تنظیم کننده تایید اکسل انرژی برنامه ریزی برای اجرای 2 مینه سوتا نیروگاه های زغال سنگ در قسمت-زمان

این شرکت گفته است که عامل این گیاهان فصلی اساس را کاهش انتشار کربن و همچنین هزینه های مصرف کننده. زمانی که این

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399

این شرکت گفته است که عامل این گیاهان فصلی اساس را کاهش انتشار کربن و همچنین هزینه های مصرف کننده. زمانی که این شرکت در زمینه پیشنهاد خود را با دولت خدمات عمومی کمیسیون در ماه دسامبر آن را برآورد حرکت می تواند ذخیره شده مشتریان به حدود 1.5 میلیون دلار در سال 2020 است.

"این پیشنهاد مهم و قدردانی اکسل انرژی آوردن آن به جلو" کمیسر مت Schuerger از PUC گفت: در انتشار اخبار. "من فکر می کنم این نکات مهم اکسل تمرکز بر صرفه جویی در مشتریان خود پول در نشست سوتا سیاست های زیست محیطی و در پاسخگو بودن به تحقیقات این کمیسیون باز است."

معلوم نیست چه تصویب این طرح روز شنبه تحت تاثیر زودتر هزینه و تولید گازهای گلخانه ای پیش بینی های مرتبط با آن است.

هر دو گیاهان در حال حرکت به عملکرد فصلی -- آلن S. King تولید ایستگاه در Oak Park Heights و 2 واحد از Sherburne County ایستگاه در Becker -- در حال حاضر میله میله به طور کامل در سال آینده به عنوان بخشی از شرکت گسترده تر برنامه های آزار زغال سنگ تا سال 2030 با گاز کارخانه با توجه به ساخته شده است در محل از دومی است. تولید انرژی برای بازار منطقه ای از ماه ژوئن تا اوت و دسامبر تا فوریه به عنوان اکسل پیشنهادی بر اساس این طرح خواهد بریده بریده گلخانه ای 7.3 میلیون تن از انتشار گازهای گلخانه ای در مینه سوتا توسط 2023.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این حرکت را به ظاهر قرار داده اکسل در مسیر به جلسه هدف دولت برای آب و برق به کاهش تولید گازهای گلخانه ای به 30 درصد زیر خود را به سطح سال 2005 تا سال 2025 با توجه به PUC.

اکسل گفته بود در اوایل براده که این امر مشورت Midcontinent مستقل اپراتور سیستم سازمان نظارت بر انتقال شبکه میانه و بخشی از کانادا فدرال انرژی نظارتی کمیته قبل از شروع فصلی عملیات هر چند PUC رئیس اجرایی خواهد Sueffert گفت: آن را نمی خواهد به احتمال زیاد نیاز به اجازه از هر دو برای انجام این کار. در بیانیه ای اکسل سخنگوی سفت Fordice گفت: ابزار جدید انتظار, برنامه برای رفتن به اثر این سقوط.

قبلی براده ابزار گفت: آن را نمی خواهد نیاز به غیر روحانی کردن کارخانه کارگران آن را به عنوان حرکت به سمت فصلی برنامه اما انتظار "کاهش در کارکنان از طریق فرسایشی" را همراهی و انتقال آن به منابع انرژی تجدید پذیر. Fordice گفت: هنوز در این مورد که این شرکت "کار با کارکنان جوامع و سایر ذینفعان به منظور توسعه برنامه های خاص برای هر منطقه به منظور تشخیص اینکه چگونه ما می تواند شغل های جدید و سرمایه گذاری به این منطقه است."

"ما انتقال زغال سنگ گیاهان در گذشته و معتقدم که ما می توانید انجام دهید بدون اخراج توسط نرمال ساییدگی و بازآموزی" Fordice گفت.

در عمل از سال 1968 پادشاه گیاه را می سوزاند حدود 300 تن زغال سنگ در یک ساعت — به اندازه کافی برای پر کردن two-and-a-half قطار. مانند عظیم سه واحد Sherco گیاه آن است که مجهز به انتشار-کاهش تجهیزات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de