استروئید دگزامتازون به عنوان مورد تایید Covid-19 درمان در انگلستان

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 17 ژوئن 2020 7:41:58 pm یک داروساز نمایش یک جعبه

توسط NEWSATROPAT در 28 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 17 ژوئن 2020 7:41:58 pm
یک داروساز نمایش یک جعبه دگزامتازون در Erasme بیمارستان در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع برسلز, بلژیک در ژوئن 16 سال 2020 است. ایسنا

بریتانیا دولت یکشنبه مجاز دولت-بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS) استفاده از استروئید دگزامتازون بود که مورد ستایش قرار داد توسط دانشمندان و سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان "دستیابی به موفقیت بزرگ" در Covid-19 درمان PTI گزارش شده است.

روز سه شنبه یک دانشگاه آکسفورد دادگاه تایید نتایج مثبت آزمایشات بالینی برای دگزامتازون مواد مخدر نشان داد که میزان مرگ و میر کاهش می یابد در حدود یک سوم بیماران در ونتيلاتور و برای بیمارانی که نیاز به تنها اکسیژن و مرگ و میر قطع شد و حدود یک پنجم.

بریتانیا در بخش بهداشت و درمان گفت: ارزان و به طور گسترده ای در دسترس ضد التهاب استروئیدی شده است بلافاصله تایید شده برای درمان در بیمارستان بستری Covid-19 بیماران نیاز به اکسیژن از جمله کسانی که در هواکش.

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock آشکار جزئیات استفاده از مواد مخدر و گفت: درمان استاندارد برای Covid-19 بيمار خواهد شد و در حال حاضر شامل دگزامتازون. "این حیرت انگیز دستیابی به موفقیت است عهد به کار باور نکردنی در حال انجام توسط دانشمندان ما پشت صحنه," او گفت:.

در همین حال نخست وزیر بوریس جانسون مورد ستایش قرار داد دولت-بودجه دادگاه به عنوان "بزرگترین دستیابی به موفقیت". "من افتخار می کنم از این دانشمندان بریتانیایی با حمایت دولت بریتانیا بودجه که منجر اول قوی کارآزمایی بالینی در هر نقطه در جهان برای پیدا کردن یک coronavirus درمان ثابت شده است به کاهش خطر مرگ," او گفت:.

پس از بریتانیا کشف این که بیش از حد استقبال اولیه نتایج آزمایش از دگزامتازون و گفت: این امر حرکت به روز رسانی Covid-19 دستورالعمل درآمده است.

دادگاه تشکیل بخشی از 2.1 میلیون پوند تصادفی بررسی Covid-19 درمانی (RECOVERY) محاکمه حمایت دولت بریتانیا برای کشف داروهای نوآورانه در مبارزه با رمان coronavirus. با بیش از 177,000 بیماران ثبت نام آن به عنوان بزرگترین تصادفی کارآزمایی بالینی در هر نقطه در جهان ادامه خواهد داد و به محاکمه داروهای دیگر مانند آزیترومایسین و لوپیناویر-ریتوناویر.

"بازیابی محاکمه یک مثال برجسته از انگلستان پیشرو در جهان با چشمگیر مطالعه قادر به ارائه قوی پاسخ به پرسش مهم. اگر چه این داده نشده است کارشناسی" گفت: UK معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن