نشان داد: UK, دفتر خانه پرداخت £80,000 به یک گروه لابی که بودجه محافظه کار نمایندگان مجلس

این مقاله co-منتشر شده توسط # teamnigel و محرمانه بریتانیا تحقیقی روزنامه نگاری سازمان بررسی UK, خارجی, اطلاعا

توسط NEWSATROPAT در 24 تیر 1399

این مقاله co-منتشر شده توسط # teamnigel و محرمانه بریتانیا تحقیقی روزنامه نگاری سازمان بررسی UK, خارجی, اطلاعاتی و نظامی سیاست.

این Henry Jackson Society (HJS) مستقر در لندن neoconservative فشار گروه دریافت £83,452.32 از دفتر خانه در چهار پرداخت در طول 2015-17 برای تولید یک گزارش در انگلستان اتصال به جمهوری اسلامی.

این HJS اهدا کرده است بیش از £12,000 عمدتا محافظه کار نمایندگان مجلس از سال 2013. Priti پاتل در حال حاضر دبیر خانه داده شد £2,500 توسط HJS در سال 2013 به پوشش سفر به واشنگتن دی سی در حالی که مایکل گوو دولت فعلی دفتر وزیر داده شد £2,764 در سال 2016 برای سفر به نیویورک است. گوو است که از نزدیک درگیر با HJS و به عنوان یکی از مدیران.

این HJS یک موسسه خیریه ثبت شده تحت قانون بریتانیا اما همواره حاضر به افشای آن تأمین کنندگان مالی.

محرمانه همچنین می توانید نشان می دهد که در سال 2018 به HJS تا به حال یک کارمند مشغول به کار در دفتر و سپس رئیس ساجد جاوید.

دفتر خانه صرف نزدیک به یک سال مسدود کردن انتشار اطلاعات جدید که می آید از یک آزادی اطلاعات درخواست به دلیل معافیت مربوط به "حفظ امنیت ملی".

قسمت پرسش در مورد دولت ممکن است استفاده نادرست از قانون آزادی اطلاعات برای محافظت از خود را از شرم آور و آشکار است.

سام آرمسترانگ سخنگوی HJS گفت: محرمانه: "ما افتخار میکنیم که دولت بریتانیا به رسمیت شناخته شده و ارزش و یکپارچگی تحقیق و سخاوتمند بودند به اندازه کافی برای کمک به ایجاد انگلستان بیشتر در عمق و مطالعه جامع از جمهوری اسلامی که همچنان به عنوان استاندارد در این زمینه است."

این HJS نیست پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا قرارداد بین صفحه اصلی و گروه فشار به حال شده است به اطلاع عموم در آن زمان است.

صفحه اصلی دفتر بودجه

اولین دفتر خانه پرداخت به HJS از £12,517.85 در مارس 2015, بود, صورتحساب هنگامی که ترزا می شد و دبیر خانه و زیر سه پرداخت £70,934 ساخته شد که دبیر خانه شد کهربا راد.

راد نشسته بودند در HJS را "شورای سیاسی" از حداقل سپتامبر 2013, خدمت, در این موقعیت در حالی که یک عضو از دیوید کامرون را در کابینه به عنوان وزیر برای تغییر آب و هوا.

این HJS حذف شده است اشاره به آن شورای سیاسی از وب سایت خود را, اما با توجه به آرشیو صفحات وب راد در سمت چپ بدن در اطراف این زمان او تبدیل به دبیر خانه در جولای 2016.

محرمانه قادر نبوده است به منظور بررسی این که آیا راد چپ به این دلیل او را به زودی تصویب پرداخت به HJS به عنوان رئیس دفتر خانه. به نظر می رسد HJS در زمان پایین صفحه مرجع سیاسی آن همکاران به زودی پس از راد منصوب شد به عنوان دبیر خانه. راد پاسخ نمی دهند به محرمانه's سوال در مورد HJS قرارداد.

آخرین web تصور محرمانه می تواند دسترسی از دسامبر سال 2016 اشاره کرد که دو تن از اعضای کابینه شد و سپس در HJS شورای سیاسی: نیک Boles سپس وزیر مهارت و دومینیک Raab پس از آن وزیر دادگستری و در حال حاضر وزیر امور خارجه. معلوم نیست چه عضویت در این شورا شامل و یا اگر Raab است که هنوز هم یک عضو.

HJS بودجه نمایندگان مجلس

این HJS با وجود اینکه یک موسسه خیریه به ارائه مزایای به ارزش £10,798 به هشت محافظه کار نمایندگان مجلس از سال 2013 با توجه به محرمانه و تحلیل پارلمانی براده. آن را نیز تامین می شود حداقل دو نفر دیگر از نمایندگان مجلس: یکی کار و یکی از دموکرات اتحادیه کارگری حزب در ایرلند شمالی.

جریان صفحه اصلی, منشی, Priti Patel, دریافت £2,500 از HJS در سال 2013 پس از سه سال او اول شد MP. این گروه پرداخت شده برای سفر به واشنگتن دی سی به یک "نماینده" در یک فروم سازماندهی شده توسط لابی اسرائیل گروه AIPAC و همچنین به عنوان یک HJS "برنامه" در کنگره آمریکا.

پاتل در گروه سیاسی شورا در ماه ژوئن سال 2013 با توجه به اولین صفحه بایگانی شده در سمت چپ توسط وب سایت خود را و تبدیل به یک وزیر در ماه جولای 2014. او در سمت چپ سیاسی شورای اسلامی در برخی از نقطه در سال 2016.

یکی دیگر وزیر کابینه با لینک گسترده به HJS است مایکل گوو که شد مدیر گروه در ژانویه 2017 زمانی که او یک backbench MP. گوو استعفا داد و در ماه ژوئن سال 2017, یازده روز پس از او وزیر محیط زیست تحت نخست وزیر ترزا ممکن است.

در ماه مارس سال 2016 HJS پرداخت £2,764 برای گوو و با خانواده خود به سفر نیویورک به دریافت جایزه در سالگرد Algemeiner مجله – جناح راست طرفدار اسرائیل نشریه – و "حضور در رویدادهای سازماندهی شده توسط Henry Jackson Society". یکی دیگر از سفر این بار به واشنگتن در ماه مارس سال 2017, زمانی که گوو هنوز HJS مدیر بود co-بودجه توسط AIPAC و HJS.

این HJS فعلی مدیر ارتباطات سام آرمسترانگ بود که قبلا یک مبارز سیاسی برای حزب محافظه کار و سپس رئیس ستاد محافظه کار MP کریگ Mackinlay.

لابی

این HJS لابی متمرکز در برگزاری رویدادها در مجلس شورای اسلامی و این گروه قرار است در صبحانه ناهار و یا شام از طریق حداقل 19 متفاوت نمایندگان مجلس است. معلوم نیست چقدر HJS صرف در لابی, اما از آن است که به وضوح به خوبی متصل در مجلس.

در ژانویه 2015 برای مثال پنج ماه قبل از خانه ساخته شده خود را برای اولین بار پرداخت به HJS محافظه کار MP Damian Collins میزبان ناهار برای HJS در مجلس. کالینز شد و سپس مدیر HJS – خدمت در آن نقش از دسامبر 2010 تا ژانویه 2017 – زمانی که او به جای مایکل گوو.

محرمانه می توانید نشان می دهد که بعد از چهار ماه به دفتر خانه ساخته شده خود را برای اولین بار پرداخت به HJS حساب جان هیز و سپس وزیر امنیت ملاقات با HJS که او گفت: "فرصت برای HJS به توضیح کار خود را مربوط به وزیر نمونه کارها". هیچ سابقه ای که در این نشست مورد بحث و دفتر بودجه از HJS.

راد را به عنوان جانشین دبیر خانه ساجد جاوید بود هرگز در HJS شورای سیاسی اما با توجه به مه 2018 مجلس ثبت نام جاوید پس از آن تا به حال HJS کارمند مشغول به کار به عنوان دستیار پژوهشی در دفتر خود.

دستیار سوفی بلسور تبدیل شده بود HJS پارلمانی مدیر در مارس 2016. او در سمت چپ صفحه اصلی دبیر دفتر در ماه اوت سال 2019 شد و یک مشاور ویژه به دولت و رئیس شلاق زدن, Mark Spencer MP. دفتر خانه نیست پاسخ به محرمانه'سوال در مورد اینکه آیا HJS تا به حال به حال دیگر کارکنان مشغول به کار در دبیر خانه ،

این HJS نیست پاسخ به سوالات در مورد آن دفتر خانه رسمی سازمان مذاکره قرارداد و یا زمانی که مذاکرات صورت گرفت.

دفتر خانه سخنگو گفت: محرمانه: "کار ما با طیف گسترده ای از سازمان ها برای درک تهدیدات مواجه هستیم و برای محافظت از مردم است. بودجه موافقت شد در سال 2014 برای سومین نسخه از گزارش Henry Jackson Society با عنوان "جمهوری اسلامی: انگلیسی اتصالات'. با توجه به این که سازمان تا به حال تولید شده قبلی در دو نسخه آنها تخصص لازم را برای به روز رسانی این گزارش به طور موثر است."

وضعیت های خیریه

هنری جکسون جامعه وضعیت به عنوان یک موسسه خیریه ثبت شده دیده شده است به عنوان بحث برانگیز است. مدیر آن آلن مندوزا ایستاده بود به عنوان یک محافظه کار و نامزد حزب است و در حال حاضر یک کارمند مجلس محافظه کار برای زندگی نظیر بارونس ایتون.

این HJS نازل شد توسط ساندی تایمز در ژانویه 2017 به عنوان دریافت 10000 پوند در ماه از سفارت در لندن "برای به راه انداختن یک کمپین تبلیغاتی در برابر چین" در رسانه های بریتانیا.

زیر ماه موسسه خیریه کمیسیون گفت: "به دنبال به" HJS اما سازمان خیریه وضعیت نبود نهفته افشای ژاپنی, بودجه.

در آن زمان کمیسیون به ریاست ویلیام شاوکراس که یک مدیر HJS از 2011 به 2012. شاوکراس استعفا داد و به عنوان یک مدیر در سپتامبر 2012, ماه پس از منصوب شد رئیس کمیسیون جایی که او در آنجا ماند تا 2018.

شاوکراس منصوب شده بود به کمیسیون در ماه اوت 2012 توسط فرانسیس Maude سپس وزیر کابینه ، با توجه به وزرا سوابق Maude شام با نامشخص افراد از HJS شش ماه قبل از آن 20 فوریه 2012 در حالی که شاوکراس هنوز یک مدیر سازمان است.

در فوریه 2012, Maude همچنین راه اندازی یک اینتر-مجلس استراتژیک گفت و گو در امنیت سایبری که جلسه سوم شد "میزبان" توسط HJS در آمستردام در سال 2013 با توجه به اسناد و مدارک از یک تحقیق پارلمانی به فعالیت های نظارتی آن سازمان اطلاعاتی خارجی BND. این HJS ذکر شده است به عنوان یک "حامی" جدید سازمان در کنار انگلستان All-Party Parliamentary Group در امنیت داخلی.

در این سند مشخص شده "شرکت کنندگان تنها (به آلمانی وزارت کشور)" -- یادداشت: "جلسه سوم با هدف مقام ارشد سطح تنها و نگه داشته شود به فارسی, آلمانی, هلندی, lsraeli, ایالات متحده, کانادا و فرانسه مشارکت با علاوه بر این از ناتو مرکز تعالی در استونی."

ماهیت HJS دخالت در این رویداد شناخته شده نیست.

این HJS گزارش شده است درآمد حاصل از £1.4 میلیون تقریبا همه از آن کمک های مالی اما این گروه فاش نمی کند آن تأمین کنندگان مالی. در سال 2014 HJS کشیده بودجه برای دو گروه های پارلمانی که با تمرکز داخلی و امنیت بین المللی پس از امتناع از فاش کردن آن کمک کنندگان به مجلس استانداردهای ناظر است. در سال 2018 آلن Mendoza, HJS مدیر دریافت دستمزد £135,000.

اطلاعات جنجال

دفتر خانه مسدود انتشار اطلاعات در مورد آن پرداخت به HJS برای تقریبا یک سال. اولیه درخواست اطلاعات ساخته شده در مارس 2019 اما دفتر خانه آن را رد کرد و بیان کرد که این نمی تواند باشد "تایید و نه تکذیب کرد که آیا درخواست اطلاعات [درباره کمک های مالی خود را از HJS] برگزار شد".

آن را اظهار داشت که درخواست شد در نظر گرفته شده "تحت معافیت در بخش 24(1) این قانون که مربوط به امنیت ملی".

دفتر خانه توضیح داد: "هنری جکسون جامعه شناخته شده برای کار خود را در تجزیه و تحلیل از افراط گرایی و تروریسم است. تایید یا تکذیب این اطلاعات برگزار می شود یا نه, خطرات prejudicing پیشگیری و تشخیص جرم و جنایت".

آن افزود: "اگر ما برای تایید یا رد این که آیا اطلاعات از Henry Jackson Society (یا هر نام شخص ثالث) به اطلاع کار از این امر ارائه افراطی بازیگران با فرصت به درون واژگون سازی کار که شخص ثالث و جلوگیری از تشخیص جرم و جنایت است."

یک بررسی داخلی را تایید کرد تصمیم اصلی. سپس در مارس سال 2020 دفتر خانه نوشت که "در حال حاضر تصمیم پس از بررسی بیشتر به انتشار اطلاعات درخواست شده در کامل است."

با وجود هزینه بیش از £80,000 از پول مالیات دهندگان در HJS گزارش – در نهایت با عنوان "جمهوری اسلامی: تحلیل جرائم و حملات در انگلستان (1998-2015)" – دفتر خانه گفت: در پاسخ به درخواست اطلاعات است که آن را "ندارد" در این گزارش که دارای یک پوشش قیمت £70. آن اشاره سوالات به جای آن به HJS وب سایت که در آن می تواند خریداری شود اگر چه لینک به انجام این کار شکسته است.

HJS اتصالات

این HJS ترویج خود را به عنوان "کار در سراسر مرزها و خطوط حزب برای مبارزه با افراط گرایی پیشبرد دموکراسی و حقوق بشر و ایجاد یک پایه در به طور فزاینده ای در جهان نامشخص".

سازمان دسترسی به سطح بالا سابق مقامات اطلاعاتی. یک فرد برای ثبت نام به HJS را "بیانیه اصول" – که ترویج غربی قدرت نظامی و به "دو سلامتی برای سرمایه داری" – ریچارد Dearlove رئیس سابق MI6.

یکی از HJS را "بین المللی کاربران" James Woolsey مدیر آژانس اطلاعات مرکزی از 1993-95. برنارد استوارت سابق کار MP و یکی از چهره های کلیدی در HJS شد یک عضو از هوش و کمیته امنیت مجلس از 2015-17.

این HJS همچنین به نظر می رسد به ویژه لینک به دولت اسرائیل و سازمان ترویج سیاست های اسرائیل است. حداقل دو HJS کارکنان منتقل شده به طور مستقیم از این گروه به کار برای اسرائیل وزارت امور خارجه.

مایکل گوو ارتباط تنگاتنگی با دوستان محافظه کار اسرائیل (CFI) و گفته است در آن سالانه ناهار کسب و کار توصیف اسرائیل به عنوان یک "نور جهان". Priti پاتل است معاون سابق رئیس CFI که اخراج شد از دولت در سال 2017 برای خارج از رادار ملاقات با سیاستمداران اسرائیلی که مرتب توسط CFI جمهور افتخاری پروردگار Polak.

یکی دیگر از امضا کنندگان از HJS اصول محافظه کار MP Stephen Crabb است که مجلس فعلی صندلی CFI. دیگر بریتانیا امضا کنندگان عبارتند از محافظه کار MP رابرت Halfon سابق سیاسی مدیر CFI و خداوند Bew رئیس اجرایی در انگلیس و اسرائیل در ارتباط است.

یکی از HJS سابق, مدیران, ویلیام شاوکراس است عضو موسس دوستان اسرائیل ابتکار عمل. در ماه ژوئن سال 2018 به HJS مرتب صحبت های نخست وزیر اسرائیل اهود اولمرت در Portcullis خانه دفاتر نمایندگان بریتانیا.

مایکل گوو کهربا راد و ترزا ممکن است پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de