Logjam بالای 3M هیئت مدیره رهبر مجموعه صحنه را برای بیشتر درام در دور نهایی

چه خواهد شد 3M باز را برای یک encore در این سال ؟ اگر logjam بالای شنبه هیئت مدیره رهبر است هیچ نشانه ای وجود

توسط NEWSATROPAT در 5 مرداد 1399

چه خواهد شد 3M باز را برای یک encore در این سال ؟

اگر logjam بالای شنبه هیئت مدیره رهبر است هیچ نشانه ای وجود دارد یک فرصت خوب دور نهایی در روز یکشنبه می تواند تولید مشابه درام.

در حالی که نسبی گمنام مایکل تامپسون و Richy Werenski همکاری رهبران در 15-تحت-par 198 قدم زدن زمین مانند آنها را در طول تعطیلات آخر هفته 10 گلف بازان دیگر در چند سکته منجر شود و بسیاری از بیشتر فاصله قابل توجه است.

این یک تضاد کامل با اوایل روز شنبه هنگامی که آن را شبیه تامپسون ممکن است اجرای دور با این مسابقات است. او رهبری به عنوان بسیاری از چهار سکته مغزی قبل از متزلزل نسبت به پایان دور.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"من خوشحال هستم با جایی که من در هستم و احساس می کنم مثل من بازی واقعا خوب است" تامپسون گفت. "این خوب بود برای به دست آوردن آن وحشت از راه امروز است و من قصد دارم به رفتن به برخی از پاپ فردا."

که تلو تلو خوردن در بالا اجازه Werenski برای آمدن طوفان را به رقابت. او شروع کند قبل از ساخت birdies در سه نهایی چهار سوراخ است.

"این قطعا خوب به پایان قوی مانند این که" Werenski گفت. "من یک کار خوب از نوع معلق در آن وجود دارد, سنگ زنی, همراه, به خودم, به نظر می رسد. پس از آن من ساخته شده بود من نمی دانم 6-بالا و پایین صفحه در شماره 14 شماره 15 و سپس نوع از کلیک دوباره. فقط به خودم یک فرصت رفتن به فردا."

کامرون Tringale گره خورده است برای کم دور بعد با چشمگیر 8-تحت 63. Flirted با شکستن 60 برای چند ساعت قبل از خنک کردن به سوی پایان خود را دور. آدم بلند نیز به پایان رسید و با 8-تحت 63.

"من بسیار هیجان زده در مورد فرصت" گفت: Tringale که بسته به مکان ششم در 11 زیر. "زمانی که من می توانم نگه داشتن حرکت آزادانه و نورد آن را واقعا خوب اگر من به خودم شانس من بود که من در هستم."

وجود دارد بنابراین بسیاری از نمرات پایین در شنبه; Max هما دنی مک کارتی و امیلیانو گریلو همه شات 7-تحت 64s هنک Lebioda و کایل استنلی شد 6 زیر و Charl Schwartzel رهبری یک گروه بزرگی از گلف بازان به پایان رسید که 5 زیر.

"این چیزی که با این زمین گلف و سبز بودن نرم" گفت: Schwartzel که گره خورده است برای مقام سوم در 13 زیر. "اگر شما در حال ضربه زدن به توپ خوب, شما می توانید خودتان 18 مرغک شانس. من فکر می کنم این است که رفتن را به نفع خود فردا کسی است که رفتن به ساقه یک نمره کم. که چقدر از آن خواهد بود."

در مورد خواسته های شلوغ هیئت مدیره رهبر هما به مشابه است. او به تنهایی در مکان پنجم در 12 زیر و می داند که او را برای رفتن به رفتن به پایین در روز یکشنبه را به نفع خود.

"من قصد دارم به سعی کنید," او گفت:. "من واقعا انجام یک کار بزرگ چسبیده به من روند این هفته و واقعا نگران کننده آنچه که من در هستم یا چه هستم تیراندازی. به همین دلیل من احساس بسیار خوب پس از (تیراندازی 1-بیش از 72 روز جمعه). چون من قرار نیست بیش از حد سهام در نمره. من می دانستم که من بازی خیلی خوبی است. آن را فقط بزرگ نیست. من قصد دارم به بیرون بروید و سعی کنید به بازی فردا و سعی کنید به تعقیب کردن هر کس پیشرو است."

همانطور که برای تامپسون او امید خود را تنها پیروزی در تور PGA کمک می کند تا او را در حالی که بازی با سرب. او برنده 2013 هوندا کلاسیک و در حال رفتن به در قرعه کشی که به عنوان آنجا که ممکن است.

"من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که به خاطر سپردن آنچه در آن احساس می شود که در آخرین روز یکشنبه," او گفت:. "وجود دارد احساس پایین آمدن چند سوراخ که در آن من واقعا اعتقاد من رفتن را به نفع خود است که مسابقات را و من. فقط لنگر که در ذهن من و فردا و به بازی مایکل تامپسون گلف دوباره. آن را نمی باید پیچیده تر از آن است و اگر من آن را ساده نگه دارید من قصد دارم که یک روز خوب است."

آن را نیز ممکن است کمک کند که وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در حضور.

"گاهی اوقات اگر من بیش از حد riled و یا در مواجهه با یک شات در مقابل بسیاری از مردم من کمی عصبی" تامپسون گفت. "من قصد ندارم به دروغ در مورد آن است. آن را فقط که من هستم. من فکر می کنم هیچ طرفداران آن را به من اجازه می دهد به بیشتر تشکیل شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب