رپ Kanye West انتقاد ضد برده داری شکل در اولین انتخابات ریاست جمهوری تجمع

توسط: AP | کلمبیا | منتشر شده در تاریخ: جولای 20, 2020 2:32:25 pm Kanye West باعث می شود خود را در انت

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399
توسط: AP | کلمبیا | منتشر شده در تاریخ: جولای 20, 2020 2:32:25 pm
Kanye West باعث می شود خود را در انتخابات ظاهر یکشنبه, جولای 19, 2020 در شمال چارلستون S. C. رپ Kanye West. (لورن Petracca Ipetracca/پست و پیک از طریق AP)

رپ Kanye West در اولین رویداد پس از اعلام خود از یک نامزد ریاست جمهوری ranted در برابر شخصیت تاریخی Harriet Tubman روز یکشنبه گفت: راه آهن زیرزمینی هادی "در واقع هرگز رهایی بردگان او فقط به حال آنها کار را برای دیگر مردم سفید" نظرات کشید که فریاد مخالفت برخی در میان جمعیت.

غرب تحویل یک مونولوگ طولانی دست زدن و حال کردن در مورد موضوعات از سقط جنین و دین به تجارت بین المللی و صدور مجوز معاملات قبل از یک جمعیت در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است. آیا او در واقع به دنبال این کشور بالاترین مقام یک سوال باقی می ماند.

Tubman یکی از محترم ترین چهره های قرن 19 در امریکا است. یک آمریکایی آفریقایی تبار که موفق به فرار برده داری او کمک کرد تا سیاه بردگی مردان و زنان سفر شمال به آزادی و مبارزه برای اتحادیه در طول جنگ داخلی. او بعدها طرفدار حق رای زنان.

توضیح داد| Kanye West, کار خود را, سیاست و در حال حاضر ریاست جمهوری پیشنهاد

سقط جنین در غرب گفت که در حالی که او معتقد است که باید آن را قانونی و مشوق های مالی برای کمک به تلاش مادران می تواند راه را برای تضعیف عمل.

"هر کس که دارای نوزاد می شود یک میلیون دلار," او گفت: به عنوان مثال.

با پوشیدن یک جلیقه محافظ و با "2020", اصلاح کرده, به سر, سرگرم کننده به نظر می رسد در یک livestream از این رویداد. چند صد نفر جمع شده بودند در یک محل که در آن موسیقی انجیل قبل از بازی غرب ظاهر.

این رویداد گزارش شده برای ثبت نام مهمانان تنها یک کمپین بود وب سایت بدون ثبت نام و یا پاسخ دهید اطلاعات است.

صحبت کردن بدون میکروفون غرب شد گریان در یک نقطه و در حالی که صحبت کردن در مورد مادرش که فوت پس از جراحی پلاستیک عوارض در سال 2007.

غرب از دست رفته مهلت برای واجد شرایط برای رای گیری در چندین ایالت و معلوم بود اگر او مایل و یا قادر به جمع آوری امضا به اندازه کافی مورد نیاز برای واجد شرایط بودن در دیگران است. هفته گذشته او واجد شرایط به نظر می رسد در اوکلاهما ریاست جمهوری رای گیری اولین دولت که در آن او را ملاقات الزامات قبل از آخرین مهلت تشکیل پرونده.

غرب نیاز به جمع آوری 10,000 امضا ظهر دوشنبه به نظر می رسد در کارولینای جنوبی رای گیری با توجه به قانون دولت است. سرگرم کننده توییتی از یک لیست از مکان های اطراف منطقه چارلستون که در آن دادخواست می تواند امضا شود. ایمیل به یک آدرس ظاهرا در ارتباط با کمپین نه بازگشت بعد از ظهر یکشنبه.

غرب که به واقعیت تلویزیون ستاره, Kim Kardashian West, در ابتدا اعلام کرد نامزدی خود را در جولای 4.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de