Pushpa کمال Dahal می گوید او نمی خواهد اجازه می دهد NCP به تقسیم

توسط: PTI | کاتماندو | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 8:15:01 pm Prachanda توصیه کرده است حزب کادرها به ر

توسط NEWSATROPAT در 22 تیر 1399
توسط: PTI | کاتماندو | منتشرشده: ژوئیه 12 سال 2020 8:15:01 pm
Prachanda توصیه کرده است حزب کادرها به رعایت اصول حزب و اجرا کنید از یک اردوگاه به اردوگاه دیگر. (منبع: ایسنا)

در میان آشفتگی های سیاسی در نپال حزب حاکم کمونیست اجرایی رئیس Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد که به تقسیم و هر گونه تلاش از هر نقطه به تضعیف آن وحدت خواهد صدمه دیده است و مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و بلایای طبیعی است.

پرداختن به حزب کمونیست نپال (NCP) اعضا در زادگاه خود Chitwan, Prachanda گفت که او مصمم به نگه داشتن حزب وحدت دست نخورده است.

"این طبیعی است که اختلاف نظر اختلاف و بحث در یک مهمانی بزرگ اما من نمی خواهد اجازه می دهد که به تقسیم," او گفت:. "اگر وجود دارد یک اختلاف در حزب وجود دارد روش های مناسب برای حل آن است."

سخنان خود آمد در میان حدس و گمان که NCP می تواند تقسیم و پس از سران حزب از جمله 'Prachanda' خواستار نخست وزیر K P Sharma Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند "نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب است."

Prachanda همچنین توصیه حزب کادرها به رعایت اصول حزب و اجرا کنید از یک اردوگاه به اردوگاه دیگر در زمان بحران.

"آیا توصیف برخی از رهبران در درون حزب حاکم به عنوان ضد ملی و دیگران به عنوان ملی گفت:" در اشاره آشکار به نخست وزیر Oli اخیر بیانیه ای که برخی از رهبران حزب حاکم در حال هماهنگی با همسایه جنوبی برای حذف او از قدرت پس از دولت جدید صادر نقشه سیاسی ترکیب, هندی, سرزمین.

حزب و دولت با هم کار کرده به موضوع نقشه جدید او اشاره کرد.

پیش از آن در روز پرداختن به یک نشست منطقه ای مدیریت بحران کمیته در Chitwan, Prachanda گفت که فعالیت های سیاسی نباید تاثیر دولت در پاسخ به کروناویروس بحران و بلایای طبیعی است.

"هر گونه تلاش از هر جای دیگری به تضعیف حزب وحدت خواهد بود نه به نفع مردم" Prachanda به نقل از به نقل از افزایش نپال.

وی از تمام احزاب سیاسی و جامعه مدنی, رسانه ها و, و همه را به شرکت در یک جنگ ترکیبی علیه COVID-19 بحران و بلایای طبیعی است.

Oli و Prachanda برگزار شد بیش از نیم دوجین یک در یکی از جلسات در روزهای اخیر اما رهبران دو کشور هستند جایی نزدیک به یک قدرت هسته ای.

در همین حال حزب حاکم است تقسیم بر یک در یکی از مذاکرات بین Oli و Prachanda با ارشد رهبر حزب گفت که طولانی تر شدن مسائل را خدمت کسی علاقه.

نشست NCP 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برای تصمیم گیری Oli سرنوشت قرار بود روز جمعه برگزار شد. اما به تعویق افتاد و برای یک هفته در آخرین لحظه با استناد به سیل و رانش زمین که به کشته شدن حداقل 22 نفر است.

NCP رهبر آستا Laxmi Shakya گفت: این خوب بود برای به تعویق انداختن جلسه بسیار مهم برای یک هفته نگه داشتن در ذهن خطر شدید آب و هوا, اما Oli باید آماده به حل و فصل این مسائل پس از هفت روز است.

او گفت که طولانی تر شدن مسائل خواهد شد و نه در خدمت هر کسی علاقه و این بدان معنی است که تفاوت را نگه دارید تا برداشت, تأثیر حزب هیمالیا تایمز گزارش داد.

Shakya گفت که در یک جلسه بین Oli و Prachanda نمی خواهد کمک به حل و فصل بحران است.

"اگر PM احساس نمی راحت بحث در مورد برخی از مسائل در مقابل تمام اعضای کمیته پس از آن او می تواند در مورد این مسائل با جناح رقیب با هر دو جناح از جمله سه تا چهار کلید رهبران و یا آنها می تواند بحث در مورد مسائل در حزب دبیرخانه.

"اما دو co-صندلی نباید بحث در مورد مسائل خود" او استدلال کرد.

Shakya گفت که نخست وزیر Oli باید با استفاده از آدرس خود را به ملت در شب جمعه برای آرام کردن جوانان معترض در حمایت خود را و می گویند که حزب تقسیم نیست اما او اشاره نمی کند هر یک از این چیزها.

NCP ایستاده عضو کمیته Beduram Bhusal گفت که Oli مخلوط سیاست در پیام خود به منظور اطلاع رسانی عمومی در مورد تلاش های دولت برای مقابله با بلایای طبیعی و COVID-19.

Bhusal گفت که تنها گزینه برای حل و فصل داخلی شکاف شد به بحث در مورد تمام مسائل در کمیته و به دنبال تصمیم گیری بدن.

یکی دیگر ایستاده عضو کمیته مانی تاپا اما گفت که Oli بیانیه آمده است که اختلافات داخلی می تواند از طریق گفت و گو حل و فصل شد نشانه آن است که تفاوت بین او و Prachanda بودند باریک پایین.

تاپا گفت که او و برخی دیگر از پله دوم رهبران توصیه Prachanda به تمرکز در یک جلسه با Oli به عنوان آنها هر دو امضا کنندگان به وحدت قرارداد امضا شده بین سابق CPN - UML و UCPN-مائوئیست مرکز.

با توجه به تاپا, Prachanda در ابتدا مردد به برگزاری یک جلسه با Oli چرا که او فکر می کرد که می تواند خشم خود را از رهبران جناح به خصوص سابق نخست وزیر Madhav کومار نپال و Jahala Nath Khanal اما او در نهایت موافقت کرد که برخی از دوم-پله رهبران او را متقاعد کرد.

تحت فشار برای استعفا, نخست وزیر Oli به عنوان درون حزب شکاف و گفت: این اختلافات هستند "به طور منظم پدیده" است که می تواند حل و فصل از طریق گفت و گو است.

تفاوت بین دو جناح از NCP یک led توسط 68 ساله Oli و دیگر به رهبری Prachanda در این موضوع از قدرت های شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه جلسه پارلمان.

آینده سیاسی Oli در حال حاضر انتظار می رود تصمیم گرفت در ژوئیه 17 در کمیته جلسه میان رشد دخالت چینی فرستاده هو Yanqui برای صرفه جویی در صندلی خود را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن