جنگ بالکان – نابودی حافظه

نقاشی های دیواری و کتاب های درسیبازنگری روایات و آشکار را انکار چشمانداز به بسیاری از جنبه های زندگی در بوسنی

توسط NEWSATROPAT در 20 تیر 1399

نقاشی های دیواری و کتاب های درسی

بازنگری روایات و آشکار را انکار چشمانداز به بسیاری از جنبه های زندگی در بوسنی و هرزگوین صربستان و جاهای دیگر. در سابق نقاشی های دیواری از صرب های بوسنی رهبران Radovan Karadžić و Ratko mladic – هر دو از آنها مجرم شناخته شده نسل کشی و جنایات علیه بشریت و جنایات جنگی توسط دادگاه کیفری بین المللی برای یوگسلاوی سابق (یوگسلاوی سابق را تعمیم داد) – بستر نمای مدارس و دیگر ساختمان های عمومی; ستایش تصویر خود را و میراث قبل از بی گناه ترین روح.

سایت های دیگر از تجاوز و شکنجه و قتل به بازار عرضه شوند به گردشگران که اغلب باقی می ماند بی اعتنا به خون شده است که در بلوکهای در این زمینه (به تازگی راه اندازی طومار درخواست گوگل برای حذف Vilina ولاس هتل لیست به عنوان یک توریست سایت). تفکیک سیستم آموزش و پرورش آموزش خود را در گلدانی نسخه از تاریخچه جنایات مرتکب شده در جامعه را نام پاک شده از برنامه درسی و کتاب های درسی. امیدوارم که چشمه ابدی از نسل جوان آماده به پرسش از بزرگان خود را در مورد نسل کشی و جنایت علیه بشریت – چگونه چنین جنایات تسهیل شد چه آنها خودشان را در آن زمان و به همین دلیل خاطرات در حال حاضر در حال محو. متاسفانه چنین صدای یا قطع رفتگان یا هنوز تشکیل می شود.

برخورد با گذشته

عدالت انتقالی به سختی بالا می برد زمزمه صرفه جویی قابل ستایش تلاش برای ایجاد یک کمیسیون منطقه ای برای ایجاد حقایق در مورد همه قربانیان جنگ در یوگسلاوی سابق و برای مبارزه با خشونت جنسی در زمان جنگ (علت دولت بریتانیا دفاع و پشتیبانی). یک استراتژی دقیق و پر زحمت پیش نویس چند سال پیش استوار در یک کشو پایین جایی بعید است برای دیدن نور روز در هر زمان به زودی. هیچ چارچوب برای برخورد با گذشته حتی برای کسانی که متمایل به ایده; آیا این شامل مکانیسم های نهادی برای ایجاد حقایق در مورد گذشته و یا پایگاه داده از همه قربانیان (زنده و مرده). مقابله با تروما از جمله این که در گذشته از یک نسل به نسل بعدی همچنان یک تابو و روانی و حمایت اجتماعی کافی است.

غیر نظامی قربانیان جنگ صورت تقریبا روزانه تبعیض و غفلت است. بسیاری از بازماندگان جنگ بالکان و فرزندان خود هستند و هنوز هم زندگی در اردوگاه ها مانند Jezevac و Mihatovići. هیچ قربانی-محور با رویکرد توانبخشی اجازه دهید به تنهایی غرامت. این کشور از بن بست سیاسی از جمله که در آن به حقوق اساسي بشر و مسائل نگران هستند (مثلا Sejdić-Finci مورد) دارای محور از جمله نگرانی های بیشتر پایین لیستی از اولویت های غفلت از همه قربانیان صرف نظر از هویت خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن