سوئد می پیوندد فرانسه و آلمان در وزن علیه اقدامات چین بر هنگ کنگ

توسط: رویترز | بروکسل | منتشرشده: ژوئیه 13 سال 2020 5:35:31 pm وزیر خارجه سوئد ان لینده حضور در یک کن

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399
توسط: رویترز | بروکسل | منتشرشده: ژوئیه 13 سال 2020 5:35:31 pm
وزیر خارجه سوئد ان لینده حضور در یک کنفرانس خبری. (منبع: رویترز)

سوئد روز دوشنبه گفت: این حمایت فرانسه و آلمان تلاش برای پاسخ قوی به چین امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ پیوستن دانمارک و هلند در سوق دادن اتحادیه اروپا برای در نظر گرفتن اقدامات متقابل در پکن.

مانند بسیاری از غرب اتحادیه اروپا را محکوم کرده از تصمیم چین در مجلس به تصویب امنیت ملی قوانین برای این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ با وجود یک اعتراض بین المللی.

اما آن را تهدید به اقدامات تلافی جویانه مبهم است.

"وجود دارد یک پیشنهاد از اقدامات به ویژه پیشنهاد شده توسط آلمان و فرانسه که از من حمایت خواهد کرد چرا که ما نیاز به واکنش نشان می دهند به آنچه که اتفاق می افتد در هنگ کنگ گفت:" وزیر خارجه سوئد آن لینده گفت: قبل از یک جلسه نادر در فرد با همتایان اروپایی در بروکسل.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen ماه گذشته هشدار داد از "عواقب بسیار منفی" برای پکن اگر آن را محدود تضمین آزادی در هنگ کنگ هستند که لذت می برد در سرزمین اصلی.

مقامات اتحادیه اروپا کاهش یافته است برای رفتن به جزئیات در مورد اقدامات, اما دو دیپلمات های اتحادیه اروپا گفت: آنها نه به مقدار رسمی تحریم در چین بلوک دومین شریک تجاری.

در عوض آنها مستلزم گسترش اتحادیه اروپا ممنوعیت صادرات تجهیزات است که می تواند مورد استفاده برای شکنجه یا سرکوبگر پلیس مانند مشخصی باطوم یا گلوله های لاستیکی به هنگ کنگ فعالان دراز مدت پناهندگی در بلوک و حمایت از فرصت های بیشتر برای هنگ کنگ دانش آموزان به مطالعه در اروپا است.

سوئد به دنبال انتشار آن شهروند Gui Minhai بود که محکوم به 10 سال زندان در فوریه متهم توسط پکن به طور غیر قانونی از ارائه اطلاعاتی در خارج از کشور.

رابط کاربری گرافیکی یک کتاب قبلا مستقر در هنگ کنگ به فروش می رسد که کتاب مهم از چین و رهبری سیاسی بازداشت شده بود با سرزمین اصلی پلیس در سال 2018 است. او کشف و ضبط شد در حالی که با دیپلمات سوئدی در پکن محدود ،

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن