پولیتزر برنده سیذارتا موکرجی هاروارد پروفسور راج Chetty میان کارنگی شرکت را 'سال 2020 بزرگ مهاجران

توسط: PTI | نیویورک | به روز شده: ژوئیه 2 سال 2020 2:31:31 pm راج chetty (سمت چپ) و سیذارتا Mukherje

توسط NEWSATROPAT در 13 تیر 1399
توسط: PTI | نیویورک | به روز شده: ژوئیه 2 سال 2020 2:31:31 pm
Pulitzer winner Siddhartha Mukherjee, Harvard Prof Raj Chetty among Carnegie Corporation's '2020 Great Immigrants' راج chetty (سمت چپ) و سیذارتا Mukherjee (سمت راست). منبع: ویکی پدیا و دانشگاه هاروارد.

دو مشهور هندی-آمریکایی است که کمک کرده به سمت تلاش در کاهش COVID-19 بحران بهداشتی در میان 38 مهاجران مفتخر معتبر آمریکایی بنیاد جلوتر از ما استقلال روز بزرگداشت این سال است.

برنده جایزه پولیتزر و نویسنده و متخصص سیذارتا موکرجی و استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد راج Chetty نام برده شده توسط شرکت کارنگی نیویورک به عنوان 'سال 2020 بزرگ مهاجران honourees شرکت در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

متولد در دهلی نو Mukherjee است که زیست شناس متخصص و نویسنده چندین کتاب تحسین شده از جمله برنده جایزه پولیتزر "امپراتور از همه آفات: یک بیوگرافی از سرطان'.

از سال 2009 او به خدمت در دانشکده از دانشگاه کلمبیا که در آن او دانشیار دانشکده پزشکی و یک تمرین پزشک در نیویورک-Presbyterian Hospital. در سال 2014 Mukherjee اهدا شد Padma شری یکی از هند بالاترین غیرنظامی افتخارات.

شرکت کارنگی گفت که در طول COVID-19 گیر Mukherjee استفاده کرده است خود را "هدیه به عنوان یک علم communicator" به آموزش های عمومی در مورد این ویروس از طریق مقالات در مصاحبه های رسانه ای در انجمن های عمومی و همچنین به عنوان خود را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی.

Mukherjee است بر اهمیت پیروی از دستورالعمل ها را به فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک و به خود منزوی در صورت لزوم آن را گفت.

در مارس انتخاب شد توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو به خدمت در 15-عضو روبان آبی کمیسیون با تمرکز بر بهبود telehealth و دسترسی پهن باند در پاسخ به COVID-19 بحران بهداشتی.

راج Chetty که متولد دهلی نو شده است یکی از جوانترین استادان به اعطا می شود تصرف در دانشگاه هاروارد ،

در علاوه بر این به موقعیت خود را به عنوان William A. Ackman استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد Chetty هدایت فرصت بینش یک آزمایشگاه تحقیقاتی است که با هدف شناسایی موانع اقتصادی و تحرک اجتماعی و توسعه مقیاس پذیر سیاست راه حل برای غلبه بر آنها شرکت گفت.

او کمک کرد راه اندازی یک منبع برای نظارت بر زمان واقعی اقتصادی تاثیر COVID-19 روز مردم کسب و کار و جوامع در سراسر ایالات متحده است. این ابزار را قادر می سازد تا سیاست گذاران به شواهد مبتنی بر تصمیم گیری است که تعادل حیاتی بهداشت عمومی اولویت با نیازهای اقتصادی جوامع خود را گفت.

"Chetty است که خوش بینانه در مورد پتانسیل داده های بزرگ برای اطلاع رسانی به سیاست و احیای رویای آمریکایی برای نسل بعدی از جمله مهاجران — مانند خانواده خود را — که به مدت طولانی دوخته امید خود را به آن وعده" شرکت گفت.

"برای ما و بسیاری از مهاجران این چیزی است که آمریکا همه چیز در مورد. اگر شما کار سخت شما می توانید حرکت شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید. آسمان محدود" این شرکت به نقل از Chetty به گفتن Harvard Gazette.

هر 4 جولای تا زمانی که امریکا جشن روز استقلال شرکت کارنگی افتخارات میراث بنیانگذار آن اندرو کارنگی یک مهاجر اسکاتلندی است که از فقر به تبدیل شدن به یک پیشرو صنعتگر با شناخت برجسته گروه از مهاجران که ساخته اند سهم قابل توجه به پیشرفت جامعه آمریکا است.

در سال 2020 شرکت افتخارات 38 تابعیت شهروندان "چه کسی را غنی و تقویت ملت ما و دموکراسی ما از طریق کمک های خود و اقدامات" آن را گفت.

"بزرگ مهاجران آمده از زمینه های مختلف و پیگیری های مختلف اهداف ارزشمند. اما در مجموع آنها به اشتراک گذاشته اند تمایل به تبدیل شدن به شهروندان و ساخته شده اند ما جامعه دموکراتیک قوی تر است. برای همه تلاش های خود را ما دعوت" رئيس جمهور از شرکت کارنگی نیویورک وارطان میلادی گفت.

این شرکت گفت: یک سوم از این سال برندگان کمک جهانی بهداشت از بحران بهبود تلاش در خدمت به عنوان پرستاران و پزشکان و همچنین دانشمندان که در حال تلاش برای پیدا کردن درمان موثر و واکسن برای COVID19.

روحانیون و رهبران جامعه که در حال ارائه مواد غذایی و خدمات حیاتی به کسانی که در نیاز هستند و همچنین در میان کسانی که مفتخر.

به طور کلی, '2020 بزرگ مهاجران نمایندگی از 35 کشور جهان از مبدا و طیف گسترده ای از کمک به زندگی در آمریکا از حقوق بشر و علوم کامپیوتر برای هنر, کسب و کار, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, روزنامه نگاری, موسیقی, سیاست, دین و پژوهشی در زمینه ورزش.

2020 آفرین که پیوستن به بیش از 600 برجسته مهاجران مفتخر شرکت از سال 2006 به رسمیت شناخته شده با یک صفحه کامل اطلاعیه خدمات عمومی در نیویورک تایمز و رسانه های اجتماعی ادای احترام در چهارم جولای.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب