هفت ایالت آمریکا ارسال مدارک COVID-19 موارد منع رفت و آمد در دستور میامی

توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 4 سال 2020 8:41:44 am مردم خوردن و نوشیدن خارج Lahina خانه ساحل در

توسط NEWSATROPAT در 14 تیر 1399
توسط: تابناک | به روز شده: ژوئیه 4 سال 2020 8:41:44 am
Seven US states post record Covid-19 cases, curfew ordered in Miami مردم خوردن و نوشیدن خارج Lahina خانه ساحل در اقیانوس آرام ساحل محله San Diego, California, US, پیش از چهارم جولای تعطیلات ژوئیه 3 سال 2020 است. (رویترز)

آلاباما و شش دیگر آمریکا گزارش ثبت افزایش coronavirus موارد در روز جمعه به عنوان فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان تحمیل حکومت نظامی پیش از استقلال در روز آخر هفته و آرکانزاس پیوست یک فشار به سمت الزامی ماسک-پوشیدن در.

کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, تنسی, آلاسکا, Missouri, آیداهو, و, آلاباما, تمام ثبت نام های جدید روزانه اوج در موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

تگزاس آمار جدید اوج برای بستری شدن در بیمارستان با یک دکتر تماس برای "کامل مستند" در دولت به این ویروس را تحت کنترل.

روزانه ما شمارش موارد بود در 53,483 اواخر روز جمعه به کمتر از روز قبلی رکورد 55,405.

افزایش اخیر بسیاری تلفظ در جنوب و کشورهای غربی را نگران کرده مقامات بهداشت عمومی که خواست احتیاط پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به جشن اعلامیه استقلال ایالات متحده آمریکا در سال 1776.

کارولینای شمالی, برای, یک, گزارش 951 بستری شدن در بیمارستان و 2,099 موارد هر دو رکورد.

لایحه عزم سففو شهردار ویلمینگتون کارولینای شمالی گفت: بسیاری از عفونت شده بود ترسیم به اجتماعات بزرگ و پیش بینی بیشتر پرش پس از تعطیلات آخر هفته به عنوان مردم مسخره دستورالعمل های اجتماعی فاصله و ماسک.

"ما می دانیم که گسترش در حال رفتن به اتفاق می افتد. ما می دانیم که احتمالا در حدود دو هفته ما را ببینید سنبله از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته" عزم سففو سی ان ان گفت.

با وجود پرش در عفونت متوسط روزانه مرگ و میر در ایالات متحده است و به تدریج کاهش یافته و در هفته های اخیر بازتابی از رشد جمعیت مثبت آزمون در میان جوان, سالم افرادی که کمتر در معرض شدید نتایج.

اما ما جراح عمومی جروم Adams هشدار داد که تاثیر مرگ و میر ناشی از افزایش اخیر آغاز شده است که در اواسط ماه ژوئن در عین حال دیده می شود.

"مرگ و میر تاخیر حداقل دو هفته و می تواند تاخیر و حتی بیشتر," او گفت: "فاکس و دوستان" در روز جمعه.

سخنان خود آمد ساعت پیش از سفر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او می رود به یک سخنرانی برای هزاران نفر از حامیان خود که در آن او را در برابر راه آهن "جناح چپ اراذل و اوباش" و نمایش یک نمایش آتش بازی در نقطه عطفی به تصویر می کشد رییس جمهور در سنگ.

بازدید کشیده شده انتقاد از بومی آمریکایی ها که می گویند این منطقه از راه دور مقدس است به آنها و همچنین کارشناسان بهداشت که دلسرد جماعت زیادی از مردم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که دست زدن به همه گیر آمده است تحت انتقاد شدید از حزب دموکرات و برخی از جمهوری خواهان بارها و بارها به دنبال به اخراج پرش در مواردی به عنوان یک تابع از تست های بیشتر و دوباره این هفته پیش بینی شده این ویروس را "ناپدید می شوند."

بیشتر ماسک

Coronavirus موارد در حال افزایش در 37 از 50 ایالت آمریکا از جمله فلوریدا بود که 9,488 موارد جدید در روز جمعه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

فلوریدا 10,109 موارد در روز پنج شنبه یک رکورد برای دولت بود و بیش از هر کشور اروپایی را اوج روزانه در اوج شیوع بیماری وجود دارد.

شواهد افزایش است به سادگی با توجه به گسترش آزمایش درصد از آزمایشات آینده مثبت در فلوریدا آمار 16 درصد از 4 درصد از یک ماه پیش با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل.

سازمان جهانی بهداشت می گوید میزان بیش از 5% است در مورد.

در برابر این پس زمینه, Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez تحمیل نامحدود مقررات منع رفت و آمد شبانه شروع و متوقف reopenings از مکانهای تفریحی مانند قمار و نوار باشگاه است.

در اوایل این هفته میامی-Dade و همسایه Broward County دولت دو پرجمعیت ترین شهرستان های مورد نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی.

فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون در روز جمعه مجاز دولت در شهرستانها و شهرهای کوچک به تصویب یک "مدل فرمان" نیاز به پوشیدن پوشش صورت اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار تبدیل شدن به آخرین جمهوریخواه به خرد شدن به فشار بر این مسئله است.

این حرکت یک روز پس از تگزاس فرماندار گرگ ابوت دستور داد که در صورت ماسک توان در بسیاری از اماکن عمومی معکوس موضع خود را در زیر هشدار دهنده افزایش عفونت در دولت که در روز جمعه مشخص شده جدید با کیفیت بالا برای بستری شدن در بیمارستان در 7,652.

اویس درانی مقیم در بیمارستان دانشگاه در سن آنتونیو گفت: تقریبا تمام بیمارانی که به اورژانس آزمایش مثبت برای COVID-19 – حتی کسانی که بستری برای نامربوط مسائل مانند صفرا عفونت مثانه.

"ما به نظر من نیاز به رفتن به یک کامل مستند و ما هنوز در حال رفتن به افزایش در تمام کسانی که معیارهای برای دو تا سه هفته و پس از آن شاید ما به نوبه خود گوشه ای" او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن