جمهوریخواه برای قرار دادن در unsanctioned حزب کنوانسیون در بیسمارک

بیسمارک — یک گروه کوچک از داکوتای شمالی جمهوری خواهان می گویند که آنها خواهد شد برگزاری کنوانسیون حزب جمهوریخ

توسط NEWSATROPAT در 4 مرداد 1399

بیسمارک — یک گروه کوچک از داکوتای شمالی جمهوری خواهان می گویند که آنها خواهد شد برگزاری کنوانسیون حزب جمهوریخواه در بیسمارک در شنبه, جولای 25, با وجود حزب عدالت و رد این رویداد به عنوان نامشروع.

این گروه به رهبری سابق حزب جمهوری خواه ملی committeeman فرفری Haugland می گوید: در یک خبرنامه ایمیل به نمایندگانی که "بدون یک کنوانسیون هیچ!" خبرنامه استدلال می کند که این حزب صرفا یک "unincorporated انجمن از افراد" و این که هر یک از کنوانسیون بازسازی ،

Curly Haugland of Bismarck

فرفری Haugland از بیسمارک

حزب لغو رسمی آن کنوانسیون در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و به جای نمایندگان فرستاده شده غیابی برای تصمیم گیری در یک سری از حزب موضوعات مرتبط.

خبرنامه می گوید روز شنبه ناهار در بیسمارک رویداد مرکز مورد نیاز است برای انجام این کار ضروری اتخاذ یک پلت فرم و انتخاب ملی committeeman و committeewoman ریاست جمهوری انتخاب کنندگان و نمایندگان رسمی به حزب ملی کنوانسیون. این گروه همچنین می گوید که باید پیش نویس قوانین خاص برای این کنوانسیون را انتخاب کنید و یک سایت برای 2022 کنوانسیون.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

حزب رئیس ریک برگ گفت: همه از کسب و کار به کارش کنوانسیون طرح انجام شد و در حال حاضر خطاب هنگامی که بیش از 100 رهبران حزب در ملاقات Medora آخر هفته گذشته. برگ اضافه شده است که او را "متعجب و متحیر شده توسط هدف" از این رویداد از آنجا که هیچ یک از تصمیمات اتخاذ شده در شنبه خواهد بود اتصال در هر راه.

برگ نیز گفت: کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعطا دولت چشم پوشی برای انجام آن کسب و کار رسمی و بدون برگزاری کامل در فرد ميشود. یک بار کنگره اشاره کرد که حتی اگر این گروه بودند با پیروی از قواعد آن نیاز به رسیدن به حد نصاب حداقل نیمی از 950 نمایندگان را به هر گونه تصمیم گیری در کنوانسیون.

Haugland کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد درگیری خود با تأیید نشده کنوانسیون و گفت: هیچ کس نمی تواند صحبت می کنند به نمایندگی از این رویداد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن