مشکوک به مواد مخدر پرواز زمین در بزرگراه در جنوب مکزیک

توسط: AP | مکزیک | منتشرشده: ژوئیه 6 2020 11:37:10 am

Suspected drug flight lands on highway in southern Mexico گروه گفت: دو نیروی هوایی هواپیما اعزام شدند به دنباله جت و نیروهای پرواز به محل فرود. (بازنمودی)

یک هواپیما مشکوک به حمل مواد مخدر فرود در بزرگراه یکشنبه در جنوب مکزیک ایالت Quintana Roo و سوخته است.

ویدئو ارسال شده توسط top Quintana Roo دولت رسمی پلیس نشان داد دود مواج از جت به عنوان آن را نشسته بر روی یک روستایی دو خط بزرگراه.

وزارت دفاع گفت که این هواپیما وارد شده بود از آمریکای جنوبی بوده و دنبال پس از آن وارد مکزیکی حریم هوایی.

گروه گفت: دو نیروی هوایی هواپیما اعزام شدند به دنباله جت و نیروهای پرواز به محل فرود.

بیشتر پایین بزرگراه به سمت کشور همسایه از یوکاتان سربازان یافت وانت حاوی 13 کیسه کوکائین وزن مجموع حدود 850 پوند (390 کیلوگرم). هیچ دستگیری ساخته شد.

معلوم نیست که آیا این هواپیما فرود اضطراری و پشت سر هم به شعله های آتش و یا اینکه قاچاقچیان مجموعه اگر در حال سوختن, به عنوان آنها اغلب فراموش.

وب سایت ایمنی حمل و نقل هوایی شبکه شناسایی هواپیما به عنوان قدیمی دهه BAe-125 15-صندلی مسافر.

این سایت که در آن فرود هواپیما در ایالت های جنوبی کشور و در نزدیکی فلیپ کرریللو پورتو نسبتا دور از دولت گردشگران تفریحی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>