پورت: اگر ما نمی توانیم اعتماد مردم به رایگان ما در حال حاضر از دست

او صحبت کردن در مورد جمهوری خواهان و البته هر چند با بند دوم او در حال حاضر از قوانین است که نیروی نانوا به خد

توسط NEWSATROPAT در 8 مرداد 1399

او صحبت کردن در مورد جمهوری خواهان و البته هر چند با بند دوم او در حال حاضر از قوانین است که نیروی نانوا به خدمت زوج های همجنسگرا به دلیل بندر در می یابد که نوع از چیزی که به اخلاقی.

من رک و پوست کنده اما من نیز بر این باورند که قیمت ورود به یک جامعه آزاد این است که اغلب مردم انجام و یا می گویند چیزهایی که شما را قبول ندارند ،

اگر شما می خواهید رایگان سخنرانی شما در حال رفتن به مجبور به زندگی با زیاد شدن اعضای کلن ورزش آن را بیش از حد.

من حدس می زنم در بندر را مشاهده پلیس اخلاق خوب به عنوان طولانی به عنوان آن است که اخلاق او در حال اجرا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

راست من پس از خواندن بندر ستون امروز صبح من غیرالهی دیوید Leonhardt صبح روز رسانی در نیویورک تایمز و آمد در سراسر این عبارت: "چرا ایالات متحده پایدار به مراتب شدید تر شیوع ویروس از هر کشور غنی" او می پرسد: قبل از پاسخ سوال خود را. "وجود دارد به علل متعدد است اما یکی از آنها به اندازه و قدرت از جناح راست سازمان های رسانه ها که اغلب پخش دروغ."

علت ریشه احیا coronavirus است زیرا راست کنار در حال صحبت کردن بیش از حد.

من مطمئن هستم که احساسات مردمی در اتاق های خبر از نیویورک تایمز این روز است. منظور من کسانی هستند که مردمی که فقط با ارسال یک ویرایشگر بسته بندی برای گناه انتشارات نقطه نظر یک سناتور جمهوری خواه.

من لزوما مخالفت با Leonhardt انتقاد از فاکس نیوز و دیگر راست متمایل رسانه ها. من هم هستم بافل در مقاومت به پوشیدن ماسک, نه به ذکر است این تهمت از افراد مانند دکتر Anthony Fauci.

اما من هم بیشتر از کمی تردید از کسانی که بحث در مورد "علم" را به عنوان اگر آن را یک یکپارچه نهاد با یک نقطه نظر و دانشمندان به عنوان اگر آنها به طور کامل محکوم است.

ما می دانیم که این درست نیست. فقط هفته پیش همه ما شاهد این منظره از دانشمندان و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی محکوم علیه دولت مستند تنها به سقوط بیش از همه خود را حمایت Black Lives Matter تظاهرات قبل از رفتن به موقعیت قبلی خود را از سرزنش کسی نقض اجتماعی فاصله سیاست. آنها حک شده یک استثنا بر اساس سیاست خود را و آن را به سمت چپ بسیاری از آمریکایی ها شک آنها.

که در مورد بد برای تلاش های ما برای مبارزه با COVID-19 به عنوان هر چیزی فاکس نیوز انجام داده است.

برای دهه های سمت چپ آویزان کت آزمایشگاه در ایدئولوژی خود را اعلام کرد و آن "علم" و سپس حمله مخالفان به عنوان اگر آنها remonstrating این بدعتهای از heliocentrism.

در حال حاضر هنگامی که ما نیاز ما پزشکی و علوم جوامع برای کمک به ما را از طریق این بیماری همه گیر ما در حال پیدا کردن چگونه به شدت سیاسی علم فرسایش اعتماد عمومی را در دانشمندان است.

آیا شما می دانید آنچه که همچنین کمک کنید? که ما دانشگاه را تبدیل به لحاظ ایدئولوژیک همگن در فاصله سیاسی تحمل است که صادرات گفت: تعصب به افکار عمومی. "ما همه در پردیس در حال حاضر" اندرو سالیوان نوشت: یک زن و شوهر از سال قبل در طولانی کیفرخواست از سیاست هویت. او به تازگی رانده شده از او فرفره در مجله نیویورک برای بودن مرتد در کلیسای بیدار شد که نشان می دهد یکی دیگر از ما در حال حاضر مشکلات.

رسانه های خبری مردمی وظیفه با انتشار اطلاعات قابل اعتماد برای مردم در بسیاری از زمینه ها به عنوان بد به عنوان دانشگاه ها به ویژه در اتاق های خبر از برخی از برجسته ترین انتشارات ملی. افسانه ای ویرایشگر مارتی بارون مبارزات خود را با جوان, جهانی جناح چپ کارکنان در واشنگتن پست است که یک نماینده به عنوان مثال از این پدیده.

در این لحظه از بحران, مردم آمریکا خواسته شده تا اعتماد موسسات دانشگاه های علوم پزشکی, جوامع, اخبار رسانه ای است که تبدیل به آشکارا خصمانه به مخالفت و دیدگاه تنوع.

راه حل چیست ؟

چه افرادی مانند بندر می خواهید بیشتر در اجرای. اگر rubes نمی خواهد کار درست را انجام خواهیم آنها را به انجام این کار آن است که آیا با پوشیدن ماسک یا پخت یک کیک.

شاید که کار برخی از زمان, اما هر زمان که ما آن را انجام دهد ما بیشتر حرکت می کند به دور از یک جامعه ی آزاد به سمت چیز دیگری است.

این یک بحث جدید — آن را بسیار اغلب می آید به هابز در مقابل لاک نمی کند ؟ — اما آن را به عنوان مربوطه در حال حاضر به عنوان همیشه.

ما می رویم به اعتماد است که مردم به طور کلی بهترین تصمیم را برای خود? و یا در حال رفتن به تحمیل بر آنها حکم جناح معتقد است که بهتر است برای آنها ؟

آن را سخت تر و گاهی این ما را ملزم به ایستادن و تماشای کودن ها انجام هنوزم چیز, اما من فکر می کنم ما بهتر است اجازه دادن به مردم را انتخاب کنید.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب