پورت: رسانه های اجتماعی عدالت به نظر می رسد بسیاری مانند اراذل و اوباش عدالت

من قبل از خواندن کریس هاگن مقاله در مورد مرگ من هرگز تا به حال شنیده گابریل با وجود منطقه ای مشهور به عنوان یک

توسط NEWSATROPAT در 11 تیر 1399

من قبل از خواندن کریس هاگن مقاله در مورد مرگ من هرگز تا به حال شنیده گابریل با وجود منطقه ای مشهور به عنوان یک فارگو-بر اساس هیپ هاپ مجری.

او مرده پیدا شد این هفته فقط روز بعد از یک گروه از زنان را به رسانه های اجتماعی به او را متهم به تجاوز جنسی چیزی است که تا به حال منجر به هیچ مقدار کمی از آنلاین و آفلاین سولفات با هدف گابریل.

من نمی توانم صحبت می کنند و به صحت آن کرده است. و یا چگونه گابریل عمر به پایان آمد. همانطور که من نوشتن این کلمه رسمی از اجرای قانون است که بازی ناپاک است توضیح بعید است. پدرش کن گابریل معتقد است اتهامات علیه خود را به یک عامل در مرگ او.

"او در قلب ما خانواده است. ارتباط خود را با مردم فشار برای هیچ دارو و هیچ نوشیدن او فقط کاملا در برابر همه است. آن همه چیز در مورد عشق و چیزهای بد ساخت ارتباط خود را شکستن و در آن همه چیز در مورد آن. او نمی تواند آن را تحمل کنم. متون او من فکر می کنم او می تواند آن را اداره کند. آن را از دست دادن دوست دختر خود را," او گفت: Hagen.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"من فکر می کنم آن را زنان اشتراک گذاشتن داستان خود را در آن نظرات. من فکر می کنم آن را فقط بدون کنترل تحقیر مردم های و ارتجاعی" Kipp را دوست طولانی مدت و شرکت مجری دایان میلر گفت: Hagen. "من فکر می کنم این امکان وجود دارد که مزاحمت سایبری بیش از حد رفت."

این وضعیت باعث می شود من فکر می کنم یکی دیگر از یکی دیگر از تابستان پنج سال پیش. مردی به نام کرک لودویگ بود عکس گرفتن در فارگو جزیره پارک در نزدیکی که در آن برخی از لباس شنا-چادری زنان و کودکان بودند با بهره گیری از یک استخر عمومی. یک Facebook کاربر فکر لودویگ بود و گرفتن عکس از شناگران و پس از روبرو او را در حالی که ضبط فیلم بر روی تلفن همراه خود را.

او آپلود تصویری و اوباش زوزه تشکیل خواستار خشونت است. وجود دارد هزاران نفر از نظرات و صدها نفر از سهام این ویدئو. حتی یک مامور اجرای قانون محلی نوشت: یک نظر گفت: کسی باید "stomped خود جرات بیرون."

اما هیچ یک از این افراد تماس گرفته و اجرای قانون است. اولین فرد برای دریافت در تماس با پلیس شد لودویگ خود به پلیس رفت چون او طبعا وحشت زده. من نمی دانم چه لودویگ بود و گرفتن عکس از آن روز اما پس از آن نه Facebook اراذل و اوباش بودند که خواستار آسیب فیزیکی برای انسان حتی به عنوان یکی از آنها در تماس با مقامات در مورد نگرانی های خود را.

این خط از هاگن گزارش Kipp مرگ شروع به پریدن کرد به من: "مقامات با فارگو و مورهد ادارات پلیس گفت: در این بخش هیچ پرونده گزارش مربوط به اتهامات جنسی تخلف مربوط به Kipp گابریل."

Kipp کردم excoriated در دادگاه افکار عمومی و در عین حال هیچ کس آغاز روند قانونی است که ممکن است منجر به یک دادگاه واقعی.

جامعه ما بسیار متمرکز بر عدالت اجتماعی این روزها و آن را قابل توجه که اغلب عدالت اجتماعی شبیه اوباش از مردم عصبانی.

واقعی عدالت نیاز به چیزهایی مانند تشریفات و برائت تا زمانی که گناه تاسیس شده است. مدرن اصلاحات به نظام عدالت کیفری نیز بسیار متمرکز دادن به کسانی که گناه یک راه بازگشت به رستگاری است.

عدالت اجتماعی جنبش به نظر می رسد باید کمی صبر برای این چیزها.

مشکل این است که قربانیان آزار و اذیت یا تبعیض و یا حمله به صحبت کردن هر چند من مطمئن هستم که اولویت برای رسانه های اجتماعی, اظهارات, به عنوان مخالف به درگیر شدن سیستم عدالت کیفری است و حکیم است. به دلیل مشکل این است که راه دادگاه افکار عمومی قدرت و تکثير توسط رسانه های اجتماعی دسته کسانی که اتهامات.

کوته سیاست یک مشکل بیش از حد. یک جناح خاص رای دهندگان آمریکایی به التماس ما به "اعتماد" و "باور" را متهم می کنند که به طور کامل glosses بیش از این واقعیت است که گاهی زنان را به اتهامات نادرست است.

کشور ما به خصوص زشت تاریخچه وقتی که می آید به اتهامات علیه اقلیت نژادی به عنوان یک مثال است.

هارپر لی به تصویر کشیده این میراث غم با گرفتاری تام رابینسون در کشتن مرغ مقلد, شاید یکی از بزرگترین آثار ادبیات آمریکا. امت تا مرگ غم انگیز یک مثال دنیای واقعی از نوع بی عدالتی است که می تواند مرتکب اوباش.

دوباره, من هیچ نظری ندارم اگر اتهامات علیه Kipp گابریل درست هستند یا نه. Kipp آنها را تکذیب کرد. "این کاملا درست نیست," او گفت: هنگامی که تماس با یک خبرنگار روز قبل از مرگ او. "این درد مرا چون چیز بدی گفته شده است. من به زنان احترام صحبت خود را حقیقت و من هنوز در تلاش برای به سکوت زنان اما در این وضعیت وجود دارد بیشتر در زمینه به آن از یک رشته از ناشناس پست."

Kipp را در اطراف برای دفاع از خود ندارد. نه در دادگاه افکار عمومی و نه یک دادگاه قانونی است.

شاید اگر ما کمی بیشتر متمرکز بر عدالت واقعی به جای رسانه های اجتماعی, عدالت, آن را نمی خواهد که در راه است.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب