روان درمانی به عنوان فعالیت

یک روان درمانگر است یک تناقض در خود است. ما شغل ما نمی توانیم بحث در مورد. ما از نزدیک درگیر در زندگی بسیاری ا

توسط NEWSATROPAT در 28 خرداد 1399

یک روان درمانگر است یک تناقض در خود است. ما شغل ما نمی توانیم بحث در مورد. ما از نزدیک درگیر در زندگی بسیاری از مردم است اما در حال compartmentalised توسط بار ملاقات. وجود دارد تعداد زیادی از ما در بسته کردن فضاهای قابل دسترسی تنها از طریق لیست انتظار یا تبادل پول است. ما به نوعی وجود دارد اما نه در جامعه.

به عنوان یک روان درمانگر متخصص در تاثیر خشونت جنسی این تناقض در اهمیت خاصی. متاسفانه خشونت جنسی است که در همه جا با 35 درصد از زنان و دختران در سراسر جهان در حال بازماندگان در کنار 5% از جمعیت بالغ نر در انگلستان به عنوان مثال. چنین خشونت است پرکار اجتماعی پدیده و در عین حال حقایق در مورد آن در حال متناقض ابراز در خدمات پشتیبانی از قبیل روان درمانی - بازتاب جهان در بزرگ. بازماندگان وجود دارد اما خطر نامرئی جمعیت.

مقیاس سوء استفاده جنسی است که به دلیل در بخشی به اثر قدرتمند اسطوره که هر دو حداقل رساندن موضوع و pathologise ما پاسخ به آن است. یک مثال کلاسیک این ایده است که شما به احتمال زیاد برای حمله به طور تصادفی توسط یک غریبه در خیابان از نزدیک دنبال اسطوره است که این حملات باید در نتیجه شما به طور فعال به دفاع از خود نیست. اگر شما یک تصویر از یک مرد وحشت زده در یک سنگر کت و سپس شما در حال لمس کردن در توانایی اسطوره ها به حد درک ما است.

این اسطوره های ما تدریس می شود با احتیاط از غریبه ها, نگرانی در مورد خشونت تصادفی و فقط نگران حملات در خارج از خانه و در خیابان. به ما آموخته است که ما قادر به نقطه مجرم چون ما می دانیم که آنچه که او مانند به نظر می رسد و بنابراین ما می تواند جلوگیری از تجاوز جنسی اگر ما در راه رفتن به دور از مردم مثل این که ما آنها را ببینید. ما یاد بگیرند که راه راست را به واکنش نشان می دهند و شاید حتی برای جلوگیری از خشونت های جنسی از اتفاق می افتد این است که به مبارزه با عقب.

اما در 90% موارد در انگلستان مجرم شناخته شده است به بازمانده قبل از خشونت های جنسی رخ می دهد. ما تنها نیاز به نگاه در بالا رفتن سرسام آور نرخ خشونت خانگی تحت جهانی coronavirus مستند برای تقویت این نقطه با عاملان در حال حاضر با داشتن 24/7 دسترسی به بازماندگان در خانه های خود.

علاوه بر این, شایع ترین واکنش به خشونت های جنسی است که برای بازماندگان به توقف هر چند " مبارزه یا پرواز نیز اتفاق می افتد. در هر صورت ما پاسخ نیست معمولا تحت خود ما کنترل زیرا آنها نتیجه اتونوم فرایندهای فیزیولوژیکی طراحی شده برای زنده نگه داشتن ما زمانی که ما در معرض خطر است. هر دو عاملان و بازماندگان را می توان از هر جنس و سن و قومیت و گرایش جنسی کلاس توانایی یا ناتوانی است.

قدرت اسطوره به چالش بهبود است به خصوص که این اسطوره ها تمایل به internalised قبل از خشونت های جنسی رخ می دهد. من اغلب شنیده می شود یک مشتری می گویند " من می دانم آن نبود تقصیر من...اما من نباید به خانه رفته و با آنها در همان نفس است. مستمر حلقه به سرزنش خود را برای آنچه اتفاق افتاده نشان می دهد که چگونه اسطوره تداوم این تصور که آن را به نوعی همیشه قربانی که mis-موفق وضعیت و ناشی از خشونت جنسی به بازی کردن.

من حرفه ای موظف است با حفظ حریم خصوصی ریشه در سکوت در مورد آنچه به ما گفته شده. که اغلب آنچه باعث می شود آن را بسیار موثر به عنوان کسی که احساس مطمئن محرمانه بودن این انتصاب را به شما بگویم. روان باید کاملا تمسك به این اصل از آن است که بخشی از ایجاد اعتماد است که ضروری است برای حرکت به جلو و برای درمان موثر باشد.

پس از یک نقطه خاص اما سکوت متوقف می شود که بسیار مفید – هنگامی که حقایق خشونت جنسی و تاثیر آن برگزار می شود تنها در فضاهای که در آن آنها سخن گفته است. ما همچنین درخواست بازماندگان به 'در حال حاضر' به خدمات درمانی (به عنوان رسمی اصطلاحات آن قرار می دهد) اما به ندرت 'در حال حاضر' خودمان را در خارج از این زمینه. روان درمانی باقی می ماند یک امتیاز برای چند جای یک بخش اساسی از مدیریت بهداشت روانی برای همه. است که صدا مانند دسترسی یا برابری به من.

برای تمام این دلایل من به این نتیجه رسیدهام که کار تنها در خصوصی سوخت کلی انفعال در واکنش به خشونت های جنسی است که بسیار مشکل ساز است. من قطعنامه به گسترش نقش من نه تنها به فعالیت بیشتر در انتصاب بلکه به عنوان یک فعال سیاسی در خارج از آنها.

چگونه موثر است یک مداخله درمانی است که تنها بازماندگان به تغییر در پس خشونت های جنسی? چگونه مفید است و توصیه من به زمانی که من می دانم که یک مشتری در حال رفتن به خانه به کسی که سوء استفاده آنها ؟ روان درمانی از دست می دهد خیلی از ارزش آن اگر کار ما در خدمات به بازماندگان فقط اتفاق می افتد در قرار ملاقات.

به عنوان یک فعال داخلی کشش برای پاسخ به تخریب که ناشی از خشونت های جنسی منجر مرا به جهان گسترده تر است که من به اشتراک گذاری با هر شخص دیگر حتی اگر ما تجربه متفاوت هستند. در یک زندگی مشترک جهانی بدان معنی است که ما وجودهای هستند contextualised توسط نابرابری که برخی از خوراک به ارتکاب سوء استفاده جنسی.

این نابرابری منجر به disempowerment بیان استقلال و جنبش یک بار خشونت جنسی صورت گرفته است. به سادگی قرار دادن بازماندگان نیست همیشه قادر به گفتن آنچه اتفاق افتاده است و نه درخواست برای کمک های حرفه ای. اجتماعی اسطوره تدریس هر کس به فکر می کنم در مورد خشونت جنسی در محدود پارامترها. علائم استرس پس از سانحه بارها و بارها نیروی فیزیکی یک فرد کارنامه به مبارزه با پرواز و یا در حالت یخ به طوری که در حال حرکت آزادانه در جامعه می شود کمتر از یک گزینه است. بازماندگان نمی توانند تعامل در زندگی به طور منظم در تمام راه آنها استفاده می شود.

بودن جنسی, تجاوز سوء استفاده از حقوق بشر پس چگونه ممکن است نه برای تبدیل شدن به یک فعال هنگامی که بارها و بارها در مواجهه با چنین سوء استفاده? به طور کامل شنیدن و پاسخ دادن به آنچه مشتریان به من بگویید که من باید انجام دهید بسیار بیش از به سادگی آنها را میآموزد که چگونه برای مقابله با آنها چه بوده است در معرض.

برای بازماندگان به دسترسی رسمی روان درمانی خدمات بیشتر به راحتی و روان نیاز به گام در خارج از اتاق مشاوره و به جهان گسترده تر. این شامل قابل مشاهده بودن در جامعه فضاهای که در آن مردم در حال حاضر احساس راحتی در تعامل با دیگران است. کار من شامل حال اجرا رایگان پشتیبانی از گروه های برای زنان-شناسایی بازماندگان خشونت های جنسی در سالن های زیبایی و بودن یکی از شرکت کنندگان و سخنران در جامعه سلامت قرار گرفتند.

Demystifying روند به دنبال حمایت از عبور از روی حقایق در مورد خشونت جنسی به منظور فشار به عقب در برابر اسطوره ها و به چالش کشیدن سیستم های سرکوبگر که بیشتر disempower مشتریان ما بسیار مهم هستند. این اقدامات افزایش آنچه که ما می تواند ارائه به افراد با تغییر جهان و با آنها به جای به سادگی پرسیدن که آنها به طور مستمر انطباق با جهانی که در آن خشونت جنسی حاکم است.

انجام این فعال کار است که به ویژه مهم است توجه به این که بسیاری از بازماندگان در حال حاضر فرسوده با خواسته های بقا و زندگی روزمره است که می تواند مانند یک تخلیه ذهن و بدن است. هنگامی که آنها آماده هستند و زمانی که آنها مایل به شرکت در فعالیت بیش از حد پس از آن ما می تواند به ایجاد تغییر در مجموع هر دو در داخل و روان درمانی در جهان ،

روان را آنچه در آن به معنی قدرت در بیان استقلال و حرکت با استفاده از این آزادی در عمل و فعالیت خود. امید است القا بازماندگان هنگامی که ما انجام این کار به خصوص اگر کار شروع می شود از محل اعتقاد داشتند کسی که زمانی که آنها می گویند که آنها شده اند از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته.

حتی عمل نوشتن و یا صحبت کردن با یک شکل مرئی از فعالیت ارائه یک روایت که normalises تاثیر تجارب تلخ از حقیقت بازماندگان' تجارب زندگی می کردند. بخشی از کار خود را شامل به چالش کشیدن محدودیت های اعمال شده در " صحبت کردن درمان که قرار داده شده است در محل توسط انگلستان تاج دادستان خدمات و همچنین صحبت کردن در محلی 'اصلاح شب' تجمع در 2019.

پله در خارج از رسمی خدمات ما ارائه می دهیم به عنوان روان در حالی که حفظ دقیق مشتری محرمانه بدان معنی است که کار بازیابی شروع می شود بسیار زودتر از در غیر این صورت و همچنین است که می شود آن را بسیار موثر تر به عنوان یک نتیجه. ارائه فضاهای به بحث از طریق روان درمانی است که فعالیت خود را در چهره یک جامعه است که خواسته های بازماندگان برای خاموش ماندن. ما قدرت زیادی در دسترس ما اگر ما را انتخاب کنید به استفاده از آن.

توجه داشته باشید در زبان: 'خشونت' و 'تجاوز جنسی' به جای یکدیگر استفاده می شود به معنی طیف گسترده ای از غیر مبتنی بر رضایت طرفین اعمال جنسی یک فرد می تواند تجربه. کلمه 'بازمانده' استفاده می شود برای اشاره به یک فرد تحت تاثیر سوء استفاده جنسی در روح توانمندسازی. این قابل درک است که "قربانی" است که یک اصطلاح ترجیح داده شده توسط برخی از.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن