دولت با حمایت از تروریسم بسیار به چالش کشیدن موضوع می تواند به تضعیف جهان ثبات: Top سازمان ملل

توسط: PTI | سازمان ملل متحد | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 11:27:18 am

UN on terrorism, United Nations, State-sponsored terrorism, world news, Indian express Voronkov را از دست گفت که حکم خود از شورای امنیت سازمان ملل و مجمع عمومی قطعنامه طراحی شده است نه برای “تروریسم دولتی” اما دفتر معاملات با تروریسم غیر دولتی.

دولت با حمایت از تروریسم است و بسیار به چالش کشیدن موضوع به عنوان آن می تواند به تضعیف ثبات در بسیاری از نقاط جهان از سازمان ملل متحد از مبارزه با تروریسم گفته است.

تحت-دبیر کل سازمان ملل از مبارزه با تروریسم ولادیمیر voronkov را از دست, در یک مجازی نشست خبری در روز دوشنبه گفت که دولت با حمایت تروریسم برای کشورهای عضو به بحث در مورد.

“البته آن را بسیار به چالش کشیدن موضوع به دلیل آن می تواند به تضعیف ثبات در بسیاری از نقاط جهان” voronkov را از دست گفت.

او گفت: این در حالی است که در پاسخ به سوالی در مورد حمایت دولت تروریسم مرزی ناشی از پاکستان در برابر هند و خواسته است که پاکستان در اقدام علیه گروه های تروریستی فعال در خاک آن است.

Voronkov را از دست گفت که حکم خود از شورای امنیت سازمان ملل و مجمع عمومی قطعنامه طراحی شده است نه برای “تروریسم دولتی” اما دفتر معاملات با تروریسم غیر دولتی.

سازمان ملل متحد از مبارزه با تروریسم گفت که در جریان مداوم مجازی مبارزه با تروریسم هفته “این واقعا بسیار دشوار است بحث بین هند و پاکستان در این موضوع است. این واقعیت زندگی است. من می توانم تایید می کنند که آن را واقعا بسیار دشوار است بحث در مورد این موضوع بسیار در طول مبارزه با تروریسم هفته”.

در طول مبارزه با تروریسم هفته, هند ناودان پاکستان گفت که در حالی که جهان در حال آمدن است با هم به نبرد همه گیر این مایه تاسف است که پاکستان یک “دولت است که حامیان تروریسم مرزی همچنان به استفاده از هر فرصت برای فروختن روایات نادرست و بی پایه و اساس مخرب و فاحش اتهامات علیه هند و دخالت در امور داخلی”.

هند گفته است که پاکستان به دنبال “تصویر کشیدن آن نظامی مالی و لجستیکی حمایت از تروریسم مرزی در برابر هند به عنوان یک آزادی مبارزه”.

او گفت که سازمان ملل متحد از مبارزه با تروریسم صحبت کردن به طور مداوم مورد تهدید تروریسم در سطح جهان است.

“ما در حال صحبت کردن است که تروریسم یک خطر برای ثبات جهانی است. ما در حال تلاش برای جلب توجه کشورهای عضو به این موضوع روابط دو جانبه در ارتباط با سوء تفاهم و ممکن و مختلف نظامی نامزدی. ما در حال انجام این بخش از کار اما دوباره از آن من نیست وظیفه برای مقابله با این موضوع دو جانبه است که در ارتباط با به اصطلاح دولت-حمایت مالی تروریسم”.

خواسته است که مبارزه با تروریسم را نمی توان کامل مگر اینکه دولت با حمایت از تروریسم تفاوت بین جنبش آزادی و تروریسم و ریشه تروریسم خطاب به او گفت: “من فقط می توانم با شما موافقم. هنوز ما هیچ تعریف روشن چه معناست تروریسم بین المللی.”

“ما از اقدام مجمع عمومی و به خصوص قطعنامه های شورای امنیت تعریف چه معنی است – گروه های تروریستی است. من فکر می کنم این است که دوباره یک سوال به کشورهای عضو به دفتر مبارزه با تروریسم است که انجام این کار بر پایه شورای امنیت قطعنامه مجمع عمومی قطعنامه.”

او گفت که اگر یک حقوقی پایه “ما می توانیم حرکت رو به جلو در این زمینه, اما آن را باید یک اراده مشترک کشورهای عضو? برای ادامه به جلو با تعریف از تروریسم بین المللی و بخش های مختلف این تروریسم بین المللی فعالیت است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>