پنج takeaways از وحشی نهایی داد و بیداد

در ضمن مینه سوتا وحشی کردن خواهد خود را موقت اردوگاه های آموزشی در روزهای آینده و در روز یکشنبه بعد از ظهر پرو

توسط NEWSATROPAT در 3 مرداد 1399

در ضمن مینه سوتا وحشی کردن خواهد خود را موقت اردوگاه های آموزشی در روزهای آینده و در روز یکشنبه بعد از ظهر پرواز به مرکز شهر ادمونتون.

جایی که آنها امیدوارند به صرف چند ماه آینده در تعقیب همیشه گریزان جام استنلی.

به عنوان یک final tuneup از انواع وحشی scrimmaged در روز پنج شنبه بعد از ظهر در TRIA میدان یخ بازی. در اینجا پنج takeaways:

Parise می درخشد

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ژاک Parise تا به حال یک معامله از یک اردوگاه آموزشی به این نقطه است. او به نظر می رسد در شکل بزرگ و ساخته شده است یک عادت از اهداف به ثمر رساند در شیوه های.

شاید مهمترین نشانه برای 35 ساله جناح است که او شده است به خصوص قابل توجه در بازی قدرت. او جمع آوری ارتجاعی در مقابل در روز پنج شنبه و ضرب و شتم goaltender Devan Dubnyk از نزدیک.

آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر این تولید حمل بیش به بازی های واقعی.

فولینو نمرات

مارکوس فولینو شده است به عنوان برادر بزرگ بر روی یخ. اگر هم تیمی های خود همیشه دچار مشکل 6-پا-3, 225 پوند جناح هیچ مشکلی انداختن دستکش در تماس است.

شاید این استراحت طولانی است بدل فولینو به یک تیرانداز از خفا. او گلدانی یک جفت از اهداف شنبه در برابر goaltender الکس Stalock. بدون شک وحشی دوست دارم برای دیدن بیشتر از آن در طول postseason.

بازی 1 شروع?

هنوز معلوم نیست که آیا مربی دین Evason قصد دارد با Stalock, Dubnyk و یا شاید حتی Kaapo Kahkonen بین لوله ها برای بازی 1 از وحشی را باز سری در برابر ونکوور کناکز.

هر goaltender تا به حال سهم خود را از یو پی اس و فراز زندگی در سراسر اردوگاه های آموزشی.

همانطور که برای روز شنبه را داد و بیداد, Stalock مجاز یک جفت از اهداف Dubnyk سه نفر و Kahkonen تن به تن یک shutout هر چند او یک دوره کمتر از دو نفر دیگر.

توسط ادیسون برای واقعی ؟

مت Dumba شد آشکارا وجود ندارد و از روز پنجشنبه و در حالی که Evason گفت مجاز به ارائه هر گونه به روز رسانی او به این واقعیت اشاره کرد که آبی بوش می تواند برخی از زمان.

شاید این یک فرصت برای rookie blue بوش Calen ادیسون به درخشش. او را تحت تاثیر قرار در سراسر اردوگاه های آموزشی, نمایش فوق العاده ای توانایی با جن و همچنین به عنوان قابل توجه خونسردی برای 20 سال.

او یک بازیکن به ارزش نگه داشتن چشم در.

مقدار زیادی از عمق

به نظر می رسید مانند هر زمان Ryan Donato-Mikko Koivu-Ryan Hartman خط پریدند هیئت مدیره روز شنبه آن را ایجاد یک فرصت گلزنی از برخی از مرتب کردن بر اساس.

که یک عالم صغیر از به ثمر رساندن عمق وحشی باید در طول صف و چیزی آنها را مجبور به تکیه بر حرکت رو به جلو اگر آنها امید به ایجاد یک اجرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de