گزارش: Scottie Pippen 'زخمی' و 'عصبانی' با مایکل جردن

Scottie Pippen است "فراتر از کبود" با مایکل جردن برای تجسم خود را در 10 قسمت مستند "آخرین رقص." ESPN رادیو د

توسط NEWSATROPAT در 2 خرداد 1399

Scottie Pippen است "فراتر از کبود" با مایکل جردن برای تجسم خود را در 10 قسمت مستند "آخرین رقص."

ESPN رادیو در شیکاگو گزارش Pippen تاسف مشارکت در این مستند که ارائه مجوز خلاق و صدای غالب به اردن که تفسیر به جرم بسیاری از هم تیمی های سابق و مخالفان است.

"او بسیار عصبانی مایکل و چگونه او به تصویر کشیده," ESPN 1000 دیوید کاپلان گفت. "به نام خودخواه. نام این نام آن است. که او خشمگین است که او شرکت کردند و متوجه نیست که چه او خود را به."

اردن برچسب Pippen به عنوان "خودخواه" برای او تصمیم به عمل جراحی در آغاز فصل 1997. هم تیمی های سابق از جمله رزمندگان سر مربی Steve Kerr گفت: بسیاری از بازیکنان در تیم مشاهده نمی Pippen طرح به عنوان خود خدمت. اردن نیز smirked و gritted دندان های خود را در این مرجع به Pippen بازی را از طریق یک سردرد میگرن در بازی 7 از سال 1990 کنفرانس شرق نهایی. گاو از دست داد که بازی به دیترویت پیستونز.

دیرین NBA کاتب جکی MacMullan گفت Pippen بود "زخمی و نا امید" توسط این مستند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آیا شما به تماشای "آخرین رقص"?

با تشکر از شما برای رای دادن!

  • بله

    62%

  • هیچ

    38%

سابق گاو رو به جلو هوراس اعطای ESPN گفت: این مستند بود تا حد زیادی سرگرمی و 90 درصد "BS."

تیرانداز ماهر کریگ هاجز به نام اردن نسخه از برنامه از 1988-92 و شناسایی اولیه اردن-عصر بولز به عنوان یک "کوکائین سیرک" به عنوان پایه. او همچنین پاره پاره اردن برای برچسب Pippen به عنوان خودخواه.

"من نوع شور در مورد چگونه همه رو مصاحبه اما من" هاجز گفت: "زوج عجیب و غریب" پادکست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن