پورت: خوار فارگو PD افسر ادامه خواهد داد گرفتن بیش از $113,000 هر سال از بازنشستگی

او دیده می شود توسط افسران همکار خود را حمل در اطراف یک آبجو می تواند و فریاد ناسزاهای آنها را همراه با تظاهر

توسط NEWSATROPAT در 17 تیر 1399

او دیده می شود توسط افسران همکار خود را حمل در اطراف یک آبجو می تواند و فریاد ناسزاهای آنها را همراه با تظاهر کنندگان.

Osmundson عذرخواهی برای اقدامات خود را در یک ایمیل طولانی ارسال به پرسنل گروه است که من به دست آمده از طریق باز درخواست سوابق. Osmundson دروغ در ایمیل و گفت آبجو می تواند او حامل خالی بود و تنها به عنوان یک سرپا نگه داشتن به تناسب با جمعیت اما بعدها به تحقیقات داخلی است که او شده بود ،

که نقد و بررسی نیز به این نتیجه رسیدند که Osmundson اقدامات "ایجاد خطر قابل توجهی به خود و سایر افسران."

مدت کوتاهی پس از انتشار از ستون در ژوئن 4, Osmundson ناگهان بازنشسته شد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بررسی Osmundson وضعیت مالی ممکن است توضیح دهد که چرا او تصمیم به بازنشستگی. با وجود اقدامات خود را که خوار خود و تضعیف عمومی اعتماد به نفس در فارگو اداره پلیس Osmundson خواهد لذت بردن از یک cushy بازنشستگی.

که ممکن است مورد بوده است تا به حال او تلاش برای ادامه دادن به کار خود را.

در هر شهرستان سخنگوی گرگ Schildberger در ژوئن 19, Osmundson دریافت چک نهایی از شهر فارگو در مجموع $14,904.41. این مبلغ شامل خود را به طور منظم حقوق و دستمزد پرداخت خود را روز مرخصی استفاده نشده در 100 درصد از حقوق و دستمزد خود را و پرداخت برابری 44.4 درصد از حقوق و دستمزد خود را برای 960 ساعت از مرخصی استعلاجی استفاده نشده.

علاوه بر این پرداخت Osmundson ادامه خواهد داد برای دریافت حقوق بازنشستگی پرداخت از شهر فارگو. او 32 سال خدمت در نیروی پلیس و در دوران بازنشستگی را کسب $9,442.64 در هر ماه و یا بیش از $113,000 در هر سال است.

تا به حال Osmundson فسخ شده است - قطعا امکان داده می شود اقدامات خود از جمله نوشیدن در حالی که ظاهرا در کار او نمی توانست برای واجد شرایط که حقوق بازنشستگی. بخش 6-0116 از فارگو شهری کد دولتی که یک کارمند است که خاتمه یافته است تحت عنوان "به بازپرداخت تمام کمک های ساخته شده توسط آنها" اما در حال پرداخت حقوق بازنشستگی،.

که واقعیت ارائه شده قابل توجه مالی انگیزه ای برای Osmundson به بازنشستگی قبل از او می تواند از کار اخراج شدند.

آن را نیز ممکن است به همین دلیل فارگو PD رهبری بوده است ساکت به هر اقدام دیگری علیه Osmundson.

زمانی که از من خواسته Schildberger اگر چیزی شبیه به یک اتهام جنایی می تواند تاثیر Osmundson حقوق بازنشستگی او به من کارگردانی را به شهرداری کد. متاسفانه قانون روشن نیست در آنچه اتفاق می افتد با یک حقوق بازنشستگی هنگامی که یک کارمند بخواهد به ترک قبل از آنها می توان به اخراج, اما آن را عادلانه می گویند که اگر فارگو اداره پلیس اقدام کرده بود با اتهامات عنوان شده علیه Osmundson آن را به خوبی ممکن است که او هزینه حقوق بازنشستگی خود را.

به یاد داشته باشید که برخی از تظاهر کنندگان در این تظاهرات دستگیر شده بودند برای همان نوع فعالیت Osmundson درگیر در. "آیتالله سیستانی معتقد است Osmundson باید به اتهام جنایت از جمله: نوشیدن در حکومت نظامی نقض امتناع پراکنده و تحریک شورش" C. S. هاگن گزارش شده است.

در آن مقاله همچنین نشان داد که Osmundson اقدامات می تواند به خطر اندازد تعقیب دستگیر شدند.

"هیچ استناد صادر شد هیچ دستگیری ساخته شده بودند و هیچ ارجاع برای شارژ کردن ساخته شد برای هر گونه نقض" رئیس دیوید تاد گفته خبرنگار مارس Baumgarten. "بنابراین مگر اینکه وجود اطلاعات بیشتر در توسعه این ادامه خواهد داد برای ماندن در دسته یک مسئله اشتغال است که خطاب و وجود خواهد داشت هیچ بررسی بیشتر ممکن است اتهامات علیه تاد Osmundson از حوادث روز 30 مه سال 2020 است."

این است که یک نگاه خوبی برای فارگو اداره پلیس در زمانی که هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور اجرای قانون است زیر آتش بودن تمایلی به نگه داشتن خود را پاسخگو باشد.

همچنین, آن را واقعا نمی باید بود تا به رئیس پلیس به تصمیم می گیرید که آیا یا نه اتهامات جنایی به ارمغان آورد. که تعيين باید توسط دادستان به خصوص در یک مورد که در آن یک اداره پلیس در حال بررسی این دو اصطلاح از یکی از خود را دارد.

به نظر می رسد بدتر زمانی که ما به عقب برویم و نقد و بررسی Osmundson را احساساتی ستایش تاد در اولیه خود را ایمیل عذرخواهی برای اقدامات خود را. "رئیس به من می داند خوب" Osmundson شوخی در یک نقطه استقرار یک شکلک emoji. "اما من استفاده می شود به پیشی جستن او در ما سوات روز تمام وقت, با این حال."

Osmundson اقدامات باید مورد بررسی قرار گرفته توسط یک نهاد خارج از فارگو اداره پلیس.

این چیزی است که اتفاق افتاده است و آن تنها منجر به فرسایش اعتماد در بخش که Osmundson اقدامات آغاز شد و در وهله اول.

به نظر در این مقاله مراجعه کنید www.sayanythingblog.com

راب پورت بنیانگذار SayAnythingBlog.com یک فروم ارتباطات مفسر. رسیدن به او را در توییتر @robport و یا از طریق ایمیل در rport@forumcomm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب