توقف روایت این بیماری همه گیر به عنوان یک داستان از جنگ

Narrativisation مرکزی نحوه ارتباط و حس ، به عنوان coronavirus بیماری همه گیر در حال وقوع است و تغییر جهان در ب

توسط NEWSATROPAT در 30 اردیبهشت 1399

Narrativisation مرکزی نحوه ارتباط و حس ، به عنوان coronavirus بیماری همه گیر در حال وقوع است و تغییر جهان در برابر چشمان ما آن را می سازد تفاوت های مهم است که فرهنگی روایت واسطه درک ما را از این بحران است. عمیقا مشکل داستان جنگ آمده است برای تسلط بر این تصور عمومی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارک خود را به عنوان یک "جنگ به رئیس جمهور" و تماس های همه گیر "بدترین حمله" تا کنون در ایالات متحده است. "ما باید مانند هر جنگ به دولت" اعلام کرد نخست وزیر بوریس جانسون, در حالی که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اظهار داشت چندین بار در طی یک سخنرانی تلویزیونی که "ما در جنگ هستند." بهداشت و سازمان ها و رسانه ها نیز به تصویب رسید نظامی واژگان. پزشکان و پرستاران در حال مبارزه در "خط مقدم" با یک "ارتش داوطلبان" به آنها کمک کند و از ما خواسته به گرد هم می آیند در یک مشترک "تلاش های جنگی."

از آن آسان است به درک که چرا روایت نبرد جذاب است. آن را ویژگی های آژانس به ما در زمانی که ما احساس درماندگی با چند سلاح برای مبارزه با یک ویروس با درمان و بدون درمان است. به جای آن از موقعیت ما به عنوان منفعل قربانیان, روایت از جنگ نوبت ما را به سربازان شجاع در مبارزه علیه دشمن مشترک. برای رهبران سیاسی حرف از جنگ است که یک راه مناسب از انتقال گرانش از وضعیت و توجیه قوانین اضطراری و تعلیق برخی حقوق اساسی است.

اما ما نه سربازان و این یک جنگ نیست. با استفاده از جنگ استعاره به نسبت آژانس به بیماران بهداشت و درمان کارگران و عموم مردم به عنوان یک کل است که عمیقا مشکل ساز است.

ابتدا به بحث در مورد بیماران مبتلا به "مبارزه برای زندگی خود را" خطرات بنحوی که کسانی که برای زنده ماندن مبارزه خیلی سخت است که آنها از آن ساخته شده, در حالی که کسانی که موفق به زنده ماندن خود را از دست داد نبرد چرا که روح مبارزه خود نیست به اندازه کافی قوی.

همان مشکل مربوط به استفاده از زبان جنگ در تصویر می کشد بیماران مبتلا به سرطان به عنوان "مبارزان است." به عنوان من را از طریق رفت خسته کننده سرطان پستان درمان در سال گذشته زده شد که چگونه اغلب من ستایش برای مبارزه خیلی سخت است. من تا به حال برای مقابله نه تنها با تکان دهنده چشم انداز هرگز از دیدن من در کودکان رشد می کنند تا بلکه با 'هنجاری خوش بینی' - فشار به نوع روح مبارزه است که متناسب با فرهنگی-ترجیح روایتی از مبارزه با سرطان است.

وجود ندارد اما تحقیقات نشان می دهد که قوی روح مبارزه خواهد به ما کمک کند برای زنده ماندن یا سرطان یا coronavirus. در واقع تحقیقات نشان می دهد مخالف: نظامی استعاره آسیب بیماران مبتلا به سرطان. کسانی که از بهبود از سرطان یا Covid-19 خوشبخت هستند اما نباید ستایش برای برنده شدن در یک نبرد موفق دیگر از کسانی که می میرند باید سرزنش شود نه مبارزه به اندازه کافی سخت. هیچ کس می خواهد به مرگ از این بیماری است. بقا بستگی به دسترسی به مراقبت موثر و درمان - موضوع ساختاری نابرابری و همچنین در مکانیسم های بیولوژیکی مانند سیستم ایمنی بدن بیمار و نه در صفات روانی مانند شجاعت و یا خوش بینی.

زبان از نبرد ممکن است ما را به حمایت از چنین فرضیات و حتی هنگامی که ما نمی به صراحت این راه فکر می کنم. برای مثال زمانی که بوریس جانسون برای درمان Covid-19 در بخش مراقبت های ویژه رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد که او می تواند خوب به خاطر او است "ویژه" و یک "فرد قوی:" "قوی است. مصمم. ترک نمی کند. را نمی کند." کسانی هستند که "از دست دادن نبرد" ضعیف مردم ؟ آیا آنها می میرند چرا که آنها بدهد ؟

به عنوان بیماران بالقوه ما می خواست به آماده شدن برای مبارزه با نگه داشتن خودمان مناسب و هشدار. این باعث ایجاد یک توهم از کنترل به عنوان اگر فاجعه تنها بر افرادی که موفق به قوی و هشدار به سربازان در جنگ علیه "نامرئی دشمن." بسیاری از کسانی که تبدیل به بحرانی-بیمار مبتلا به کروناویروس باید شرایط بهداشتی اساسی ما گفته شده اغلب مربوط به کمتر از مطلوب زندگی-سبک.

اما حقیقت این است که زندگی شکننده است و هیچ کس شکست ناپذیر است. هر کسی می تواند بیمار قرار می گیرند. من تا به حال هیچ عوامل خطر شناخته شده و در عین حال کردم با سرطان در سن جوانی از ابی. از آن ساخته شده من متوجه چقدر زندگی من اداره می شود که کنترل توهم است. من فکر کردم که اگر من خودم نگه داشته superfit خوردن یک رژیم غذایی سالم به حال کودکان جوان شير آنها را برای سنین و همه دیگر "چیز" پس از آن هیچ چیز می تواند این اشتباه است. من هرگز دودی بود و هرگز اضافه وزن و در عین حال سلول ها شروع به تقسیم در سینه من بیاختیار. من به سادگی به حال بد شانس و تنها زمان خواهد گفت که آیا سرطان می گرداند. در این زمان همه گیر ما همچنین باید به یاد اساسی عدم قطعیت و عدم کنترل است.

دوم بهداشت حرفه ای عوامل مهم در تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر اما آنها سربازان. پزشکان عمل آژانس در ساخت حیاتی تصمیم گیری در مورد درمان و مراقبت به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن بیماران زنده است. محققان در سراسر جهان در حال عوامل کلیدی در مفصل تلاش برای توسعه آزمایش دارو و واکسن. اما آنچه متخصصان مراقبت های بهداشتی عمل مراقبت است نه جنگ. دسترسی جهانی به بهداشت و درمان ضروری است به چشم انداز صلح است.

روایت جنگ استفاده می شود به عنوان مشروعیت بخشیدن به گفتمان. جنگ به ناچار باید تلفات. جنگ نیاز به قربانی. روایت جنگ قهرمانان استفاده می شود برای توجیه قرار دادن سلامت کارگران در خطر است. آن را منحرف ما از ساختاری نابرابری از جمله قرار گرفتن در معرض بالا پایین پرداخت می شود زنان به ویروس. کارگران بهداشت و درمان ارائه شده نظامی flypasts و مدال, حتی اگر آنها را به جای مناسب حقوق و دستمزد و تجهیزات حفاظت شخصی.

سوم این بیماری همه گیر همه را تحت تاثیر قرار, اما فقط به خاطر همکاری با یکدیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس به یک تلاش جمعی نیست و آن را یک جنگ است. جنگ روایت است که در ارتباط با خیالی دلتنگ و تصورات غلط از جنگ است. این قیاس نابجا است به صورت متعدد حقیقی, دلایل اعم از تاثیر جنگ و طاعون در اقتصاد و جابجایی کالا و افراد به تفاوت مهم بین تجربه های حسی از درگیری های مسلحانه و همه گیر.

توسل به روایت جنگ به معنای از دست رفته فرصت برای مقابله با پیچیدگی و ویژگی از بحران کنونی است. آن پرده ما را به منحصر به فرد نه تنها از چگونه همه گیر احساس می کند بلکه از چالش های اقتصادی و اجتماعی آن بوجود می آید.

نه تنها قیاس از جنگ نابجا و در واقع زمینه را; آن را نیز نتواند این امکان را به پرورش تخیل که بر اساس روایات از صلح و همبستگی و عدالت اجتماعی - و به پرورش حاد تر درک چگونه همه ما اساسا وابسته به یک دیگر به عنوان ساکنان یک سیاره است.

این یک فرصت برای در آغوش مشترک ما آسیب پذیری و destructibility. ما تمایل به صورت خیالی و شاعرانه آژانس هنگامی که آن را مربوط به استقلال, کنترل و استقلال است. اما آژانس نیز در مورد توانایی برای پاسخ به دیگران و به خود لمس و افکار و نیازها و محبت; توانایی برای به اشتراک گذاشتن تجارب و اضطراب و امید و متصل می شود و در مورد مراقبت از موجودات فراتر از خودمان است.

به جای دیدن این همه گیر در نظر مخرب و تفرقه روایات مانند "بقای اصلح" و یا کشورهای رقیب در جنگ علیه ویروس نباید ما آن را به عنوان یک درس در شکنندگی زندگی ؟ ملکه ما می پرسد "به افتخار" در پاسخ به بحران اما آیا این زمانی که فروتنی ما را بیشتر ؟ اگر ما به نوبه خود به دور از روایت جنگ ما می توانید تصور چگونه جهانی آگاهی از وابستگی متقابل می تواند منجر به یک حس قوی تر از همبستگی که ممکن است کمک به ما در ایجاد بیشتر اجتماعی و محیط زیست-فقط جهان برای نسل های آینده است.

به جای روایت این بیماری همه گیر به عنوان یک داستان از جنگ ما می تواند آن را روایت به عنوان یک باز داستان از یک نقطه در تاریخ که در آن نوع بشر چهره این فرصت را به را انتخاب کنید بین مسیرهای مختلف متفاوت آتی. ما ایستاده در یک تقاطع تاریخی است که در آن تصمیم گیری های سیاسی را ذخیره کنید و یا هزینه میلیون ها زندگی می کند. در حالی که بسیاری از رهبران توسل به لفاظی های جنگ دیگران تاکید دارد قدرت مردم در دموکراسی برای کار بهتر و بیشتر در آینده صلح آمیز. در این لحظه ما می توانیم عمل ما روایت آژانس با کشت ما حس ممکن است احساس ما از چه چیزهایی می تواند باشد.

آینده بشر بستگی به مسیر ما تصمیم به گرفتن و این مسیر تا حد زیادی بستگی به این دارد که ما چگونه اين همه گیر و درس به توان از آن به عنوان ما به جلو حرکت می کند. اجازه دهید مطمئن شوید این روایات نگه باز امکان ما در حال حاضر مجبور به ترک پشت ناپایدار راه زندگی و به تصور یک جهان مبتنی بر همبستگی و مراقبت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب