پلیس پاسخگویی مطابق لایحه باید مسیر رو به جلو مینه سوتا قانونی رهبران می گویند

اما آنها آماده به انجام این کار حق دور دوشنبه به عنوان آنها پیچیده قانونی بعد بدون اینکه عمومی جزئیات این برنا

توسط NEWSATROPAT در 24 تیر 1399

اما آنها آماده به انجام این کار حق دور دوشنبه به عنوان آنها پیچیده قانونی بعد بدون اینکه عمومی جزئیات این برنامه و یا برجسته مناطق مناقشه ای است که تا کنون مانع از به خطر انداخته.

قانونگذاران به نام بازگشت به وزن در یک فرمت از دولت در زمان صلح و اضطراری برای coronavirus و گفت: آنها را تا چند قطعه دیگر از کسب و کار ناتمام که بر روی آنها موفق به رسیدن به سازش در طول قانونی به طور منظم جلسه و یک جلسه ویژه در ماه گذشته.

رهبران مجلس نمایندگان و سنا توافق در چند چیز در طول جداگانه اخبار کنفرانس صبح روز دوشنبه: هر دو توافق کردند که برای حمایت از یک $1.35 میلیارد مطابق لایحه با ارائه برش مالیات برای هر دو کسب و کار و برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات قابل توجهی به دولت policing قوانین پس از کشتن جورج فلوید.

"من خوشبین هستم. من فکر نمی کنم که شکست یک گزینه در پلیس اصلاحات و پاسخگویی" مجلس ملیسا Hortman D-بروکلین پارک گفت. "هنگامی که ما همه به تماشای تصویری از جورج فلوید آخرین دقیقه از زندگی چیزی را در ما و در مینه سوتا است که نمی توان حق قرار داده و بدون در نظر گرفتن عمل ما باید اقدام کنند."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake همچنین ابراز اطمینان کرد در مورد طرح های چیدن پشتیبانی در مینه سوتا در مجلس سنا است.

"مجلس نمایندگان و سنا اکثریت با فرماندار باید یک بسته از پیوند و مالیات است که ما برای تمام مفاهیم و اهداف توافق کرده اند که به" Gazelka گفت.

اما به عنوان قانونگذاران reconvened آن روشن نیست که آنها را به حمایت از اقلیت ها در هر اتاق. این قفقاز برگزاری یک نقش ویژه ای در بحث در مورد پیوند وجود دارد به عنوان یک بالاتر, بار, برای تصویب لایحه ای که greenlights دولت استقراض. جمهوریخواهان مجلس نمایندگان گفته بود که نمی خواهد حمایت از این اقدام اگر فرماندار تمدید زمان صلح و اضطراری برای COVID-19 و آنها که قبلا در زمان موضوع را با یک پیوند لایحه بزرگتر از $1 میلیارد.

دموکرات ها در سنا مسدود شده پیوند لایحه وجود دارد در اوایل سال جاری گفت: آن را به اندازه کافی بزرگ به آدرس دولت مشکلات اقتصادی. و اعضای این مردم رنگ و بومی جلسه گفتند که بلوک مطابق با بیل و اقدامات دیگر اگر جمهوری خواهان شکست خورده را به جلو عدالت کیفری اصلاحات آنها تحت فشار قرار دادند در پی فلوید مرگ است.

رهبر اقلیت سنا سوزان کنت D-وودبری گفت: او همچنین امیدوار مجلس می تواند تصویب اولویت لوایح در جلسه ویژه اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود بسیاری از سازش قانون کار بین Hortman, Gazelka و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

"من می گویند من می خواهم برای دیدن برخی از لوایح, من می خواهم برای دیدن برخی از اطلاعات قبل از ما به آن متعهد است اما ما در حال آماده به کار و به انجام بخشی خود را برای کمک به دریافت این چیزها را از طریق" کنت گفت. "متاسفانه ما انداخته اند نوع سنتی, کنفرانس, کمیته روند از پنجره به بیرون و این مایه تاسف است این تاسف به مردم, مینه سوتا, اما من درک می کنم ما باید برای گرفتن کار انجام می شود و نه هر کسی که مایل به کار شفاف."

اما با مقابله به کراوات مطابق لایحه به لایحه مالیات است که به کاهش مالیات برای صاحبان کسب و کار و خانه و دموکرات ها و جمهوری خواهان مجلس سنا گفت: آنها امیدوار بودند این طرح می تواند با تصویب هر دو مجلس.

"با قرار دادن این دو موضوع با هم ما آن را ممکن است به هر دو مطابق با لایحه و لایحه مالیات که در آن نه خواهد بود که ممکن است خود به خود" Hortman گفت. "برای ما هر دو یک پیوند لایحه و لایحه مالیات آنها باید ترکیب شده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب