ثبت نام کردن اما چنگال بزرگ ماراتن هنوز رفتن

روز دوشنبه سالانه سانفورد فارگو ماراتن لغو شد برای سال 2020 با توجه به نگرانی بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399

روز دوشنبه سالانه سانفورد فارگو ماراتن لغو شد برای سال 2020 با توجه به نگرانی بیش از COVID-19 بیماری همه گیر. این رویداد برنامه ریزی شده بود برگزار شد Aug. 24-29.

که نشده نهفته چنگال بزرگ ماراتن. سه روز چنگال بزرگ رویداد است که هنوز هم به عنوان برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 24-26.

"که (فارگو ماراتن) است بزرگتر ماراتن" Grand Forks مسابقه ماراتن مدیر راشل Hellyer گفت. "آنها به دنبال در بیش از 8000 دونده. ما به دنبال در یک کوچکتر رویداد شاید از 1500 دونده. شده اند وجود دارد دیگر کوچکتر ماراتن اجرا شود.

"ثبت نام شده اند واقعا آهسته است. با همه عدم اطمینان در جریان است که تعجب آور نیست. اما من به طور مداوم گرفتن ایمیل از سراسر کشور درخواست در مورد ماراتن ما."

ثبت نام در گرند فرک کاهش یافته است و بیشتر از نصف در مقایسه با سال 2019.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

همانطور که از صبح روز دوشنبه Hellyer وجود دارد گفت: در مجموع 220 دونده ثبت شد برای شش وقایع در گرند فرک مسابقه دو ماراتون. در مقایسه وجود دارد 627 ثبت نام در همان زمان فصل گذشته زمانی که مسابقات زخم با 1,939 finishers.

"ما معمولا احتمالا باید حدود 600 ثبت نام در این زمان" Hellyer گفت. "بخش عمده ای از ما ثبت نام معمولا اتفاق می افتد در ماه اوت است.

"با مرز کانادا تعطیل است که حدود یک چهارم از ما دوندگان معمولا از که می توانید در اینجا در حال حاضر. و دیگران شاید راحت نیست در مورد در حال اجرا نشده است."

مسابقه دهندگان را ساخته اند برخی از تنظیمات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

به جای یک گروه بزرگ به شروع مسابقات برنامه این است که گروه های کوچکتر ساخت مبهوت شروع می شود. جوایز مراسم و مسابقه پس از جشن لغو شده است. و هیچ در سایت ثبت خواهد شد چیزی است که اجازه داده شده در گذشته است.

Hellyer گفت: بحث ادامه خواهد داد با مسابقه دهندگان و محلی در بخش بهداشت و درمان را به مطمئن شوید که این رویداد امن است.

"مردم می خواهند به همه چیز برای انجام با اقدامات ایمنی در محل" Hellyer گفت. "در خیابان های شهر وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای دوندگان به گسترش است. ما فقط باید برای انجام همه چیز در یک شیوه ای امن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب