شینزو آبه در توکیو فرماندار Yuriko Koike می گویند آنها همکاری در ویروس های المپیک

توسط: AP | توکیو | منتشرشده: ژوئیه 6 2020 12:25:16 pm توکیو فرماندار Yuriko Koike چپ مذاکرات با نخست

توسط NEWSATROPAT در 16 تیر 1399
توسط: AP | توکیو | منتشرشده: ژوئیه 6 2020 12:25:16 pm
توکیو فرماندار Yuriko Koike چپ مذاکرات با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در دفتر نخست وزیری در توکیو. (منبع: عکس از آسوشیتدپرس)

توکیو فرماندار و سیاسی رقیب نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, توافق پنج شنبه به همکاری در رسیدگی به شیوع کروناویروس با خیال راحت به برگزاری بازی های المپیک سال آینده.

فرماندار Yuriko Koike ملاقات با آبه یک روز پس از او به دست آورد او در دوره دوم نمایندگی پایتخت ژاپن در قریب به اتفاق پیروزی در انتخابات رو به با حمایت عمومی برای دست زدن به همه گیر با وجود افزایش اخیر عفونت در منطقه پایتخت.

آبه تبریک گفت Koike برای پیروزی او و گفت: "رژیم صهیونیستی. Koike و من باید به همکاری نزدیک تر از همیشه."

Koike که نشان داد تا در کار او ژاکت با توکیو دولت آرم در پشت خود گفت: وظیفه مبرم ترین است برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس و خواسته آبه را پشتیبانی می کند.

"من خواهد شد بصورتی پایدار و محکم غلبه بر این بیماری همه گیر با کمک قدرت دولت و منجر به بازی های المپیک و پارالمپیک به عنوان یک اثبات ما پیروزی" Koike گفت.

اولین زن به سر توکیو ریاست Koike, 67, است که به عنوان یک نامزد بالقوه برای موفقیت آبه که مدت او به پایان می رسد در ماه سپتامبر 2021. فوق العاده محافظه کار از "شینزو آبه" حزب حاکم Koike نیز خدمت کرده است کلید وزرا در محیط زیست و دفاع.

در حال حاضر او را انکار می کند و گمانه زنی ها از بازگشت او به سیاست های ملی و می گوید او را با تمرکز بر حفاظت از زندگی 14 میلیون نفر در توکیو یک megacity با $1 تریلیون اقتصاد است.

پس از جلسه با Abe Koike تمدید مبارزات انتخاباتی خود را متعهد به راه اندازی یک توکیو نسخه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری با همکاری با وزارت بهداشت و کارشناسان دیگر. او همچنین تلاش برای به دست آوردن درک عمومی برای یک نسخه ساده از بازی های المپیک توکیو پس از بازی به تعویق افتاد و به سال آینده به دلیل ویروس.

ژاپنی, عمومی, پخش NHK گفت: خروج آن انتخابات نشان داد که 74 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی Koike با 63 درصد گفت: آنها تایید شده از اداره coronavirus بحران است.

هر چند Koike است نه به طور کامل تحویل داده او را وعده به توکیو ساکنان برای از بین بردن احتقان در رفت و آمد قطار اطمینان کافی در دسترس بودن از کودک و سالمند و مراقبت از امکانات و پایان کار زیاد حتی منتقدان او را به طور کلی مورد تحسین قرار گرفته او را از دست زدن به این بیماری همه گیر در مقابل آبه که مورد انتقاد قرار گرفته برای انجام این کار بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

به عنوان همه گیر عمیقتر در بهار Koike اغلب upstaged آبه که پشتیبانی از رتبه بندی را فرو برد و با توجه به مدیریت بحران و شدید تاثیر بر اقتصاد در بالای کشت و رسوایی سیاسی است.

سابق تلویزیون سخنگو, Koike شیک است و رسانه ها زرنگ و دانا. او لقب "پرنده مهاجر" برای رقص بین احزاب و تشکیل اتحاد — حداقل هفت بار — کمیاب در میان ژاپنی, سیاستمداران, است که شناخته شده برای وفاداری خود را به حزب و جناح.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب