شدید و رعد و برق با تگرگ و وزش بادهای سنگین در سراسر ND, غربی, Minn. یک شبه

FARGO — پراکنده شدید و رعد و برق است که می تواند تولید تگرگ به بزرگی 2 اینچ در قطر gusts باد تا 75 مایل در ساعت و جاری شدن سیل در حال انتظار برای رسیدن به دره رودخانه سرخ در اواخر شنبه شب 7 ژوئیه و آخرین به روز شنبه صبح.

طوفان می رود به فرم در شرق مونتانا و غربی داکوتای شمالی حدود 8 p. m. روز شنبه و حرکت را از طریق بیسمارک منطقه و در غرب داکوتای شمالی و غربی مینه سوتا مدتی پس از نیمه شب. سیستم هوا به حرکت گذشته این منطقه و به شرقی مینه سوتا مدتی پس از طلوع آفتاب.

“یک کلید برای آن است که چگونه این چیزی که توسعه به ما غرب” WDAY رئیس هواشناس جان ویلر گفت. “اگر آن را توسعه به عنوان یک دسته از لباس های کثیف خوشه از طوفان خواهد شد که بسیار نتیجه ای متفاوت از آنچه است که به احتمال زیاد. محتمل ترین رویداد این است که هر فرم از غرب در نهایت تبدیل به یک خط از رکوع پژواک — خطوط که به صورت یک کمان به شکل تصویر در رادار — و کسانی که کمان اغلب همراه با بادهای سنگین است.”

دشوار است که بگویید دقیقا کدام مناطق طوفان می تواند تاثیر می گذارد و چگونه ویلر گفت. برخی از مناطق می تواند بادهای سنگین و تگرگ در حالی که جاهای دیگر دیدن هیچ چیز در همه.

“آن را نمی خواهد آمار هر محل در منطقه” ویلر گفت. “برخی از مکان نمی خواهد هر باران و برخی از خواهد دریافت مقدار زیادی از باران. برخی را دریافت بادهای سنگین و برخی نمی خواهد هر گونه در همه … با این تابستان آب و هوا, حوادث, کلید همه این است که ما باید عدم قطعیت است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اگر باران های سنگین آمار مناطق شمال فارگو که در آن زمین در حال حاضر اشباع شده است که ارائه یک خطر فلش سیل WDAY هواشناس اندرو Whitmyer گفت.

خدمات ملی آب و هوا هواشناس براد هاپکینز اشاره کرد که مناطق با بالاترین احتمال بارش باران های سنگین می تواند دورتر در شمال.

“در حال حاضر ما به دنبال عمدتا در بخش شمالی منطقه ما” هاپکینز گفت. “کل هوا منطقه در معرض خطر است. اما به احتمال زیاد مکان خواهد بود بخش شمالی داکوتای شمالی.”

ویلر گفت ثانویه طوفان پس تا شنبه صبح طوفان می تواند آمار برخی از مکان ها در Red River Valley روز چهارشنبه بعد از ظهر یا شب اما بعید است که تاثیر فارگو.

“ممکن است موج دوم طوفان (شنبه) بعد از ظهر و یا شب است که فرم در امتداد جبهه سرد خواهد شد که در حال حاضر به تصویب از طریق فارگو منطقه,” او گفت:. “اما که می تواند تاثیر مناطق غربی ایالت مینه سوتا از جمله دریاچه های کشور است.”

چرخ توصیه می شود که داکوتای شمالی و غربی مینه سوتا ساکنان گرفتن اقدامات احتیاطی در مورد طوفان تاثیر خود را در منطقه است.

“این خواهد بود یک شب خوب برای مردم را به مطمئن شوید که آنها خود را StormTracker برنامه و تلفن خود را تنظیم و با صدای بلند به اندازه کافی به طوری که آنها می توانند آن را بشنوند و … در حال بیدار در وسط شب اگر چیزی بد در جریان است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de