر ما باید مراقب باشید در مورد حتی این."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de