'نخست جراحی' نمایش ماشین برای شنبه در Alerus پارکینگ

حدود 40 خودرو به شمار می رود بر روی صفحه نمایش در "نخست جراحی نشان می دهد و درخشش در I-29" رویداد تنظیم برای

توسط NEWSATROPAT در 2 مرداد 1399

حدود 40 خودرو به شمار می رود بر روی صفحه نمایش در "نخست جراحی نشان می دهد و درخشش در I-29" رویداد تنظیم برای 10 صبح تا 3 بعد از ظهر روز شنبه 25 ژوئیه در Alerus مرکز پارکینگ.

نخست جراحی, ماشین, باشگاه, اسپانسر شده از طرف نخست, فولاد, ماشین, باشگاه, نمی, نگه, نشان می دهد در سال گذشته این گروه به تعویق افتاد برنامه ریزی شده خود را نشان می دهد در این آوریل گذشته با توجه به همه گیر با توجه به Leah Byzewski رئیس این باشگاه در سال 1981 تاسیس.

در روز شنبه "نشان می دهد و درخشش" رویداد هر خودرو خوش آمدید, او گفت:.

"آن را نمی باید در شرایط بکر" او گفت:.

هر کسی که مایل به ثبت نام یک وسیله نقلیه برای این رویداد باید به آنلاین به www.primesteelcarclub.com تماس بگیرید و یا Byzewski در (701) 775-2216 برای اطلاعات بیشتر. از 25 دلار هزینه ثبت نام شامل پذیرش برای دو بزرگسالان است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در نشان دادن Alerus مرکز پذیرایی کارکنان خواهد شد فروش خانگی گوشت خوک کشیده, ساندویچ, هات داگ و ترشیجات نوشیدنی.

به طور کلی پذیرش $5; کودکان کمتر از 12 را پذیرفته و بدون هزینه است.

دستشویی در دسترس در نزدیکی Alerus' درب 1 باز خواهد شد و تمیز با افزایش فرکانس. چرا که آن را یک رویداد در فضای باز و وجود تاکید مکرر مطابق با اصول بهداشتی و اجتماعی فاصله "مردم باید قادر به ایمن ماندن" Byzewski گفت.

مردم در نشان می دهد خودرو در منطقه اظهار نظر در مورد عدم سایه به خصوص در روزهای گرم سال با توجه به Byzewski. در روز شنبه را نشان می دهد وجود دارد خواهد بود در مناطق سایه دار یا در زیر درختان و یا یک تاج است که ممکن است راه اندازی بسته که Alerus پارکینگ نشان می دهد صحنه.

نخست جراحی Car Club همچنین میزبان یک هفته کروز شب از 6 تا 9 بعد از ظهر سه شنبه در ال Roco نوار و جلو پنجره 1730 13th Ave. N. از طریق Aug. 25.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن