اسکاتلندیارد افسر به بیش از دو زانو بر گردن مرد سیاه

توسط: PTI | لندن | منتشر شده در تاریخ: جولای 18, 2020 2:53:14 pm معاون ملاقات کمیسر پلیس سر استیو خانه

توسط NEWSATROPAT در 28 تیر 1399
توسط: PTI | لندن | منتشر شده در تاریخ: جولای 18, 2020 2:53:14 pm
Scotland black man news, Scotland office suspended, kneeling on neck of Black man, Black Lives matter, world news معاون ملاقات کمیسر پلیس سر استیو خانه گفت: این فیلم بود که "بسیار نگران کننده" بوده و مراجعه به پلیس watchdog — مستقل اداره پلیس انجام (IOPC). (منبع: Videograb/تلگراف)

یک اسکاتلندیارد افسر متوقف شده است پس از یک "بسیار نگران کننده" فیلم پدید آمده است که به نظر می رسد برای نشان دادن او را دو زانو بر روی سر و گردن یک مرد سیاه و سفید در طول بازداشت در اینجا.

ویدیو های ثبت شده در ایسلینگتن منطقه از پایتخت بریتانیا نشان می دهد که دو افسر برگزاری دستبند مشکوک در پیاده رو. دوم شهری افسر پلیس حذف شده است از عملیاتی وظیفه پس از دستگیری در روز پنج شنبه شب.

انگلستان دیده است گسترده Black Lives Matter اعتراضات پس از مرگ 46 ساله آمریکایی آفریقایی جورج فلوید در مینیاپولیس در ایالات متحده در مه 25 در حالی که او در بازداشت پلیس.

معاون ملاقات کمیسر پلیس سر استیو خانه گفت: این فیلم بود که "بسیار نگران کننده" بوده و مراجعه به پلیس watchdog — مستقل اداره پلیس انجام (IOPC).

"این فیلم که من را دیده اند و امروز و گردش در رسانه های اجتماعی بسیار نگران کننده است. برخی از تکنیک های مورد استفاده من باعث نگرانی بزرگ است. آنها نه تدریس در آموزش پلیس," او گفت:.

"یک افسر متوقف شده است و یک افسر دیگر حذف شده است از عملیاتی وظیفه اما نه به حالت تعلیق در این زمان. این تصمیم خواهد شد نگه داشته و تحت بررسی است," او اضافه شده است.

ملاقات پلیس تایید آن را به حال متهم 45 ساله با در اختیار داشتن یک چاقو در یک محل عمومی. مارکوس Coutain ظاهر خواهد شد در بازداشت در Highbury گوشه دادستانی دادگاه در روز شنبه.

شهردار لندن صادق خان گفت: "من عمیقا در مورد این حادثه ناراحت کننده و ما این را مطرح با افسران ارشد در ملاقات پلیس به عنوان یک مسئله فوری.

"من خوش آمدید این واقعیت حادثه بررسی شده است به سرعت توسط ملاقات کرد و آن را درست است که آنها اشاره کرده اند و آن را به IOPC."

در این فیلم مشترک با بی بی سی یکی از افسران به نظر می رسد با استفاده از زانو خود را به کنترل مشکوک است و دست خود را بر سر مرد.

انسان بر روی زمین است که در دستبند, بارها و بارها فریاد: "خاموش گردن من."

او در نهایت منتشر شد از زمین و همچنان به صحبت با ماموران پس از نشستن او ، چند ماشین پلیس در صحنه می رسند پس از دستگیری ماموران پلیس مواجه تماشاچیان که جلب تشابه با بازداشت پلیس مرگ فلوید که باعث سیاه در سراسر جهان زندگی می کند ماده تظاهرات.

چشم شاهد عینی به بی بی سی گفت: "من نگران او بود به اعدام شد. این که چگونه جورج فلوید رو کشته.

"اگر نه برای جمعیت فیلمبرداری پلیس آنها می تواند او را خفه و یا شکسته گردن خود را. او بر روی زمین و در دستبند, چه دلیلی برای زانو زدن در گردن او."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de