پوتین می گوید روسیه نیروی دریایی مسلح خواهد شد با hypersonic سلاح

توسط: | به روز شده: ژوئیه 27 سال 2020 2:43:01 pm "شش عروق برای دور دریا منطقه گذاشته شده در روسیه سه

توسط NEWSATROPAT در 6 مرداد 1399
توسط: | به روز شده: ژوئیه 27 سال 2020 2:43:01 pm
"شش عروق برای دور دریا منطقه گذاشته شده در روسیه سه پیشرو در کارخانه کشتی سازی" در چند روز گذشته پوتین گفت: در افتتاحیه رژه. (ایسنا/A. Druzhinin)

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز شنبه با اعلام نیروی دریایی روسیه قابلیت های در حال رشد بودند و که این امر می تواند مجهز به hypersonic حمله هسته ای و سلاح های هسته ای در زیر آب هواپیماهای بدون سرنشین است.

با توجه به پوتین, روسیه خواهد بود مسلح با 40 جدید عروق در این سال اما او مشخص نکرد که این امر دریافت جدید hypersonic سلاح. وزارت دفاع روسیه گفت: این سلاح که در آخرین مرحله از تست.

"گسترده کارگیری پیشرفته فن آوری های دیجیتال است که هیچ برابر در جهان از جمله hypersonic اعتصاب سیستم ها و زیر آب هواپیماهای بدون سرنشین را به ناوگان مزایای منحصر به فرد و افزایش قابلیت های رزمی" پوتین گفت: در St Petersburg در سالانه نیروی دریایی رژه است که نشان می دهد این کشور بهترین هسته ای زیردریایی, کشتی و دریایی حمل و نقل هوایی.

"شش عروق برای دور دریا منطقه گذاشته شده در روسیه سه پیشرو در کارخانه کشتی سازی" در چند روز گذشته پوتین گفت: در افتتاحیه رژه.

ترکیبی از قدرت مانور و سرعت و ارتفاع hypersonic موشک باعث می شود آنها را قادر به سفر در بیش از پنج برابر سرعت صوت و در نتیجه دشوار است برای پیگیری و رهگیری. برخی از تحلیلگران در این مورد سوال کرده اند چگونه پیشرفته سلاح های واقعا هستند.

The Poseidon و Tsirkon

برخی از این سلاح ها هنوز به اعزام این وزارتخانه گفت: از جمله Poseidon underwater هسته ای هواپیماهای بدون سرنشین در نظر گرفته شده بود انجام شده توسط زیردریایی و Tsirkon hypersonic موشک کروز طراحی شده برای انجام شده در سطح کشتی.

در بیانیه ای جداگانه منتشر شده توسط اخبار محلی سازمان های وزارت دفاع گفت: تست بلگورود اولین زیردریایی قادر به حمل و نقل Poseidon هواپیماهای بدون سرنشین را آغاز کرده است و که تست شد و نزدیک شدن به اتمام.

"کار است که با موفقیت به ایجاد سلاح های مدرن و سیستم های نیروی دریایی" آن گفت ذکر شد.

پوتین گفت که مسکو نمی خواهند یک مسابقه تسلیحاتی اما در سال گذشته تهدید به مجموعه ای hypersonic موشک در کشتی ها و زیردریایی است که فراتر از آبهای سرزمینی ما اگر واشنگتن نقل مکان کرد و برای استقرار intermediate-range سلاح های هسته ای در اروپا است.

روز یکشنبه رژه مارک روسیه نیروی دریایی روز در سن پترزبورگ و در نزدیکی شهر کرونشتات برجسته 46 کشتی ها و کشتی و بیش از 4000 سرباز است. پوتین گفت: این رژه نشان می دهد "رشد قدرت ما در نیروی دریایی است."

شبیه رژه همچنین محل در شرق دور شهرستانها از شهر ولادی وستک و پتروپاولوفسک-Kamchatsk سواستوپل در کریمه ضمیمه این بندر شهرهای سورومورسک و Baltiysk, Kaspirsk در جنوب روسیه و در شهر بندری طرطوس در سوریه است.

در اوایل این هفته پوتین با حضور در مراسم دلسرد شدن تخمگذار جدید کشتی های جنگی در کریمه گفت: روسیه نیاز به یک نیروی دریایی قوی به "کمک به حفظ تعادل استراتژیک و ثبات جهانی است."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de