اسپنسر رزین East Grand Forks به پیروزی

نمره قابل اجرا نبوده است یک مشکل برای چنگال شیاطین آبی — تا ارشد بیب روث تیم بیس بال زد به لوگان اسپنسر.

اسپنسر انداخت هشت shutout نوبت روز شنبه به عنوان East Grand Forks خالی بازدید شیاطین آبی 4-0 در Stauss پارک.

“ما شده است ضربه خوب” چنگال بزرگ مربی کلوین زیگلر گفت. “امروز آن را 180 درجه چرخش. به (اسپنسر) تمام اعتبار است. او بسیار خوب بود. او در اطراف بشقاب تمام روز نگه داشته و ما تعادل خود خاموش-سرعت مسائل است.”

اسپنسر زده از هشت در حالی که اجازه می دهد یک پیاده روی. او اجازه تنها سه بازدید از طریق هشت نوبت. اما زمانی که جکسون Haagenson چراغ خاموش the ninth inning تنها با یک جف Vetterkind رها اسپنسر کردم و نهایی سه outs.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من کمی نا امید به بیرون می آیند” اسپنسر گفت. “من هرگز پایان 9 دور بازی در زندگی من است. من تا به حال یک زن و شوهر 7 زمین باز یافته تکمیل بازی.

“این بهترین بازی من. من پرتاب حملات و من تا به حال خوب کنترل است.”

حق دست نمی بیش از چهار hitters در هر زمین باز یافته. او اجازه نمی دهد یک دونده گذشته پایه اول. او برداشته شد پس از رسیدن به یک تیم تحمیل 105 تعداد زمین. “در غیر این صورت من می خواهم که اجازه دهید او را برای تکمیل بازی” EGF مربی مایک Lukkason گفت.

“او خوب بوده است در تمام فصل است. او همیشه به ما می دهد گردش بزرگ. اما این خود بهترین عملکرد. او تا به حال دو زمین یک fastball و موبایل و کامپیوتر, کار خوبی است. او نگه داشته و آنها را از تعادل خارج است.”

East Grand Forks کردم تنها اجرای آن مورد نیاز در دوم. Colton Dauksavage صف یک از واحد به راست میشه. او رفت تا سوم در یک کوپر حلم و دو گل در یک زمین.

East Grand Forks اضافه شده دو سوم ضربه بزرگ بودن جیک Osowski اجرا-به ثمر رساندن دو و حلم خاص در یک اجرا در ششم.

Grand Forks قرار دادن دو دونده در نهم. اما با یک نفر و دونده در دوم و سوم مرکز fielder کارتر بک ساخته شده و در حال اجرا گرفتن در غرق شدن یک درایو خط و ادامه داد: برای پایه دوم به ضرب و شتم عقب نشینی دونده برای یک و یک بازی در پایان بدون کمک دو بازی.

“کارتر رو خوب بخوانید در آن” Lukkason گفت. “من فکر گرفتن دو استراحتی در این وضعیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de