Swaztika-نقاب زن و شوهر مواجه شنبه در مینه سوتا فروشگاه وال مارت

به عنوان زن و شوهر بود چک کردن یکی دیگر از خریداران Raphaela Mueller فیلم برداری از زن و شوهر به عنوان دیگران

توسط NEWSATROPAT در 6 مرداد 1399

به عنوان زن و شوهر بود چک کردن یکی دیگر از خریداران Raphaela Mueller فیلم برداری از زن و شوهر به عنوان دیگران مواجه صلیب شکسته-پوشیدن مرد و زن است. مولر یک قائم مقام در یک Lyon County کلیسای بومی آلمان و آمد به ایالات متحده به عنوان یک دبیرستان تبادل دانشجو و اتمام کالج در اینجا.

"اگر شما برای رای دادن بایدن شما قصد زندگی در آلمان نازی صلیب شکسته-نقاب زن گفت: در این ویدئو به عنوان همراه او صعود تا مواد غذایی خود هستند. زن و شوهر گفته شد با استفاده از ماسک در اعتراض به مینه سوتا, ماسک, ماموریت.

خارج شده و پیاده سازی یک ماسک نیاز برای مشتریان در تمام فروشگاه ها در جولای 20. مینه سوتا, ماسک, ماموریت, نیاز به صورت پوشش توان در اماکن عمومی آغاز شده در شنبه, جولای 25, سال 2020 است.

هشدار: برخی از نظرات این ویدئو ممکن است در نظر گرفته شود توهین آمیز:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رژیم صهیونیستی. تیم Walz پاسخ یکشنبه در یک صدای جیر جیر: "شرم آور ساده و ساده است. با تشکر از شما برای تماشاگران که ایستاده بود تا به این غیر قابل قبول نفرت سوخت رفتار است."

در یک عکس ارسال شده توسط مولر به صلیب شکسته-نقاب زن به نظر می رسد برای ادای احترام با او دست چپ را به عنوان او ایستاده است در خط پرداخت.

در تصویری پست مولر گفت: "من متولد و بزرگ شده در آلمان و من از شنیدن در مورد من بزرگ مادر بزرگ که مبارزه در زیر زمین در برابر موج اول از نازی ها در دهه 1930 و '40s.

"اجازه بدهید این را کاملا روشن یک بار و برای همه — صلیب شکسته یک نماد نفرت و شما پرواز پرچم شما انجام می پوشند نه نماد در هر نقطه بر روی بدن خود شما استفاده نمی کند و یا دفاع از این نماد تا کنون. پایان داستان" مولر به این نتیجه رسیدند.

"شما بیمار هستید. شما باید یک بیماری" گفت: یک خریدار ناشناس در این ویدئو. "شما نمی تواند آمریکا و پوشیدن آن ، شما نمی توانید. ما به معنای واقعی کلمه به حال جنگ در این مورد."

مولر ارسال شده از ویدیو در Facebook, که در آن رفت و ویروسی و دریافت بیش از 1500 نظرات و 1600 سهام در رسانه های اجتماعی شبکه اواسط روز یکشنبه.

خارج شده و با صدور این بیانیه گفت: "آنچه امروز اتفاق افتاده است در فروشگاه ما در مارشال, MN, غیر قابل قبول است. ما در تلاش برای ارائه یک محیط امن و راحت خرید, محیط زیست برای همه مشتریان ما و نمی خواهد تحمل هر گونه تبعیض یا آزار و اذیت در هر جنبه از کسب و کار ما. ما می خواهیم هر کس به سایش پوشش صورت هنگامی که وارد فروشگاه ما را برای ایمنی خود و ایمنی دیگران و این مایه تاسف است که برخی از افراد گرفته اند این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک وضعیت ناراحت کننده برای مشتریان و همکاران در فروشگاه ما."

مارشال پلیس نامیده می شدند به فروشگاه شنبه و در خدمت تجاوز اعلامیه به زن و شوهر در هر فروشگاه درخواست با توجه به مارشال گزارش پلیس.

64 سال و 59 سال رفتگان فروشگاه پس از رویارویی و اتهامات را دنبال شد.

تریبون سرویس خبری کمک به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب