مستهجن متن ادعا معاملات به نیوزیلند مخالفت

توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 10:27:54 am جودیت کالینز رهبر نیوزیلند مخالفت حزب مل

توسط NEWSATROPAT در 31 تیر 1399
توسط: تابناک | منتشر شده در تاریخ: جولای 21, 2020 10:27:54 am
New Zealand, New Zealand pornographic text, Andrew Falloon resignation, Judith Collins, Indian Express جودیت کالینز رهبر نیوزیلند مخالفت حزب ملی صحبت می کند به خبرنگاران در مورد سابق MP اندرو Falloon در ولینگتون, نیوزیلند روز شنبه 21 ژوئیه سال 2020 است. (علامت Mitchell/نیوزیلند هرالد از طریق AP)

نیوزیلند اصلی حزب مخالف لرزاند بوده است با اتهامات که یکی از آن نمایندگان مجلس پیامک مستهجن به تصویر یک زن جوان است. اندرو Falloon استعفا از مجلس سهشنبه در ولینگتون پس از ملی رهبر حزب جودیت کالینز از او خواست به انجام این کار. در حالی که او تا به حال نه دیده می شود تصویر او را درک آن را از یک زن و "کاملا نامناسب و یک رسوایی" کالینز گفت: رادیو نیوزیلند.

در یک بیانیه Falloon گفت که او در برخورد با اخیر خودکشی یک دوست. "من ساخته شده و تعدادی از اشتباهات و عذرخواهی می کنم به کسانی که آسیب دیده اند," او گفت: بدون پرداختن به خاص اتهامات.

این حادثه این است که در عین حال یکی دیگر از ضربه به ملی پیش از سپتامبر. 19 انتخابات و تضعیف آن ادعا می شود بیشتر تیم صالح از دولت فعلی است. این حزب که اتحادش را تغییر رهبران دو بار در دو ماه چهره یک نبرد دشوار به عزل نخست وزیر Jacinda protocol wine studio که محبوبیت افزایش یافت در میان دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر.

Protocol wine studio از حزب کارگر بود که در 50% در یک 1News/Colmar برونتون نظرسنجی منتشر شده در ماه گذشته, در حالی که ملی شد و در 38 درصد است.

کالینز در زمان زمام حزب هفته گذشته هنگامی که قبلی رهبر تاد مولر به طور غیر منتظره استعفا داد و پس از 53 روز در نقش. مولر کوتاه تصدی شامل یک سری از missteps از جمله نشت توسط یک سیاستمدار ملی محرمانه Covid-19 بیمار جزئیات.

Falloon نمایندگی روستایی رای دهندگان در نیوزیلند جزیره جنوبی به طور سنتی از یک دژ محکم برای حزب محافظه کار. شکایت خود را در مورد اتهام رفتار ساخته شده بود هفته گذشته به protocol wine studio که گذشت اطلاعات به Collins.

رسانه های محلی گزارش روز شنبه که حداقل دو بیشتر زنان رو به جلو آمده اند با اتهامات مشابه علیه Falloon و کالینز اشاره است آنها را به پلیس.

پلیس گفت که آنها تا به حال بررسی یک شکایت در رابطه با ارسال ناخواسته تصویر در آغاز ماه ژوئیه اما آن را پیدا نمی کند آستانه محاکمه.

"ما امروز آگاه شده و از بیشتر اتهامات مطرح شده توسط رهبر حزب ملی و ما در حال حاضر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مسائل" پلیس در بیانیه ای گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن