پورت: شاید وزش یارانه واقعا به سرزنش برای داکوتای شمالی زیان کار

"این باد تقصیر" آنها bleated بارها و بارها مانند اورول گوسفند. این یک عمدا مرتکب توهین به هوش ما. آنها فکر می

توسط NEWSATROPAT در 4 مرداد 1399

"این باد تقصیر" آنها bleated بارها و بارها مانند اورول گوسفند.

این یک عمدا مرتکب توهین به هوش ما.

آنها فکر می کنم آنها می گویند که چون شما بیش از حد احمقانه به درک چه خبر است.

در علاوه بر این به بسته شدن یک ایستگاه برق استخدام صدها نفر از اهالی داکوتای شمالی -- یک حرکت است که نابودی جوامع سازندگان: کسب و کار و مدارس -- بزرگ رودخانه اعلام کرد که آنها می تواند جایگزین زغال سنگ نهر خروجی با انرژی باد است که به احتمال زیاد با چیزی شبیه به 1 میلیارد دلار یارانه ها.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ما قرار است به تظاهر مانند کسانی که یارانه نمی, یک عامل در زغال سنگ نهر بسته شدن.

آه راست.

باد صنعت عظیم و مالیات دهندگان یارانه از آن برخوردار است و کاملا یک عامل تحریف در آمریکا بازارهای انرژی.

اگر باد به رقابت در یک سطح میدان بازی اگر آن را معادل یک فرم از انرژی زغال سنگ و نه یک منبع متناوب است که نمی توان با اتکا برای baseload انرژی بدون پیشرفت در انرژی فن آوری ذخیره سازی که فقط در دسترس نیست امروز پس از آن می شود.

اما کسانی که همه چیز درست نیست.

شما لازم نیست که به کلمه من برای آن را.

به تازگی گروهی از سناتور ایالات متحده آمریکا امضا نامه ای به سناتور. چاک Grassley رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا خواست به او اجازه می دهد تا یک اعتبار مالیاتی یارانه برای باد صنعت به پایان می رسد در پایان سال است.

"ما موافقت خود را با تصمیم به فاز از باد اعتباری توسط 2019 و نا امید شدند که واجد شرایط اعتباری تمدید شد برای یک سال اضافی" این نامه که به شمارش در میان امضا کنندگان Sens. جان Hoeven و کوین کرامر می خواند. "باد صنعت است که در حال حاضر مادر و نیازی نیست بیشتر مالیات دهندگان یارانه. این امر تنها تشدید distortive اثر باد در بازارهای برق."

این اعتبار مالیاتی قرار بود به پایان می رسد در پایان سال گذشته است.

آن قرار است تمام شده اند چندین بار در گذشته است. باد صنعت لابی موفق شده اند در آوردن آن را به عقب در زمان و دوباره معمولا در حالی که به طور همزمان این ادعا که این صنعت واقعا به آن نیاز دارید.

باید وجود داشته باشد یک کلاس تدریس جایی برای لابی و سیاستمداران پوشش چگونه یکی می رود در مورد صحبت کردن از هر دو طرف دهان.

به هر حال به من اجازه تکرار این از مقاله: گسترش وزش یارانه بیشتر "خواهد تنها تشدید distortive اثر باد در بازارهای برق."

Distortive اثرات است که اگر بزرگ رودخانه و انرژی خود را در راه هزینه های بسیاری از اهالی داکوتای شمالی خود شغل و امنیت اقتصادی است.

دوباره باد صنعت به ما می گوید این تقصیر آنها نیست که زغال سنگ نهر ایستگاه بسته است اما این که فقط مزخرف که هر کسی با یک اونس از حس مشترک می توانید ببینید.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن