دیوان عالی کشور می رود به حکومت در Trumps سوابق مالیاتی

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 6:00:55 pm مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون از دست

توسط NEWSATROPAT در 20 تیر 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: جولای 9, 2020 6:00:55 pm
US birth control law, US Supreme court birth control, Donald trump, abortion laws US, free contraception, indian express مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون از دست داده و در هر مرحله اما ثبت نشده اند تبدیل بیش از انتظار نهایی حکم دادگاه. (عکس: AP/فایل)

دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به حکومت در مورد اینکه آیا کنگره و دادستان منطقه منهتن می توانید ببینید جمهور دونالد Trumps مالیات و دیگر سوابق مالی که رییس جمهور در این مبارزه سخت به نگه داشتن خصوصی.

بالا-مخاطرات اختلاف است که می تواند حل و فصل شود پنج شنبه آزمون موازنه قدرت بین کاخ سفید و کنگره و همچنین Trumps ادعا می کنند که او نمی تواند مورد بررسی قرار گرفته در حالی که او دارای دفتر است.

معلوم نیست حتی اگر تهمت از دست می دهد چه مقدار از این مواد خواهد شد از آنجا که برخی از سوابق را به محرمانه هیئت منصفه بررسی در نیویورک و بقیه به دنبال کمیته از حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان می تواند بسیار حساس اطلاعات نه فقط در مورد تهمت بلکه در مورد دیگر اعضای خانواده خود و کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون از دست داده و در هر مرحله اما ثبت نشده اند تبدیل بیش از انتظار نهایی حکم دادگاه.

مورد استدلال شد با تلفن در مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دادگاه گفت که همه موارد باقی مانده بود تصمیم گرفت پنج شنبه. اختلاف بر سر اینکه آیا یک تکه بزرگ از شرق اوکلاهما باقی مانده آمریکایی هندی زمین نیز استدلال در ماه مه تنها برجسته دیگر مورد.

مبارزه بیش کنگره احضاریه اثرات قابل توجه در مورد یک رئیس جمهور قدرت به رد یک درخواست رسمی از کنگره است. در جریان مبارزه در دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن دی سی بیش از یک میلیون تقاضا برای شهادت سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn دولت است که ساخت گسترده استدلال که رئیس جمهور نزدیک مشاوران کاملا ایمنی بدن را از داشتن به نظر می رسد.

در دو مورد زودتر بیش از قدرت ریاست جمهوری به دادگاه عالی عمل کرده به اتفاق آرا در نیاز به ریچارد نیکسون رئیس جمهور به نوبه خود بیش کاخ سفید نوار به واترگیت ویژه دادستان و در اجازه دادن به آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه در برابر کلینتون برای رفتن به جلو. در آن موارد, سه نیکسون انتصاب و دو کلینتون انتصاب به ترتیب رای دادند در برابر رئیس جمهور که انتخاب آنها را برای دادگاه عالی. یک چهارم نیکسون منصوب ویلیام Rehnquist نشسته نوار مورد به دلیل او تا به حال از نزدیک کار می کرد به عنوان یک وزارت دادگستری رسمی با برخی از واترگیت توطئه گران که آینده محاکمه موجب این حکم به دفتر بیضی ضبط شده است.

وجود دارد دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh در دادگاه است.

این احضاریه کارگردانی نه در تهمت خود را. به جای خانه کمیته ها می خواهند پرونده از دویچه بانک سرمایه و Ncmec, ایالات متحده آمریکا شرکت حسابداری. Ncmec نیز دریافت دادستان منطقه منهتن سایرس ونس را احضاریه.

دادگاه استیناف در واشنگتن دی سی و نیویورک خار کنار رئیس جمهور استدلال در تصمیم گیری است که با تمرکز بر این واقعیت است که احضاریه شد و خطاب به اشخاص ثالث درخواست سوابق Trumps کسب و کار و مالی معاملات به عنوان یک شهروند خصوصی نه به عنوان رئیس جمهور.

دو کمیته های کنگره subpoenaed بانک اسناد به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به تهمت و کسب و کار. دویچه بانک شده است یکی از چند بانک ها مایل به قرض دادن به تهمت و پس از یک سری از ورشکستگی شرکت و پیش فرض شروع در اوایل 1990s.

ونس و خانه نظارت و کمیته اصلاحات به دنبال سوابق از Ncmec مورد تهمت و کسب و کارهای مبتنی بر پرداخت که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن مرتب به نگه داشتن دو از پخش ادعا می کند خود را از دهه پیر امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 ریاست جمهوری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن