دور دوم از محرک چک باقی مانده امکان

او معتقد است دولت باید جبران ساکنان زمانی که آنها را موظف خاموش شدن ناگهانی. Kolesar گفت که او نیز به نفع یک د

توسط NEWSATROPAT در 9 تیر 1399

او معتقد است دولت باید جبران ساکنان زمانی که آنها را موظف خاموش شدن ناگهانی.

Kolesar گفت که او نیز به نفع یک دوم دور از محرک چک یک اندازه گیری است که در حال بحث در سنای آمریکا به عنوان آنها در یک سوم بسته های قانونی در پاسخ به این بیماری همه گیر. خانه در حال حاضر به تصویب دیگری امداد در لایحه ممکن است که شامل دور دوم محرک چک و سنا است که انتظار می رود به آدرس خود را بسته شروع در اواسط ماه جولای.

تصمیم در مورد چک های باقی مانده تیره با جمهوری خواهان در سنا و کاخ سفید تقسیم می شود اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که او معتقد است دور دیگری می تواند کمک به تقویت بیشتر اقتصاد و نشان داد که او با حمایت مستقیم پرداخت.

Kolesar و همسرش, جنیفر گفت: آنها را نجات داد و بسیاری از آنها برای اولین بار $2,400 بررسی با توجه به ارتباط و به فکر جایگزینی یکی از وسایل نقلیه خود را.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در ضمن Kolesar را Patty بود که بازدید از سبز رودخانه Wyo., هفته گذشته و با بهره گیری از بستنی در یکی از بازگشایی کسب و کار در مرکز شهر فارگو گفت که او فکر می کند اگر دوم محرک چک فرستاده شوند آنها باید "به افرادی که به آن نیاز دارید."

جف Sowers یک سفر پرستار مشغول به کار در فارگو از غرب پالم بیچ فلوریدا., گفت: اولین دور از محرک چک که بالغ بر حدود 269 میلیارد در سراسر کشور به او کمک کرد و او نامزد, مونیکا ساندرز به "همچنان به زندگی در برخی از حس ظاهر،"

او گفت: در این زمان از "بالا-سیم تنش" است که پول ارائه شده در دور دوم چک می تواند "کمک به سهولت بار از بسیاری."

Sowers و ساندرز گفت: آنها شگفت زده شدند و با "حسن نیت تلاش" و bipartisanship که کنگره نشان داد که در پاسخ به همه گیر با قبل از چک و دیگر کمک های اولیه.

که آیا همچنان به این دور بعدی باقی مانده است دیده می شود.

به گزارش ایسنا ، کوین کرامر R-N. D. گفت: در مصاحبه ای در راه خود را به دولت واشنگتن دی سی است که او فکر می کند که این لایحه خواهد شد بیشتر بحث برانگیز است.

او پیش بینی کرد "برخی از نسخه پرداخت های مستقیم" و یا محرک چک به افراد ظهور خواهد کرد در این لایحه در مجلس سنا.

کرامر به ذکر است که در بحث برای اولین دور از محرک چک جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع می خواستم دو دور از پرداخت به بیرون بروید.

این سناتور گفت: او در حال حاضر در اردوگاه "که حداقل محرک چک شایسته بحث و بررسی است."

دور دوم می تواند کمک در بهبود اقتصادی و حتی بیشتر او گفت: به عنوان کسب و کار محلی و مکان های باز نسبت به قبل از زمانی که اکثر بسته شد.

در معتدل چه ممکن است ظهور کرامر اضافه شده که برخی از سناتورها در مورد افزایش بدهی های ملی به دلیل محرک بسته است.

به گزارش ایسنا ، جان Hoeven R-N. D., به نظر می رسید به خطا در آن طرف و در بیانیه ای گفت او محتاط در مورد میزان یکی دیگر از بسته محرک.

"ما قبل از تصویب بودجه اضافی ما نیاز به اطمینان حاصل شود که منابع است که ما در حال حاضر در حال استفاده به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است," او گفت:. "علاوه بر این ما باید به وضوح شناسایی باقی مانده نیاز به اطمینان حاصل شود که آینده بودجه هدفمند مناسب موثر است و یک مسئول استفاده از مالیات دهندگان دلار است."

ارشد سناتور گفت: به عنوان رئیس سنا کشاورزی تخصیص بودجه کمیته او در حال حاضر مشغول کار بر روی کمک های اضافی برای کشاورزان و دامداران.

در ضمن مینه سوتا دو سناتور دموکرات فکر می کنم سنا باید گرفته تا یک بسته امداد زودتر.

"ما نیاز به کمک به Minnesotans که به آن نیاز دارید" گفت: وزیر بهداشت ، تینا اسمیت در یک بیانیه است. "این به این معنی کنگره باید اقدام با گسترش انقضای بیمه بیکاری و حمایت از دولت های محلی و بیمارستان و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و مردم در خط مقدم مبارزه با COVID-19.

"ما نیاز به ارائه پشتیبانی برای وابستگان و کسب و کارهای کوچک و همچنین به عنوان جبران خسارت برای کارگران مواجهه با COVID-19 قرار گرفتن در معرض. مجلس نمایندگان در حال حاضر به تصویب یک لایحه برای انجام تمام این چیز مهم — که شامل دور دیگری از محرک پرداخت — اما جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد, قانون," او گفت:.

"زندگی و معیشت مردم در خط هستند و آن را به دور زمان گذشته برای میچ مک کانل را به یک لایحه به مجلس سنا طبقه برای رسیدگی به بحران فعلی. کمک به آمریکایی ها در این زمان باید یک روحانی موضوع," او گفت:.

لیز اسمالی یک سخنگوی سناتور. ctq گفت: "با بیش از 120.000 آمریکا زندگی می کند از دست داده و میلیون ها نفر از کار سناتور معتقد است در حال حاضر زمان خود را به پرواز گاز در آینده اقدام به کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب